Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Boss napisal:

Čak mal, a ti si služu JLA tuki doma praktično skoraj na dvorišču?

Nop.. Kosovo. 😉Ampak sem imel večkrat opravljeno to pot do Trsta. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, edino logično, po vsem tem, kar je znano o cepivih.
Je pa tako, da bi bilo merjenje protiteles obvezno. S tem bi dosti bolj obvladali razmere. Ne vem, zakaj se tega še ne počne...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

58 minutes ago, Alex said:

A sem zopet zašel v temo o coroni? 🤔

To so aktualni dogodki

20 minutes ago, Alex said:

Evo se ze nadaljuje…..ni teme brez enostranskih zaljivih komentarjev. Admin cas je za pucanje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Cena?

V UKC Ljubljana omogočamo samoplačniško testiranje za oba namena. Cena samoplačniškega testiranja na protitelesa SARS-CoV-2, s katerim ugotovite, ali ste bili v stiku z virusom, je 30 €. Cena meritve koncentracije protiteles, ki nastanejo po cepljenju, je 40 €. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, cena je druga. 😜 V prvem primeru testirajo samo prisotnost protiteles in je to premalo. V drugem pa še količina in to je edini merodajni podatek za dokazovanje kolk si še zaščiten.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni samo to,da imaš protitelesca,bistvo je to,da si celice zapomnijo napadalca- virus in takoj pričnejo z proizvodnjo protitelesc,ko je telo napadeno in v najkrajšem možnem času uničijo virus!

To velja za cepljene in prebolele.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Ne, cena je druga. 😜 V prvem primeru testirajo samo prisotnost protiteles in je to premalo. V drugem pa še količina in to je edini merodajni podatek za dokazovanje kolk si še zaščiten.

Ne vem če je ravno tak, kolegica je plačala 30 in je dobila rezultat koliko jih ima ....2500. Bom pa poročal kak je ko grem , najprej počakam da mi poteče PCT po prebolelosti in potem grem na test da vidim koliko drži njihova teza da prebolelost velja samo 6 mesecev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je marko91 napisal:

To so aktualni dogodki

Evo se ze nadaljuje…..ni teme brez enostranskih zaljivih komentarjev. Admin cas je za pucanje!

Ti rabiš psihijatra, zdaj ze meni greš na k... tebi gre Alex na zivce ne tisto kar pise, sploh pa ni haska od tebe v vseh temah si kjer je kregarija. Sorry mogo sem.

  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 minutes ago, scania said:

Ti rabiš psihijatra, zdaj ze meni greš na k... tebi gre Alex na zivce ne tisto kar pise, sploh pa ni haska od tebe v vseh temah si kjer je kregarija. Sorry mogo sem.

Naj me banajo! Naj vsakega banajo, ki tako pise. To je moj namen! Na provokacijo s provokacijo!

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je marko91 napisal:

Naj me banajo! Naj vsakega banajo, ki tako pise. To je moj namen! Na provokacijo s provokacijo!


Sedaj pa res ze pretiravas… Najbolje, ce forum ugasnemo, a bos potem zadovoljen? Sem mislil, da si vsaj kancek boljsi od Alexa, pa vidim, da je tebi se tezje kaj dopovedati… in si res tukaj samo za to, da delas zdraho… Pa ne pravim, da je Alex angelcek… ampak tolk siten pa ni… Vcasih celo napise kaj, kar komu koristi… 

 

Ali res zelis, da dobis ban? Jaz sicer nisem pristas tega… lahko pa ustrezem zelji… Ampak ne, da bos potem psotavljal kaksne pogoje, koga je se vse treba banat… Tokrat se gre zate…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

36 minutes ago, Jest said:


Sedaj pa res ze pretiravas… Najbolje, ce forum ugasnemo, a bos potem zadovoljen? Sem mislil, da si vsaj kancek boljsi od Alexa, pa vidim, da je tebi se tezje kaj dopovedati… in si res tukaj samo za to, da delas zdraho… Pa ne pravim, da je Alex angelcek… ampak tolk siten pa ni… Vcasih celo napise kaj, kar komu koristi… 

 

Ali res zelis, da dobis ban? Jaz sicer nisem pristas tega… lahko pa ustrezem zelji… Ampak ne, da bos potem psotavljal kaksne pogoje, koga je se vse treba banat… Tokrat se gre zate…

Thumbs up!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je robertk6 napisal:

Ne vem če je ravno tak, kolegica je plačala 30 in je dobila rezultat koliko jih ima ....2500. Bom pa poročal kak je ko grem , najprej počakam da mi poteče PCT po prebolelosti in potem grem na test da vidim koliko drži njihova teza da prebolelost velja samo 6 mesecev.

 

Hja ne vem, tko so mojemu bratu povedal, ko je spraševal za ta test. Sicer pa glede na nivo strokovnosti zadnje čase je čisto možno, da tud to ne vejo .

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.