Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Nekako je res ampak nih?e jo ni ukradel samo zamaknila se je 2X po 15dni naprej,tako da jo dobi? za nazaj kot naprimer pla?o. Prej se je pa dobila za naprej.

Seveda so jim jih barabe ukradli penzijo, a res ne zna noben osnovno?olske matematike ?zmeden?  

 

?e penzionist umre recimo 29. v mesecu, ne dobi penzije za tisti mesec, ?eprav mu pripada. Pustimo to malenkost, da jo dobijo priskledniki, lahko pa tud dr?ava, ?e nima nobenih svojcev.

 

V dr?avah, kjer politiki na oblasti niso mafijci, imajo penzionisti penzije za naprej.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda so jim jih barabe ukradli penzijo, a res ne zna noben osnovno?olske matematike ?zmeden?  

 

?e penzionist umre recimo 29. v mesecu, ne dobi penzije za tisti mesec, ?eprav mu pripada. Pustimo to malenkost, da jo dobijo priskledniki, lahko pa tud dr?ava, ?e nima nobenih svojcev.

 

V dr?avah, kjer politiki na oblasti niso mafijci, imajo penzionisti penzije za naprej.

Ce penzionist umre, kot smo imeli druzinski primer; 28-ga v mesecu, dobi v odstotku glede na dolzino tistega meseca. Govorim za stanje decembra 2016, iz prakse.

 

Ce se je kasneje spremenilo, nisem toliko na tekocem :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker jim je nazadnje, ko je bil na oblasti ukradel eno penzijo. Ne vem to?no kateri mesec itd, ampak od takrat se pla?uje za nazaj in vmes je en mesec penzije izginilo. Nekaj takega, pomoje ti bolj ve? kot jaz

To dr?i, ?e bolj pa dr?i, da si zdaj kupuje njihove glasove, ker verjetno mu niso pozabili tiste kraje. Pa? upa na to, da imajo upokojenci kratek spomin. Ampak saj ne gre zdaj za problem re?evanja upokojencev, re?evati bo treba delovna mesta, ker samo delovna mesta in proizvodnja bodo prina?ali dovolj v blagajno, da bodo lahko v prihodnje upokojenci vsaj imeli penzione. ?e tega ne bo ... hmm ne vem si ne znam predstavljati.

 

 

Ampak vseeno -Srbi so na?li ?e enga ve?jega eksperta z doktoratom: smrtnost je majhna, ampak za tistega, ki umre je stoprocentna.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce penzionist umre, kot smo imeli druzinski primer; 28-ga v mesecu, dobi v odstotku glede na dolzino tistega meseca. Govorim za stanje decembra 2016, iz prakse.

 

Ce se je kasneje spremenilo, nisem toliko na tekocem :)

?e penzionist umre, na primer, 28 v mesecu, je 01. naslednji mesec ko so penzije ?e pod ru?o, in NE dobi. Razen ?e mu denerce ne zagrebejo z njim vred.

 

Zato imajo v civiliziranih dr?avah penzije vnaprej, pri nas, kjer vlada mafija, pa za nazaj. Si je pa to omislila ena od mafijskih vlad, ker v preteklosti so bile penzije za v naprej. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/zbolela-cela-druzina-v-uradni-statistiki-le-najbolj-bolna-mama/518455

 

se strinjam s tem kar pi?e... pa? vsi bomo enkal fasal oku?bo...jo prebolel..in ?li naprej... zdej ?e kadilci in stari ne ubogajo in hodijo okrog so si pa sami krivi..pa? jih bo neslo... 

?e bo vse dolgo zaprto bo te?ko zalaufalo nazaj, res po?asi.. ne bo ? ker jih ne bo kje vzeti

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/zbolela-cela-druzina-v-uradni-statistiki-le-najbolj-bolna-mama/518455

 

se strinjam s tem kar pi?e... pa? vsi bomo enkal fasal oku?bo...jo prebolel..in ?li naprej... zdej ?e kadilci in stari ne ubogajo in hodijo okrog so si pa sami krivi..pa? jih bo neslo...

?e bo vse dolgo zaprto bo te?ko zalaufalo nazaj, res po?asi.. ne bo ? ker jih ne bo kje vzeti

Sicer nisem ?el brat ?lanka, ampak sem pa vesel,da je ?e kdo drug napisal to, da so si nekateri sami krivi, ker NIC ne naredijo za lastno varnost/zdravje. In ?e so to rizi?ne skupine, ?e toliko huje...

 

Ampak... Zdaj bo? v o?eh nekaterih, ti usran (in jaz), pripadniki rizi?nih skupin, ki se ne vedejo samoza??itno,pa ne.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Indiji policija s palicami nabunka krsitelje in tudi sklece ter pocepe jih silijo delati, hehe :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem reci da so si krivi-krivi,ampak a ni neumno, da se predvsem rizi?ne skupine obna?ajo,kot da so nedotakljivi?

Verjetno mislita ?e se ne pazijo, virus pa itak ne izbira na koga sko?i, tak da so si dejansko sami krivi in to vsi!

Ja,jaz sem tako mislil in tako sem tudi razumel besede gregca. Ampak,saj virus v ve?ini izbere kam najve?krat gre... In sploh rizi?ne skupine so na udaru, hkrati se pa taki dostikrat (ne vedno in ne vsi) obna?ajo ,kot da jim nih?e ne more ni?.

 

Seveda, vsak lahko zboli, vsi se moramo obna?ati preventivno in dati vse od sebe, da virus ne izbere nas.. kljub temu pa dostikrat niti to ne pomaga... ?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno mislita ?e se ne pazijo, virus pa itak ne izbira na koga sko?i, tak da so si dejansko sami krivi in to vsi!

 

Ne vem ?e. Recmo, da jaz zbolim, pa da ne ka?em simptomov in samo prena?am virus. Med slu?bo imam veliko stikov s strankami, ki jih lahko nehote oku?im, nato ?e oni svoje star?e/stare star?e... 

Al pa grem domov k star?em, ki so doma v karanteni oz pazijo, da nebi kej pokasiral, na eno kavo in jih oku?im?? 

 

Kaj ti nuca, ?e oni pazijo, ?e se ostali ne obna?ajo/obna?amo situaciji primerno?

 

Mogo?e primeren video...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=8Hi9-5F2zW4&feature=emb_logo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e. Recmo, da jaz zbolim, pa da ne ka?em simptomov in samo prena?am virus. Med slu?bo imam veliko stikov s strankami, ki jih lahko nehote oku?im, nato ?e oni svoje star?e/stare star?e...

Al pa grem domov k star?em, ki so doma v karanteni oz pazijo, da nebi kej pokasiral, na eno kavo in jih oku?im??

 

Kaj ti nuca, ?e oni pazijo, ?e se ostali ne obna?ajo/obna?amo situaciji primerno?

 

Mogo?e primeren video...

Prepre?iti ne more?, nihce ne more. Lahko pa konkretno zmanj?a? riziko s preprostimi ukrepi, ki se jih velja dr?ati tudi sicer,ne damo zdaj..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem reci da so si krivi-krivi,ampak a ni neumno, da se predvsem rizi?ne skupine obna?ajo,kot da so nedotakljivi?

 

Ne. Predvsem nerizi?ne skupine se obna?ajo tako da jim je vseeno, ker kako njih matilda ne more uzet. In tako jim je vseeno ?e so dobavitelji virusa rizi?nim. ?e dan pred uvedbo omejevalnih ukrepov so bili lokali polni mularije, naprimer v plezali??ih je bilo toliko folka kot nikoli ta ?as, da so drug po drugem hodil. 

 

Najbolj?a mi je bila pa izjava komentatorja Andreja Stareta, ki je baje tudi zdravnik, na RTV je izjavil da se nimamo kaj bat, ker pobira samo starej?e. Pa ta ?lovek na pogled izgleda precej star in zmahan.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdorkoli re?e, da se kdorkoli nima kaj bati,ker "pobira starej?e" , nima vseh pik v glavi.

 

No, saj na koncu bomo pri?li do tega, da se nih?e (razen redkih izjem ) ne zaveda resnosti virusa?

 

Ampak, v prvi vrsti mora vsak poskrbeti zase (in,ne , to ne pomeni, da koga drugega zaje**?) in ?e starostnik ve, da je on rizi?na skupina ,naj se pa? dr?i doma (kot mu je to svetovano). Mularija na plezali??u gor ali dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trump se boji, da se bodo amiji za?eli pobijati med seboj. Pa saj jih dr?ava neprestano u?i, da se krizna ?ari??a re?ujejo s pobijanjem.

 

https://siol.net/forum/thread/zda-postale-najvecje-zarisce-trump-ljudje-bodo-brez-dela-ponoreli-in-se-zaceli-ubijati-49186

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e. Recmo, da jaz zbolim, pa da ne ka?em simptomov in samo prena?am virus. Med slu?bo imam veliko stikov s strankami, ki jih lahko nehote oku?im, nato ?e oni svoje star?e/stare star?e... 

Al pa grem domov k star?em, ki so doma v karanteni oz pazijo, da nebi kej pokasiral, na eno kavo in jih oku?im?? 

 

Kaj ti nuca, ?e oni pazijo, ?e se ostali ne obna?ajo/obna?amo situaciji primerno?

 

Mogo?e primeren video...

?e dela? tako kot pravi? ne bo? dolgo na varni strani. Kot prodajalec mora? paziti kot ,da si oku?en,ne pa kot ti pravi? kaj ?e sem pa bom druge oku?il! Upam,da jih ?e nisi. ?e ima? kakr?nikoli stik mora? uporabljati za??itna sredstva,da res ne bo? kaj prinesel domov! Ja te v?igalice so posre?ene ampak vsaka bi ?e morala pri?gati vsaj 3,da bi bil prikaz ?irjenja virusa realen oziroma prepre?itev.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja napoved je za ZDA zelo katastrofalna in sedaj se vidi kaj dela kapital in koliko jim je za svoj narod! Mislim,da bodo zelo bogi tudi revni narodi..... Sem zelo vesel,da sem tu kjer sem kljub nekaterim kritikam in pesimizmu nekaterim v dr?avi,ki jim ?e vedno ni ni? prav in jim tudi nikoli ne bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na cestah pa je res mrtvilo... Se ne spomnim, kdaj bi v petek dopoldan bila recimo Ljubljana (Siska, Celovska,...) tako prazna ... :P

 

 

post-10-0-41701100-1585299129_thumb.jpg

 

post-10-0-38165800-1585299139_thumb.jpg

 

post-10-0-57069000-1585299144_thumb.jpg

 

post-10-0-10648000-1585299151_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja napoved je za ZDA zelo katastrofalna in sedaj se vidi kaj dela kapital in koliko jim je za svoj narod! Mislim,da bodo zelo bogi tudi revni narodi..... Sem zelo vesel,da sem tu kjer sem kljub nekaterim kritikam in pesimizmu nekaterim v dr?avi,ki jim ?e vedno ni ni? prav in jim tudi nikoli ne bo.

Bere? mi misli in to?no govorim ?e od nekdaj;lahko smo sre?ni da ?ivimo kjer ?ivimo... Ampak kaj, ko preve?krat vidimo sosedovo, bolj zeleno travo..

Na cestah pa je res mrtvilo... Se ne spomnim, kdaj bi v petek dopoldan bila recimo Ljubljana (Siska, Celovska,...) tako prazna ... :P

 

 

90950814_10158334440407147_8671120395996233728_o.jpg

 

90641367_10158334440447147_7801343029830221824_o.jpg

 

91342865_10158334440592147_5016216214804889600_o.jpg

 

90963899_10158334440662147_1176436802739765248_o.jpg

Jaz sem se ?e navadil;vsak dan na cesti. To je kot kak?no zelo mirno nedeljo ali pa 1.1. ob 8h zjutraj :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini, sam nisem prodajalec, ampak serviser. Sicer trenutno imamo samo de?urstva za nujne primere in uporabljamo tudi nujna za??itna sredstva

skafander?

Bere? mi misli in to?no govorim ?e od nekdaj;lahko smo sre?ni da ?ivimo kjer ?ivimo... Ampak kaj, ko preve?krat vidimo sosedovo, bolj zeleno travo..

Ja zakaj pa misli?, da se vedno spravim v argumentirano debato, tudi tukaj na forumu, ko nekdo pizdi ?ez Slovenijo in Slovence ter pravi, kako so pa drugod razmere super fajn. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini, sam nisem prodajalec, ampak serviser. Sicer trenutno imamo samo de?urstva za nujne primere in uporabljamo tudi nujna za??itna sredstva.

 

Potem pa ni noben problem,veselo na delo....pardon,vikend je!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ko bo vsega konec ,bomo spet ve?inoma kupovali tur?ke/kitajske pralne stroje in ne doma?ih... Never ending story

Saj so tudi ?domaci? narejeni v turciji ali na kitajskem ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.