Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

U jebemu sunac... pa tole si se pa moral oreng potrudit, da si našel 8 let stare objave. Za tolk nazaj mi tud moja bivša ni očitala pa vsi vemo, da majo ženske spomin kot slon in da ne pozabijo.

 

Alex, ne branim Markota, da ne bo narobe razumljeno, ampak vseeno 8 let stare objave pa res ne bi pogrevali, se ti ne zdi?

 

Je pa tema o zavijanju pri rdeči v desno zanimiva in se splača mal predebatirat o tem. Osebno nimam glih najboljšega mnenja, verjetno tudi zato, ker preveč dashcam ameriških videov pogledam a tam jih deloma rešujejo široke večpasovnice, da ni masaker.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

U jebemu sunac... pa tole si se pa moral oreng potrudit, da si našel 8 let stare objave. Za tolk nazaj mi tud moja bivša ni očitala pa vsi vemo, da majo ženske spomin kot slon in da ne pozabijo.

 

Alex, ne branim Markota, da ne bo narobe razumljeno, ampak vseeno 8 let stare objave pa res ne bi pogrevali, se ti ne zdi?

 

Je pa tema o zavijanju pri rdeči v desno zanimiva in se splača mal predebatirat o tem. Osebno nimam glih najboljšega mnenja, verjetno tudi zato, ker preveč dashcam ameriških videov pogledam a tam jih deloma rešujejo široke večpasovnice, da ni masaker.

Ponavadi ne pogrevam stvari. 

Ker stalno izziva, som vas moral spomniti, da je bil, če se ne motim, celo banan z foruma s strani prejšnjega moderatorja. Kakšen nivo komunikacije je uporabljal, se lepo vidi z priloženega. In takega komuniciranja je bilo še pa še. Tako, da je treba pomesti pred svojim pragom, a ne Marko. Kak komentarček, mogoče? 

Se pa strinjam, Boss, da je ta novost dobrodošla z pazljivostjo.👍

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za to, da "provocira", kot ti pravis... si pa pomoje sam kriv 🤔 ali? Saj si ti tisti, ki je zacel z vsem tem sranjem... pa ne samo pri marko91... ampak tudi pri recimo Shreku, gregc88 in se kaksen bi se nasel ... 

 

Ampak tole si pa moral res globoko brskati, da si nasel ... ali pa si prav namenoma iskal sporocila, ki jih je doticni pisal :) ... Nakljucno dvomim, da si naletel na tako stara sporocila :D ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Jest napisal:

Za to, da "provocira", kot ti pravis... si pa pomoje sam kriv 🤔 ali? Saj si ti tisti, ki je zacel z vsem tem sranjem... pa ne samo pri marko91... ampak tudi pri recimo Shreku, gregc88 in se kaksen bi se nasel ... 

 

Ampak tole si pa moral res globoko brskati, da si nasel ... ali pa si prav namenoma iskal sporocila, ki jih je doticni pisal :) ... Nakljucno dvomim, da si naletel na tako stara sporocila :D ... 

 

 

 

Saj bomo končali s tem. Nima smisla pogrevati starih tem. 

Kako sem našel? Udba dela na polno. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

Ponavadi ne pogrevam stvari. 

Ker stalno izziva, som vas moral spomniti, da je bil, če se ne motim, celo banan z foruma s strani prejšnjega moderatorja. Kakšen nivo komunikacije je uporabljal, se lepo vidi z priloženega. In takega komuniciranja je bilo še pa še. Tako, da je treba pomesti pred svojim pragom, a ne Marko. Kak komentarček, mogoče? 

Se pa strinjam, Boss, da je ta novost dobrodošla z pazljivostjo.👍

Jaz za svojimi dejanjinstojim. Ti kot kaze ne mores :) . te ni toliko deca.

52 minutes ago, Jest said:

Za to, da "provocira", kot ti pravis... si pa pomoje sam kriv 🤔 ali? Saj si ti tisti, ki je zacel z vsem tem sranjem... pa ne samo pri marko91... ampak tudi pri recimo Shreku, gregc88 in se kaksen bi se nasel ... 

 

Ampak tole si pa moral res globoko brskati, da si nasel ... ali pa si prav namenoma iskal sporocila, ki jih je doticni pisal :) ... Nakljucno dvomim, da si naletel na tako stara sporocila :D ... 

 

 

 

Ne trudi se Alex je med drugim tu administrator. Zato pa ne more zapustiti tem :)

Aja pa jaz banan nikoli nisem bil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je marko91 napisal:

Jaz za svojimi dejanjinstojim. Ti kot kaze ne mores :) . te ni toliko deca.

Ne trudi se Alex je med drugim tu administrator. Zato pa ne more zapustiti tem :)

Lepo da si se vrnil zopet med nas. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex je sedaj spet ogrozen.  Jegova nedotakljiva pozicija na forumu je zrahljana. Njegoca nezmotljivost vprasljiva.

Napel je vse moci da najde orozje proti nasprotniku, ko da kandidirava :) :)

 

Ampak z zalje jem ne neha - to je osnovni problem. To je zakoreninjeno globoko v njemu in meji na bolezen.

2 minutes ago, Alex said:

Lepo da si se vrnil zopet med nas. 😉

Ne vem o cem tinto ampak ali si razdvojena osebnost, ali pa sta dva za tvojim nickom ki se ne pogovarjata…en je zapustil to temo veckrat :)

 

Eh Alex enostavno ne mores….da ne bi. Ampak ta forum te sedaj pozna in se ze kar smesis :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je marko91 napisal:

Alex je sedaj spet ogrozen.  Jegova nedotakljiva pozicija na forumu je zrahljana. Njegoca nezmotljivost vprasljiva.

Napel je vse moci da najde orozje proti nasprotniku, ko da kandidirava :) :)

 

Ampak z zalje jem ne neha - to je osnovni problem. To je zakoreninjeno globoko v njemu in meji na bolezen.

Ne vem o cem tinto ampak ali si razdvojena osebnost, ali pa sta dva za tvojim nickom ki se ne pogovarjata…en je zapustil to temo veckrat :)

 

Eh Alex enostavno ne mores….da ne bi. Ampak ta forum te sedaj pozna in se ze kar smesis :)

Ti si se že zdavnaj osmešil, ko si letel s tega foruma. Ne vem, kaj si se prislinil nazaj. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 minutes ago, Alex said:

Ti si se že zdavnaj osmešil, ko si letel s tega foruma. Ne vem, kaj si se prislinil nazaj. 🤗

Ha ha zdaj se bo na to naslajal….jaz nisem nikoli letel s foruma sem tukaj.

in ja spet zalis v postu. Bravo Alex res bravo, zdaj kazes se sovrastvo do nekoga ki ma jajca ti nazaj napisati lastne besede.

 

predlagam administratorju sledece, ker tole je pa ze pateticno zdaj z Alexove strani:

 

za en mesec na hladno dati oba petelina. Mene in njega - za voljo zdravja foruma in drugih. Me zanima ce bo vzdrzal….Jaz bom z lahkoto 

Btw kaj ima to veze z aktualnimi dogodki? Je samo problem prenesem v drugo temo?

2 hours ago, Boss said:

Je pa tema o zavijanju pri rdeči v desno zanimiva in se splača mal predebatirat o tem. Osebno nimam glih najboljšega mnenja, verjetno tudi zato, ker preveč dashcam ameriških videov pogledam a tam jih deloma rešujejo široke večpasovnice, da ni masaker.

Se popolnoma strinjam, a Alex je sedaj v osebni vojni :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem že rekel, razdeljeni smo toliko kot še nikoli v naših življenjih.
Ne bom se čudil, če bo v neki točki zares počilo. 2a0d5074686b98398172cbf73e55b07a.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je pob napisal:

Kot sem že rekel, razdeljeni smo toliko kot še nikoli v naših življenjih.
Ne bom se čudil, če bo v neki točki zares počilo. 2a0d5074686b98398172cbf73e55b07a.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Ja tole je pa žalostno 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tisto vriskajočo coprnico brez kolesa na vrhu Triglava bi pa lahko kdo naučil vsaj osnovne kulture v gorah. Za kaj več mislim, da ne bo šlo. Sem bil ravno včeraj v Aljaževem domu pod Triglavom in so se vsi prisotni  planinci, ne glede ali so bili to levi, desni, cepljeni, anticepljeni strinjali, da bi ji moral kdo kako krepko okoli kepe pripeljati. V gorah se je kulturno, politiko in ostalo se pusti v dolini. Zato se tudi pozdravljajo planinci, ker nikoli ne veš, kdaj boš pomoči potreben. Le kdo bi temu ženščetu pomagal? 🤪

  • Všeč 4
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, res je. Sem videl polovico posnetka in mi je šlo na živce. Baba se je usajala in res bi ji nekdo moral pokazat, kje ji je mesto.

S takimi potezami JJ samo pridobiva plus pike.

Ampak dejstvo je, da je tale Twit dosti bolj zaskrbljujoč kot pa ena glasna baba.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem nek fan JJ in desnice, ampak tako obnašanje protestnikov pa res presega meje dobrega okusa. Porabi to energijo za ustanovitev stranke in ga ''premagaj'' na njegovem parketu.

Njegovo žaljenje pa tudi ni na mestu, kot neka uradna odgovorna oseba.

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je g.Wankel napisal:

Nisem nek fan JJ in desnice, ampak tako obnašanje protestnikov pa res presega meje dobrega okusa. Porabi to energijo za ustanovitev stranke in ga ''premagaj'' na njegovem parketu.

Njegovo žaljenje pa tudi ni na mestu, kot neka uradna odgovorna oseba.

Mislim, da je skrajni čas, da se take "protestnike" kot je to ženšče kaznuje zaradi napada na uradno osebo. Pa ni važno, ali je to levi, desni, cepljeni ali anticepilce. To je že anarhija, kjer si levi skrajneži dovolijo preveč. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu, da je znano, da mi gre Twito na organ, vseeno nisem pristaš take komunikacije, ker tole ni bilo nič bolje oziroma enako nesramno kot maršalovi twiti. Škoda, človek pričakuje bolj zrel nastop in nikakor spuščanje na nivo greznic.

 

Sploh je velika škoda, ker so zamudili, ko so trio fantasticus ujeli tako rekoč po dolgem času med ljudmi in bi lahko zastavili polno boljših vprašanj - tako pa je pač ostalo pri tem, da ga je napadla "Karen" in vse skupaj izpade samo gnjavaža.

 

Po drugi strani pa tako kot nas on jebe v dolini, je pač dobil sam s precej blažjo dozo v hribih. Ampak pomagalo pa itak ne bo, celo več, Karen bo občutila maščevanje Twita, verjetno najprej tako, da bo njen NVO odstranili iz financiranja. Me zanima a bo to prej kot v 14 dnevih? Po moje da ja.

 

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Kljub temu, da je znano, da mi gre Twito na organ, vseeno nisem pristaš take komunikacije, ker tole ni bilo nič bolje oziroma enako nesramno kot maršalovi twiti. Škoda, človek pričakuje bolj zrel nastop in nikakor spuščanje na nivo greznic.

 

Sploh je velika škoda, ker so zamudili, ko so trio fantasticus ujeli tako rekoč po dolgem času med ljudmi in bi lahko zastavili polno boljših vprašanj - tako pa je pač ostalo pri tem, da ga je napadla "Karen" in vse skupaj izpade samo gnjavaža.

 

Po drugi strani pa tako kot nas on jebe v dolini, je pač dobil sam s precej blažjo dozo v hribih. Ampak pomagalo pa itak ne bo, celo več, Karen bo občutila maščevanje Twita, verjetno najprej tako, da bo njen NVO odstranili iz financiranja. Me zanima a bo to prej kot v 14 dnevih? Po moje da ja.

 

 

 

Upam, da ja. Bo treba začeti kaj delati. Dinarčki ne padejo z drevesa. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je skrajni čas, da se take "protestnike" kot je to ženšče kaznuje zaradi napada na uradno osebo. Pa ni važno, ali je to levi, desni, cepljeni ali anticepilce. To je že anarhija, kjer si levi skrajneži dovolijo preveč. 

 

Mejduš, pa ti si hujši kot za časa juge. A res tako pogrešaš tiste čase? Talibani bi te morali vzeti za vzor, Kim Jong UN pa podelil državno odlikovanje Severne Koreje za zasluge ohranjanja režima velikega vodje.

  • Všeč 3
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

Mejduš, pa ti si hujši kot za časa juge. A res tako pogrešaš tiste čase? Talibani bi te morali vzeti za vzor, Kim Jong UN pa podelil državno odlikovanje Severne Koreje za zasluge ohranjanja režima velikega vodje.

Red mora bit. Seveda sem se marsikaj naučil na "nastavi" v jna. A si že pozabil.

"Neprijatelj sa zapadla uvijek vreba na nas, da sruši naš poredak." 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Alex napisal:

Red mora bit. Seveda sem se marsikaj naučil na "nastavi" v jna. A si že pozabil.

"Neprijatelj sa zapadla uvijek vreba na nas, da sruši naš poredak." 😉

 

Verjetno, da ja, sam mene so prej opozorili, da je logiko in pamet bolje pustiti pred kasarno in samo pregurat JLA, čimbolj po načelu budale. Sem uspešno to izvajal, tako da jim ni ratalo v meni ubiti duha in zlomiti volje. Ja eni pa so se upirali in res jebali ježa in so jih uspeli tudi zlomiti - je bilo prav žalostno gledat tiste apatične brezvoljne obraze, upam samo, da jih to ni trajno zaznamovalo.

  • Všeč 1
  • Zmeden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Boss napisal:

 

Verjetno, da ja, sam mene so prej opozorili, da je logiko in pamet bolje pustiti pred kasarno in samo pregurat JLA, čimbolj po načelu budale. Sem uspešno to izvajal, tako da jim ni ratalo v meni ubiti duha in zlomiti volje. Ja eni pa so se upirali in res jebali ježa in so jih uspeli tudi zlomiti - je bilo prav žalostno gledat tiste apatične brezvoljne obraze, upam samo, da jih to ni trajno zaznamovalo.

Res je. Nekateri so res nasrkali v vojski. In jim je ostalo za vedno

Jaz sem na srečo igral v bandu in bil pozneje čato čete. 

Pa Trst blizu, kava, kavbojke... prava roba za kapetane in druge vodje. 🤗

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 hours ago, pob said:

Ja, res je. Sem videl polovico posnetka in mi je šlo na živce. Baba se je usajala in res bi ji nekdo moral pokazat, kje ji je mesto.

S takimi potezami JJ samo pridobiva plus pike.

Ampak dejstvo je, da je tale Twit dosti bolj zaskrbljujoč kot pa ena glasna baba.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

jaz sploh nisem gledu posnetka in ga tud nočem, ker mi gre na bruhanje, ko že berem kakšne stvari pišejo določeni ljudje .... 

to kar pa ta mudel piše pa tud ni več normalno ....

 

6 hours ago, Alex said:

Mislim, da je skrajni čas, da se take "protestnike" kot je to ženšče kaznuje zaradi napada na uradno osebo. Pa ni važno, ali je to levi, desni, cepljeni ali anticepilce. To je že anarhija, kjer si levi skrajneži dovolijo preveč. 

 jaz razumem, da en red mora bit tako kot piše @Alex in se strinjam s tem .... ampak use do neke mere in s pravim pristopom do problematike ... sam to kar se pa zadnje čase dogaja je pa samo voda na njihov mlin, kako še zaostrit razmere v državi in to ni čisto nič dobrega ... agresija bo vedno odgovor na agresijo, ne glede nato kdo je kaj začel .... mislim pa tudi da vladanje z "trdo roko" tudi nebo prineslo izbolšav ampak bo problematiko samo zamaknilo v prihodnjost, kar pa takrat pomeni, da se zna zgodit pizdarija na državni ravni in bomo nakoncu res kot Severna Koreja oziroma kot Kitajska, ki en del svojih prebivalcev že nadzoruje s kamerami in algoritmom za prepoznavanje obrazov, ljudje pa živijo glede nato kakšno "oceno" imajo 

 

5 hours ago, Boss said:

Kljub temu, da je znano, da mi gre Twito na organ, vseeno nisem pristaš take komunikacije, ker tole ni bilo nič bolje oziroma enako nesramno kot maršalovi twiti. Škoda, človek pričakuje bolj zrel nastop in nikakor spuščanje na nivo greznic.

 

Sploh je velika škoda, ker so zamudili, ko so trio fantasticus ujeli tako rekoč po dolgem času med ljudmi in bi lahko zastavili polno boljših vprašanj - tako pa je pač ostalo pri tem, da ga je napadla "Karen" in vse skupaj izpade samo gnjavaža.

 

Po drugi strani pa tako kot nas on jebe v dolini, je pač dobil sam s precej blažjo dozo v hribih. Ampak pomagalo pa itak ne bo, celo več, Karen bo občutila maščevanje Twita, verjetno najprej tako, da bo njen NVO odstranili iz financiranja. Me zanima a bo to prej kot v 14 dnevih? Po moje da ja.

zmeraj bolj pa tudi dobivam občutek, da so use te petkove kolobocije okoli parlamenta na nek sprocesirane iz vladajoče strani, pa ne mislim tukaj samo SDSa ampak komplet vladajočih levih in desnih ... ker razdelil so nas že tko al drugače že pred leti, zdej če res hočejo ustvart izredne razmere, rabijo samo par takih showov, ki so se zgodili kakšen mesec nazaj pred parlamentom, ko so jih pljuvali in zdej na triglavu .... siguren sm da bo še kakšen .... in bomo imeli zelo hitro izredne razmere in vojsko na ulicah poleg policije ... 

močno pa upam da se motim ... 

enostavno ne razumem zakaj zganjajo take stvari, ker če imaš saj malo koleščkov v glavi, ki se vrtijo v pravo smer, ti mora bit jasno, da tak način ni pravi in bo to samo prilivanje nafte na ogenj ...

po drugi strani pa spet ... če je nekdo finančno spodbujen iz neke strani, da dela nekaj takega, potem se bo to tudi dogajalo ... nažalost ... vprašanje je spet kaj je tle v ozadju, čeprav mislim, da ravno to, kar sm napisal par vrstic nazaj .... 

če bomo hoteli kaj spremenit moramo prvo pridt v sistem upravljanja in potem začeti počasi in ustrajno spreminjat sistem od znotraj navzven, ker to je proces, ki traja dalj časa ... ja vem da so to samo pobožne želje .... še zmer verjamem da je to možno, sam vprašanje je tud koliko ljudjem je to v interesu, da bi to podprli in pa koliko so močni tisti,

ki jim to ni v interesu in bi to izpodbijali ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.