Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K seb naj jih peljejo pa futrajo

 

In preden me kak pametnjakovi? opozori, da naj jih jaz itd, naj sam to re?em, da imam (na ?alost) kar nekaj izku?enj s cigani pa nobenih dobrih. Glede migrantov sem pa sode? po politki ?e ultra desni?ar, ker ne vidim smisla v tem, da prihaja na milijone ne?olanih ljudi iz Afrike in bli?njega vzhoda v Evropo. 

 

EDIT: Evo spet sem odprl 24ur.. :vskalo:  So pa 24ur itak ob?utljive sne?inke, ne upajo pustiti komentirati, da ne bi kdo napisal kaj s ?imer se novinar?ki ne strinjajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K seb naj jih peljejo pa futrajo

 

In preden me kak pametnjakovi? opozori, da naj jih jaz itd, naj sam to re?em, da imam (na ?alost) kar nekaj izku?enj s cigani pa nobenih dobrih. Glede migrantov sem pa sode? po politki ?e ultra desni?ar, ker ne vidim smisla v tem, da prihaja na milijone ne?olanih ljudi iz Afrike in bli?njega vzhoda v Evropo. 

 

EDIT: Evo spet sem odprl 24ur.. :vskalo:  So pa 24ur itak ob?utljive sne?inke, ne upajo pustiti komentirati, da ne bi kdo napisal kaj s ?imer se novinar?ki ne strinjajo.

Tocno to. Vcasih se obnasamo, kot da smo najbogatejsa drzava; dobri (oz.hlapcevski) do vseh ostalih,razen do lastnega naroda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V USA majo svojih problemov toliko, da ne rabi noben ameri?ki vojak pridt ?ez Atlantik/Pacifik ali pa kak diplomat soliti pamet drugim dr?avam kako naj ?ivijo. http://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-amerika/foto-sem-jaz-naslednji-protesti-ameriskih-solarjev-proti-orozju/452666

 

Ker zaradi tega njihovega pametovanja in vsiljevanja svojega prepri?anja oni napadajo narode in uni?ujejo dr?ave.  :vskalo: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klasika... kavbojci sami ne znajo pomest pred lastnim pragom, je pa zato tolk bolj fino pomet pred drugimi. Zaradi njihovega napol teroristi?nega vme?avanja v druge je na svetu tolk sranja.

 

Hipokrizija najvi?jega formata - pa ?e ni? jim ni nerodno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu dama, pa ne zastopm prou preu? tole okol tretje svetovne vojne. Pa bi prosil, ?e mi kdo malo bolj po kme?ko razlo?i.

 

Namre?, vsi mediji ves ?as omenjajo mo?nost tretje svetovne vojne kot da se lahko zgodi, da se bo za?ela. V medijih pa ves ?as berem, da se ZDA, Velika Britanija, Francija, Rusija, Tur?ija,... bojujejo, napadajo z raketami in podobno. Poleg se kot zaveznice omenja Iran, Kitajsko in ?e 50 dr?av, ki naj bi tvorile nekak?no globalno koalicijo za boj proti teroristi?ni skupini Islamska dr?ava. Ne razumem pa, kak?no vlogo igrajo Kurdi v vsej tej zgodbi... Kaj se potem takem ni tretja svetovna vojna ?e za?ela? Sicer ne na ozemlju ZDA ali Evrope, ampak na ozemlju Sirije, pa konec koncev to sploh ni pomembno... Kjer koli ?e je to boji??e, samo takole, ?ez palec, je polovico sveta vpletenega v vojno. A to ?e ni "svetovna vojna"? A se za "svetovno vojno" ?teje, ko se vpletejo tudi Bu?mani in podobni?

 

Ne se preve? smejat moji nevednosti. Kot sem ?e na za?etku omenil, sm kmet an s hribu dama.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat smo razpravljali o tem, no za primerjavo Francija, center Grenobla (in ja je zelo za?eljeno mesto, ker gre za mesto z najve?jimi tehnolo?kimi podjetji in ve?jim univerzitetnim kampusom)

 

cena najema 12,5? na m2, zajema pa:

 

novo popolnoma opremljeno 2 sobno stanovanje z liftom in teraso - popolnoma pomeni tudi pralni, pomivvalni stroj, kafe ma?ina, oprema na terasi, tv.....vse 

vse stro?ke najema (razen elektrike)

klet

varovan parkirni boks v gara?i

bicikel room (to navadna kamra ampak velika soba z varovanimi stojali)

 

enako ali celo ugodneje kot LJ, kjer je povpre?no brez gara?e in brez opreme 10? / m2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam grenoble ni glavno mesto, ljubljana pa je. Velika razlika.

Probi mal pariz (moji frendi zagonijo skor celo placo sam za flet)

To je res. Ampak spet ne mores Pariza z LJ primerjat.

A je v MB na primer veliko ceneje? Ali pa na primer Tirani?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E Labi tle se pa ne strinjam

 

Rhone Alps je med top 5 rajoni v Franciji po ceni in kakovosti zivljenja. Vse firme so tam, tudi tuje ker ima predel ugodnosti za gospodarstvo (cenejsa elektrika itd), smucisca mas okoli, je na pragu provanse, blizu italije...univerzitetni campus...

 

https://www.expatica.com/fr/housing/Where-to-live-in-France_103861.html

 

Cene so enake Parizu (seveda ne downtown)

 

https://www.french-property.com/property/paris_ile_de_france/insight/

 

https://www.french-property.com/regions/rhone_alpes/real-estate/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isto kot velenje pol, oz mal slabs, ker iz velenja mas morje blizje

:) oba mata pa skakalnice

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da ne, Gorenje nima ve?inskega delni?arja, ?e se ne motim je pa Kapitalska dru?ba najve?ji delni?ar pa ?e ta po moje nima kej dost ve? kot 15% delnic. Neki se je Panasonic okol smukal, to je pa to.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da ne, Gorenje nima ve?inskega delni?arja, ?e se ne motim je pa Kapitalska dru?ba najve?ji delni?ar pa ?e ta po moje nima kej dost ve? kot 15% delnic. Neki se je Panasonic okol smukal, to je pa to.

http://www.gorenjegroup.com/si/za-vlagatelje/lastniska-struktura

 

avstrijci, francozi, japonci, hrvatje, ameri?ani, poljaki................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.