Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Boss napisal:

Se prav takole kot pravi Alex - ko kupiš nov avto, ga takoj daš Biniju, da ga ma ene dve leti pol je pa boljši kot nov. :nevem:

Tako nekako. Lahko tudi meni. Lak se bo sigurno bolje svetil kot na  novem. 😉

  • Haha 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje res ste me nasmejali!😊😆😂

Nov je res bil skoraj 22k,€ točno 3 leta star je pa 16k€ ocenjen v Mazda salonu😊

Žal ga ni več,ga je hčera vzela,ker ve da avto z 23k km pa res ni uničen.:prstgor:

Tako sem ostal brez avta cc 1 mesec,še dobro,da grem naslednji teden za dva tedna na dopust.:jupiii:

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Bini napisal:

Fantje res ste me nasmejali!😊😆😂

Nov je res bil skoraj 22k,€ točno 3 leta star je pa 16k€ ocenjen v Mazda salonu😊

Žal ga ni več,ga je hčera vzela,ker ve da avto z 23k km pa res ni uničen.:prstgor:

Tako sem ostal brez avta cc 1 mesec,še dobro,da grem naslednji teden za dva tedna na dopust.:jupiii:

Torej si na ceni letno izgubil zgolj dobrega jurčka👍

 

Če bi leta 2018 namesto nove M3 R G120 kupil novo M6 R top CD175, pa bi na leto izgubil na ceni okoli 5 jurčkov

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si ti najdu dobreg jurčka. 6 jurjev v treh letih je 2 jurja na leto. Še vedno zelo sprejemljivo je pa verjetno precej pripomoglo tudi to, da so se zaradi dajatev avti v leto 2020 kar precej podražili in zato so rabljeni kar lepo obdržali ceno.

 

3 leta starega dizla s samo 23kkm pa jaz ne bi kupil, ker če je nekdo z dizlom delal samo 7kkm na leto je to večji problem, kot pa če bi jih imel 50kkm.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

Kje si ti najdu dobreg jurčka. 6 jurjev v treh letih je 2 jurja na leto. Še vedno zelo sprejemljivo je pa verjetno precej pripomoglo tudi to, da so se zaradi dajatev avti v leto 2020 kar precej podražili in zato so rabljeni kar lepo obdržali ceno.

 

3 leta starega dizla s samo 23kkm pa jaz ne bi kupil, ker če je nekdo z dizlom delal samo 7kkm na leto je to večji problem, kot pa če bi jih imel 50kkm.

Zakaj pa ne? Poznam ljudi, ki so delali manj kot 5000 kilometrov na leto zaradi Korone. Itak niso imeli kam itz njim. In, če je avto malo več stal mu ne bo hudega tudi, če je bil ves čas na dežju zunaj. 

Pač ima avto manj kilometrov in je to samo dobro, če so seveda realni. Raje bi ga kupil kot tistega z 50Kkm.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Boss napisal:

Kje si ti najdu dobreg jurčka. 6 jurjev v treh letih je 2 jurja na leto. Še vedno zelo sprejemljivo je pa verjetno precej pripomoglo tudi to, da so se zaradi dajatev avti v leto 2020 kar precej podražili in zato so rabljeni kar lepo obdržali ceno.

 

3 leta starega dizla s samo 23kkm pa jaz ne bi kupil, ker če je nekdo z dizlom delal samo 7kkm na leto je to večji problem, kot pa če bi jih imel 50kkm.

 

Mislim, da sem na tem forumu prebral, da je bila nakupna cena konkretne M3 akcijska 19,5.

 

dne 14. 7. 2021 ob 19:48 je Bini napisal:

Kaj češ, eni v Miato pri moji starosti, jaz pa bom raje šparal križ... 😊😀😆

Sedaj pa za res, sem bil na testni vožnji in me je navdušil občutek pri vožnji pa še ponudba 16 k€(nova19.5k€)za mojo 3ko je bila vredu,ker pa vem, da je že stari model in bi čez 4-5 let dobil.......😬Tako pa sem doplačal 10k€in sem vesel.... :jupiii:. Prostora pa tako imam dovolj za dva kolesa. :prstgor:

Ps; moja bi imela rdečo pa ji ne pustim.... 😀😂🤣Bo kar takšna :)

 

 

V tistem obdobju 2018 se je M3 Revolution HB dobilo v Ljubljani za 20, v Celju pa menda še jurčka ceneje.

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Kje si ti najdu dobreg jurčka. 6 jurjev v treh letih je 2 jurja na leto. Še vedno zelo sprejemljivo je pa verjetno precej pripomoglo tudi to, da so se zaradi dajatev avti v leto 2020 kar precej podražili in zato so rabljeni kar lepo obdržali ceno.

 

3 leta starega dizla s samo 23kkm pa jaz ne bi kupil, ker če je nekdo z dizlom delal samo 7kkm na leto je to večji problem, kot pa če bi jih imel 50kkm.

19k je prišla+ barva 500€😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Janez007 napisal:

 

Mislim, da sem na tem forumu prebral, da je bila nakupna cena konkretne M3 akcijska 19,5.

 

 

V tistem obdobju 2018 se je M3 Revolution HB dobilo v Ljubljani za 20, v Celju pa menda še jurčka ceneje.

 

Točno tako kot si napisal v Lj jo niso dali (spet BTC) za manj kot 20.5k v Celju pa 19.5 ista! :prstgor:

Pa še servis gratis! :ouje:

Podobna zgodba je sedaj, 1k več popusta kot v Lj ali MB in še 1 servis pa ventilčke gratis. 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Zakaj pa ne? Poznam ljudi, ki so delali manj kot 5000 kilometrov na leto zaradi Korone. Itak niso imeli kam itz njim. In, če je avto malo več stal mu ne bo hudega tudi, če je bil ves čas na dežju zunaj. 

Pač ima avto manj kilometrov in je to samo dobro, če so seveda realni. Raje bi ga kupil kot tistega z 50Kkm.

Zato, ker ne veš a je tak se vozu samo do štacune pa nazaj pa to s korono nima veze. Pri tako malih kilometrih je veliko večja verjetnost, da so ga trajbali na kratke razdalje kot pa da se je to dogajalo z avtom, ki ima v tem času 50kkm. Težko boš 50kkm naklepal s kratkimi razdaljami in po vsej verjetnosti je tak avto moral narest tud daljše, da je prišel do te cifre.

 

Pa še nekaj je - meni je vedno sumljivo, da nekdo prodaja odličen avto star komaj tri leta s samo par deset tisoč km. Pa s tem nimam v mislih Binija, ampak nehote je prvo vprašanje, kaj je narobe z avom, da gre pri takih kilometrih in letih že v prodajo. Sej mogoče sem samo jaz tak, ker ne prodajam skoraj novih avtov in so šli od bajte ne prej kot po 140.000 prevoženih. Jaz pač kupim avto zato, da ga vozim ne pa da ga šparam za nekoga drugega, da ga pol un poceni kup.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

Zato, ker ne veš a je tak se vozu samo do štacune pa nazaj pa to s korono nima veze. Pri tako malih kilometrih je veliko večja verjetnost, da so ga trajbali na kratke razdalje kot pa da se je to dogajalo z avtom, ki ima v tem času 50kkm. Težko boš 50kkm naklepal s kratkimi razdaljami in po vsej verjetnosti je tak avto moral narest tud daljše, da je prišel do te cifre.

 

Pa še nekaj je - meni je vedno sumljivo, da nekdo prodaja odličen avto star komaj tri leta s samo par deset tisoč km. Pa s tem nimam v mislih Binija, ampak nehote je prvo vprašanje, kaj je narobe z avom, da gre pri takih kilometrih in letih že v prodajo. Sej mogoče sem samo jaz tak, ker ne prodajam skoraj novih avtov in so šli od bajte ne prej kot po 140.000 prevoženih. Jaz pač kupim avto zato, da ga vozim ne pa da ga šparam za nekoga drugega, da ga pol un poceni kup.

O, Boss, da bi ti vedel, koliko dvoletnih, tri letnih avtov se prodaja. Moj sodelavec je recimo prodal kio staro samo eno leto z 14Kkm. Vzrok? Je prišla ven Kia proceed in jo je bilo treba kupit, oziroma, zamenjati staro za novo. Seveda, je spušil en kup denarja. Imaš modele, ki morajo obvezno zamenjati avto takoj, ko pride recimo že samo facelift ven. In tej najbolj jamrajo, da niki nimajo denarja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Zato, ker ne veš a je tak se vozu samo do štacune pa nazaj pa to s korono nima veze. Pri tako malih kilometrih je veliko večja verjetnost, da so ga trajbali na kratke razdalje kot pa da se je to dogajalo z avtom, ki ima v tem času 50kkm. Težko boš 50kkm naklepal s kratkimi razdaljami in po vsej verjetnosti je tak avto moral narest tud daljše, da je prišel do te cifre.

 

Pa še nekaj je - meni je vedno sumljivo, da nekdo prodaja odličen avto star komaj tri leta s samo par deset tisoč km. Pa s tem nimam v mislih Binija, ampak nehote je prvo vprašanje, kaj je narobe z avom, da gre pri takih kilometrih in letih že v prodajo. Sej mogoče sem samo jaz tak, ker ne prodajam skoraj novih avtov in so šli od bajte ne prej kot po 140.000 prevoženih. Jaz pač kupim avto zato, da ga vozim ne pa da ga šparam za nekoga drugega, da ga pol un poceni kup.

Tudi jaz do sedaj nisem menjal pred 7-8let,ampak me je premamilo ker res nisem dosti zgubil glede na 19.5k pa še hčera kupuje že eno leto  (pri nas ne iz uvoza) M3 in je sploh ni nikjer.

V primeru ,da bi bila pri trgovini na prodaj a bi bilo z njo kaj narobe?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Tudi jaz do sedaj nisem menjal pred 7-8let,ampak me je premamilo ker res nisem dosti zgubil glede na 19.5k pa še hčera kupuje že eno leto  (pri nas ne iz uvoza) M3 in je sploh ni nikjer.

V primeru ,da bi bila pri trgovini na prodaj a bi bilo z njo kaj narobe?🤔

Jaz bi jo od tebe kupil takoj...če bi recimo rabil kak avto za počasno krujzanje. In, da pije malo... in, da ima lak dobro ohranjen. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

O, Boss, da bi ti vedel, koliko dvoletnih, tri letnih avtov se prodaja. Moj sodelavec je recimo prodal kio staro samo eno leto z 14Kkm. Vzrok? Je prišla ven Kia proceed in jo je bilo treba kupit, oziroma, zamenjati staro za novo. Seveda, je spušil en kup denarja. Imaš modele, ki morajo obvezno zamenjati avto takoj, ko pride recimo že samo facelift ven. In tej najbolj jamrajo, da niki nimajo denarja. 

 

Če bi se mene vprašalo bi tako kot pri nepremičninah, če avto prodajaš pred 3 leti lastništva novega še 20 % ekološki davek na prodajo pa da jih vidim frajerje.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TIsti, ki ste v Ljubljani ali okolici… zazrite se v nebo… vsak cas bo tam okoli preletel Goodyearov Blimp…

 

image.thumb.png.77e17ab6ef987e3a3ace219173594077.png

 

 


 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je FuManchu napisal:

Kaj je fora tega preleta?


EPP ;)

 

WWW.GOODYEAR.EU

Goodyearov cepelin se je vrnil v Evropo! Naš popolnoma nov Goodyear cepelin se bo to poletje povzpel na nebo, od junija bo obiskoval ikonična mesta in ključne motošportne dogodke...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

On 7/20/2021 at 4:30 PM, Jest said:

 

Je ze letel mimo hise ;)

 

 

image.thumb.jpeg.7f224006d90aac53ec1635076ead759b.jpeg
 

image.jpeg

 

vidu učeraj okoli 5h zjutraj "parkiranga" vna letališču v Lescah

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 7. 2021 ob 21:01 je FuManchu napisal:

Kaj je fora tega preleta?

Konec kovida? 🤔Prelet napihnjenega balona namesto letal? A je mogoče ustavno sodišče tudi kovid razveljavilo? A sem kaj spregledal. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Konec kovida? 🤔Prelet napihnjenega balona namesto letal? A je mogoče ustavno sodišče tudi kovid razveljavilo? A sem kaj spregledal. 🤔

 

A spet? Ravno danes sem prestavil sporocila v ustrezno temo, ker si s tem tvojim odgovorom sprozil debato o cepljenju in Covidu ... 🤪 ... Ni vsak dogodek zaradi epidemije... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

 

A spet? Ravno danes sem prestavil sporocila v ustrezno temo, ker si s tem tvojim odgovorom sprozil debato o cepljenju in Covidu ... 🤪 ... Ni vsak dogodek zaradi epidemije... 

 

 

Ok, se opravičujem. Sem mislil, da sem kaj zamudil s tem balonom. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 7. 2021 ob 15:26 je Boss napisal:

Zato, ker ne veš a je tak se vozu samo do štacune pa nazaj pa to s korono nima veze. Pri tako malih kilometrih je veliko večja verjetnost, da so ga trajbali na kratke razdalje kot pa da se je to dogajalo z avtom, ki ima v tem času 50kkm. Težko boš 50kkm naklepal s kratkimi razdaljami in po vsej verjetnosti je tak avto moral narest tud daljše, da je prišel do te cifre.

 

Pa še nekaj je - meni je vedno sumljivo, da nekdo prodaja odličen avto star komaj tri leta s samo par deset tisoč km. Pa s tem nimam v mislih Binija, ampak nehote je prvo vprašanje, kaj je narobe z avom, da gre pri takih kilometrih in letih že v prodajo. Sej mogoče sem samo jaz tak, ker ne prodajam skoraj novih avtov in so šli od bajte ne prej kot po 140.000 prevoženih. Jaz pač kupim avto zato, da ga vozim ne pa da ga šparam za nekoga drugega, da ga pol un poceni kup.

 

Kupi Suada, 2019 nov 35.000€, med korono naredil rekordne kilometre zdaj na 60.000km, pa mam ponudbo za 31.000€. Sam ne prodam....ker se cenijo bruhahahaha :)

 

https://www.avto.net/Ads/results.asp?znamka=Seat&model=Tarraco&modelID=&tip=katerikoli tip&znamka2=&model2=&tip2=katerikoli tip&znamka3=&model3=&tip3=katerikoli tip&cenaMin=0&cenaMax=999999&letnikMin=2019&letnikMax=2019&bencin=0&starost2=999&oblika=0&ccmMin=0&ccmMax=99999&mocMin=&mocMax=&kmMin=0&kmMax=9999999&kwMin=0&kwMax=999&motortakt=&motorvalji=&lokacija=0&sirina=&dolzina=&dolzinaMIN=&dolzinaMAX=&nosilnostMIN=&nosilnostMAX=&lezisc=&presek=&premer=&col=&vijakov=&EToznaka=&vozilo=&airbag=&barva=&barvaint=&EQ1=1000000000&EQ2=1000000000&EQ3=1000000000&EQ4=100000000&EQ5=1000000000&EQ6=1000000000&EQ7=1000000120&EQ8=1010000001&EQ9=1000000000&KAT=1010000000&PIA=&PIAzero=&PSLO=&akcija=&paketgarancije=&broker=&prikazkategorije=&kategorija=&ONLvid=&ONLnak=&zaloga=&arhiv=&presort=&tipsort=&stran=

 

Pa tud motor je kupljen 2019, danes ima 61.000km....korona my ass 110.000km v 2,5 leta.....samo izgovor (še posebej za šolstvo)

 

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse čestitke Pugiju za osvojeno prvo medaljo za Slovenijo v kolesarstvu na olimpijskih igrah in prvo medaljo za Slovenijo na  teh. Vrhunska, dirka in borba. ❤️:rispekt:

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.