Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kaj bi ga prebunku malega Ćifurja! <_<:ninja:

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/petnaj...j-30-zensk.html

 

no sej al pa tole - sprva sm mislu, da je samo kak?no snemanje filma al kej tacga, glede na ustanovo;

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/studen...profesorja.html

 

Za pobit! Kam gre ta svet picdarija

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bil zraven kot pri?a in ve? kaj se je zgodilo v resnici? ?zmeden?

 

Dej mal logi?no razmisli - zaletel se je v parkirane avtomobile. Parkirani avtomobili niso na AC ampak v mestu, kjer je omejitev hmmmm koliko ?e? Pri tem da naj bi ga ?e zaneslo povrh. Se prav je vozil juhuhu nad omejitvijo ?e vemo, da imajo taki avtomobili odli?no podvozje in ?e bolj?e zavore, da o gumah ne govorimo.

 

?e si gledal Clarksona si lahko videl, da tega avta prakti?no ne more? spraviti v drsenje pa ?e ?e se nevem kako trudi?.

 

Iz ?lanka pa je razvidno edino to, da jih je kao nekdo izsilil in da ga je pri zaviranju zaneslo ter, da je naredil totalko pri kre?u v parkirana vozila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kaj vse si ne bojo zmislili, da bi spravili ljudi k cepljenju

 

http://vizita.si/clanek/novice/kljub-modre...novi-gripi.html

 

aja, ?e se ne bomo cepili ne bomo imeli energije za pe?t pi?kotov pa ?e zdravstvena blagajna bo imela ?e ve?jo luknjo zaradi 12 milijonov, ki smo jih zapravili za cepivo. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, kaj vse si ne bojo zmislili, da bi spravili ljudi k cepljenju

 

http://vizita.si/clanek/novice/kljub-modre...novi-gripi.html

 

aja, ?e se ne bomo cepili ne bomo imeli energije za pe?t pi?kotov pa ?e zdravstvena blagajna bo imela ?e ve?jo luknjo zaradi 12 milijonov, ki smo jih zapravili za cepivo. :hohoho:

 

Ups

http://theflucase.com/index.php?option=com...=64&lang=en

 

:whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?akam,da bo za?el ta na? vrli minister:"ja pa por.a mado.a a me bo kdo v tej dr?avi sploh ?e ubogal in odhitel hitro se cepit,ker za koga vraga pa smo nabavili 700.000 enot cepiva? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svinjarija brez primere (in krivca o?itno?) <_<:blush::ninja:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/kandicevi...jeno-kazen.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri pravijo da je svinjska gripa lari fari, produkt farma industrije, ki stremi k mastnim zaslu?kom.

Kaj pa, ?e ni?

Ali se gre zanesti na usodo in re?i mene pa ne bo?

Vsakdan pre?tevamo in dodajamo nove ?rtve, pri tem pa gripa ni niti pribli?no zadela ve?ji del prebivalstva.

Med umrlimi je 30% takih, ki niso imeli kroni?nih bolezni.

Vsak je svoje sre?e kova?. Ali se spla?a reskirati kak?no resnej?o posledico (verjetnos 2:100.000), ali pa se prepustiti sre?i in biti ali ne biti (razmerje 2:100)????

Bomo spomladi ?e vsi skupaj na tem forumu, dru?ini, podjetju?

 

Torej, jaz sem se cepil. Da ne bo kdo polmislil, da sem bil cepljen zaradi tega pisanja zastonj.

Ne. Pla?al sem.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja... a pa si ziher, da cepivo ne nosi nobenih stranskih u?inkov :ne vem:

 

Tole gripo ve?ina ljudi (99,99%) preboli sploh ne da bi vedeli, da jo imajo oz. so jo imeli. ?e pa ra?una?, da jo dobi samo nekaj procentov vidi?, da je procent obolelih s te?avami izredno majhen. Se pravi z drugimi besedami mora? najprej imeti "sre?o" da jo fa?e? pol pa ?e "sre?o, da si med tistimi redkimi, ki bi lahko imeli komplikacije.

 

Kaj pa pri cepljenju? Pri cepljenju pa ziher dobi? cepivo in ima? ravno tako lahko komplikacije (tudi ?ez nekaj let) in celo lahko umre?. V slo imamo ?e en tak primer, po svetu pa ?e precej ve?.

 

Da ne bo nesporazumov - nikogar ne mislim prepri?vai naj se ne cepi oz. naj se cepi saj se vsak odlo?a sam, samo, da bi v zdravo telo vna?al sestavine, ki niso niti dobro preizku?ene niti raziskane mi pa na kraj pameti ne pade. Drugo so cepljenja proti klopnemu meningitisu (kjer sem seveda cepljen) saj gre za leta in leta znano in zelo preizku?eno cepivo.

 

Pa ?e ena zadeva zakaj sem tako skepti?en in kar sem okusil na lastni ko?i. Kot otrok sem bil cepljen proti eni od tisti otro?kih bolezni in mi je udarilo na o?i tako, da sem po cepljenju v nekaj letih prilezel do dioptrije -7,5. Glede na to, da sem imel pred 10 letom starosti popolnoma normalen vid in da se mi je po cepljenju zelo hitro za?el poslab?evati so se ve?inoma zdravniki strinjali, da gre za stranske posledice cepljenja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja... a pa si ziher, da cepivo ne nosi nobenih stranskih u?inkov :ne vem:

 

....

Pa ?e ena zadeva zakaj sem tako skepti?en in kar sem okusil na lastni ko?i. Kot otrok sem bil cepljen proti eni od tisti otro?kih bolezni in mi je udarilo na o?i tako, da sem po cepljenju v nekaj letih prilezel do dioptrije -7,5. Glede na to, da sem imel pred 10 letom starosti popolnoma normalen vid in da se mi je po cepljenju zelo hitro za?el poslab?evati so se ve?inoma zdravniki strinjali, da gre za stranske posledice cepljenja.

 

No bom trdil da to ni res, ker se v to popolnoma ni? ne razumem.

A ni mogo?e za dioptrijo kriva puberteta.

Mojemu sinu je ta nadela o?ala, ki jih pred tem ni poznal.

 

Marsikaj je mogo?e. Nekako mi ni jasno, kako bi neka stvar ciljano po?kodovala samo en organ, druge pa pusti pri miru. :ne vem: :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No bom trdil da to ni res, ker se v to popolnoma ni? ne razumem.

A ni mogo?e za dioptrijo kriva puberteta.

Mojemu sinu je ta nadela o?ala, ki jih pred tem ni poznal.

 

Marsikaj je mogo?e. Nekako mi ni jasno, kako bi neka stvar ciljano po?kodovala samo en organ, druge pa pusti pri miru. :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

Sirius a si ?e z nami?

:hohoho:

 

hec mora biti..

Ma ta gripa je problem izklju?no medijev....pa ne samo gripa, napihujejo ?lanke z naslovi da ja bere?, pritegne pa le smrt in podobno.

 

V vrtcu Medvode - Preska je bila gripa pri cca 10 mal?kih, ampak so jih samo domov poslali prebolet brez kake panike in medijev, v O? Medvode pa morajo s seboj imeti masko in razkuzilo, ce kdo zacne kasljat ga tudi samo domov po?ljejo, v razredu ne?akinje so bili trije prmeri...

 

Dokler ne pride do medijev je ok, razumem pa da so izpostavljeni ljudje s kroni?no ali drugo boleznijo...

 

Kontra primer, za katerega ne more? re?i drugega kot panika:

biv?a soseda v Kranju je izpisala oba otroka iz vrtca, vzela stari in novi dopust in bo do februarja doma z malimi... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontra primer, za katerega ne more? re?i drugega kot panika:

biv?a soseda v Kranju je izpisala oba otroka iz vrtca, vzela stari in novi dopust in bo do februarja doma z malimi... :ne vem:

 

LOL no :lol:

 

Polet bo pa jokala, k ne bo mela dopusta, da bi ?la z otroki na morje. :whatever:

 

No bom trdil da to ni res, ker se v to popolnoma ni? ne razumem.

A ni mogo?e za dioptrijo kriva puberteta.

Mojemu sinu je ta nadela o?ala, ki jih pred tem ni poznal.

 

Marsikaj je mogo?e. Nekako mi ni jasno, kako bi neka stvar ciljano po?kodovala samo en organ, druge pa pusti pri miru. :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

Ne bom trdil, da ni mogo?e ampak, da zdravnik re?e, da je blo prehudo stopnevanje dioptrije, da bi jo lahko pripisal puberteti sploh pa ker sem imel prej 100% vid. Je pa zanimivo, da sem to dioptrijo pridelal v petih letih potem pa se je ustavilo. e gre za pubertetne spremembe potem taka zadeva traja dokler ?lovek raste in to je nekje do 20-ga oz. 21-ga leta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOL no :lol:

 

Ne bom trdil, da ni mogo?e ampak, da zdravnik re?e, da je blo prehudo stopnevanje dioptrije, da bi jo lahko pripisal puberteti sploh pa ker sem imel prej 100% vid. Je pa zanimivo, da sem to dioptrijo pridelal v petih letih potem pa se je ustavilo. e gre za pubertetne spremembe potem taka zadeva traja dokler ?lovek raste in to je nekje do 20-ga oz. 21-ga leta.

 

Mogo?e je glig v tem problem, da si ti zrasel tja do 17 leta in to prehitro. Bil si naspidiran s hormonom rasti, ki povzro?a disproporce v razvoju o?esa.

Se mogo?e motim??? :ne vem: :ne vem:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je glig v tem problem, da si ti zrasel tja do 17 leta in to prehitro. Bil si naspidiran s hormonom rasti, ki povzro?a disproporce v razvoju o?esa.

Se mogo?e motim??? :ne vem: :ne vem:

 

Zelo enakomerno sem rastel in sem bil ves ?as med najve?jimi v razredu pa tud zdele z dobrimi 190cm nisem nek velikan, da bi moralo to tolk usekat saj bi pol pomenilo, da so vsi dvometra?i napol slepi :ne vem:

 

Zanimiv je predvsem to, da v familiji nih?e nima dioptrije razen starostnih jaz pa fucki'n -7,5 :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo enakomerno sem rastel in sem bil ves ?as med najve?jimi v razredu pa tud zdele z dobrimi 190cm nisem nek velikan, da bi moralo to tolk usekat saj bi pol pomenilo, da so vsi dvometra?i napol slepi :ne vem:

 

 

Ja mater za ostale ne zame pa. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo enakomerno sem rastel in sem bil ves ?as med najve?jimi v razredu pa tud zdele z dobrimi 190cm nisem nek velikan, da bi moralo to tolk usekat saj bi pol pomenilo, da so vsi dvometra?i napol slepi :ne vem:

 

Zanimiv je predvsem to, da v familiji nih?e nima dioptrije razen starostnih jaz pa fucki'n -7,5 :angry:

 

en je mogu podedovati vse.....

Pri nas pa po mami vsi tja do -2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Artur na radiu hit.

post-3-1260436621_thumb.jpgpost-3-1260436629_thumb.jpg

post-3-1260436637_thumb.jpg

Je kdo pazil kaj dr?i v roki ? :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.