Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Najbolj, da se z ?eno lo?ita in en poba?e 3 otroke drug pa 2 in recimo ?e psa... :ne vem:

Lo?encem ni dovoljeno skupaj ?e ?ivijo na razli?nih naslovih.

 

Ali lahko grem na sprehod s partnerjem, s katerim nisva poro?ena in ne ?iviva skupaj, oziroma s prijateljem?

Hojs:Ne. Odlok je jasen. Gibanje skupin je omogo?eno tistim, ki ?ivijo v skupnem gospodinjstvu ali pa so ?lani dru?ine

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred na?im blokom je ko?arka?ko igri??e in ?tange ; kao nek fitnes na prostem...

 

Mularija se je itk dru?ila,kot da ni? ni... Skupaj s star?i in ostalimi star?i, upokojenci so malo balinckali, sosedje mojih let so veselo delali sklece in ostale vaje na orodjih.... Pa ?vic te?e, pa dajmo se po nosu popraskati, pa itak noben ne o?isti pred in po uporabi....

 

Baje je pri?la policija v?eraj.... Zdaj je mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak.... Razmi?ljam... Itak sem na FBju obkro?en z ljudmi, ki imajo nekako podobne konji?ke kot jaz....

 

Ne pretiravam; polovica objav je v stilu "noben Me ne bo jebal, grem na kolo-in zraven 5fotk iz ture" ali pa "Fak, a nam bodo dokon?no prepovedali kolesarjenje, tako kot v Italiji, Franciji, kaj naj zdaj...".

 

Makes Me wonder... Obo?ujem kolesarjenje, neke najlep?e trenutke sem pre?ivel s tem ?portom, za znoret sem za??itni?ki do ljudi in stvari, ki mi nekaj pomenijo (in ja... Kolo spada v to skupino), pa? lahko recem, da sem kolesar po du?i (z vsemi plusi in minusi,ki ti jih tak ?port da), sel bi narediti 150km turo,jebemu da bi... ampak....

 

Nisem strokovnjak, ampak imam ob?utek,da bo gospodarstvo ?utilo posledice, zdravje nekaterih posameznikov tudi....

 

Ampak ne... Nekdo nekomu prepove iti na turo.... In to nekomu, ki ne ?ivi od kolesa... Kaj huj?ega...

 

?e bi se ljudje pol toliko ukvarjali s tem, kako si umivati roke in kako se dr?ati zase, kot se s tem ali bo Franja letos (ja.... to je bilo resno vpra?anje nekega ?loveka, za katerega me je sram, da se ukvarjava z istim ?portom...), bi bilo marsikaj zelo druga?e...

 

Ali pa ?port, tako kot za koga drugega kak?na druga stvar, za marsikoga res zgolj beg od te?av?

 

Ja,na zrak si zluftat glavo...

 

Ne pa ob tem zatreti pravih te?av...

 

Mogo?e pa narobe razmi?ljam... Nevem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? verjet, kako so tej Italijani nemogo?i. Na meji so na?i mehani?no prepre?ili prehod meje pri Mirnu-Kostanjevici. In tej modeli enostavno umaknejo ovire ali jih uni?ijo in gredo na na?o stran. Pa kaj ne morejo dati betonskih blokov?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? verjet, kako so tej Italijani nemogo?i. Na meji so na?i mehani?no prepre?ili prehod meje pri Mirnu-Kostanjevici. In tej modeli enostavno umaknejo ovire ali jih uni?ijo in gredo na na?o stran. Pa kaj ne morejo dati betonskih blokov?

To lahko smatramo kot agresijo, napad na samostojno in neodvisno dr?avo.  :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? verjet, kako so tej Italijani nemogo?i. Na meji so na?i mehani?no prepre?ili prehod meje pri Mirnu-Kostanjevici. In tej modeli enostavno umaknejo ovire ali jih uni?ijo in gredo na na?o stran. Pa kaj ne morejo dati betonskih blokov?

Bolano....

To lahko smatramo kot agresijo, napad na samostojno in neodvisno dr?avo.  :angry2:

In ogro?anje nacionalne varnosti..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? verjet, kako so tej Italijani nemogo?i. Na meji so na?i mehani?no prepre?ili prehod meje pri Mirnu-Kostanjevici. In tej modeli enostavno umaknejo ovire ali jih uni?ijo in gredo na na?o stran. Pa kaj ne morejo dati betonskih blokov?

 

Betonski bloki? Kaj pa minsko polje? Za tako fa?is... pardon, makaronarsko govedo, bi edino to bila re?itev. You get what you fucking deserve! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmalu prepoved potovanj med ob?inami. Hvala bogu.Saj je tudi danes na obali kot med turisti?no sezono. In to 90% od drugod. Za zdaj je na obali sorazmerno malo oku?enih in jih ne rabimo od drugod. Good job vlada.Tudi pla?e si bodo zni?ali za 30%. Zanima me, kaj bo sedaj na sporedu za kritizirati.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmalu prepoved potovanj med ob?inami. Hvala bogu.Saj je tudi danes na obali kot med turisti?no sezono. In to 90% od drugod. Za zdaj je na obali sorazmerno malo oku?enih in jih ne rabimo od drugod. Good job vlada.Tudi pla?e si bodo zni?ali za 30%. Zanima me, kaj bo sedaj na sporedu za kritizirati.

Ja, elektrika bi lahko bila zastonj,ne pa samo 27posto ceneje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, elektrika bi lahko bila zastonj,ne pa samo 27posto ceneje...

Bomo predlagali. Pa benzin tudi bi lahko bil zastonj sedaj, ko se ne bo smel nih?e skoraj ve? vozit.?e imajo prostora, da naredijo sistem kot v Severni Koreji, kjer je vse zastonj. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ne... Nekdo nekomu prepove iti na turo.... In to nekomu, ki ne ?ivi od kolesa... Kaj huj?ega...

Temu se re?e zasvojenost... in nobena od zasvojenosti pa? ni dobra.

Tudi pla?e si bodo zni?ali za 30%. Zanima me, kaj bo sedaj na sporedu za kritizirati.

Haha, zato ker je bil tak halo, ker se gredo vojno dobi?karstvo. AMpak brez skrbi, pla?o si bodo na ven zni?ali zraven si bodo pa v vladi izpla?evali dodatke na krizne razmere in bodo imeli enako. Zato, da so ovcam vrgli pesek v o?i.

 

?e misli?, da pretiravam, naj lepo ob naslednjem izpla?ilu poka?ejo pla?ilmo listo, oziroma vse prilive s strani prihodkov iz naslova pla?e pa da vidimo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Mateja Lahovnika so rehabilitirali, da razlaga na Nori, da si res niso zvi?ali pla? in za nagrado je dobil vodenje skupine za bla?enje krize. Kot bi volku naro?ili naj ?uva ovce. Kriminalce je torej zbral na kupu, ?e Bav?arja ?akamo, da bo zbor?ek popoln. Aplikacijo za kontrolo nad javnofinan?nimi izdatki so ?e ukinili, da se ne bo ve? videlo kam gre prora?unski denar. Torej fe?ta naj se zdaj za?ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.