Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma saj ni tak problem, ok ajde, ?e bi bil to enkratni dogodek, to kar se sedaj dogaja. Sej JJ je imel prav, nikoli ve? ne bo kot je bilo. Bolj me skrbi kako bo naprej, kako bodo v prihodnosti ukrepali ob podobnih situacijah?? Bomo vedno vsi v karanteni, ustavljali gospodarstvo, zdrsnili v recesijo, ipd...Zadnje ?ase se mi dozdeva, da se iz te karantene ?e lep ?as  ne bomo izvili. Malce bodo popustili ukrepe, to bo pa to. 

 

'Strah' bo ?e nekaj ?asa prisoten, ljudje se izpod ?ela gledajo, v stilu ta je pa tista, ta je pa tista. ?e tko smo precej razdeljeni, take situacije nas bodo pa ?e bolj. Ah, pomoje je res bolje ugasnit vse skupaj in se zaviti v balon?ek..Manjka samo ?e ..beeeeee ... :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem tele komentarje pa se dr?im za glavo.  :lol:

 

Ne razumem, zakaj imate nekateri ?eljo po nadaljevanju gospodarstva. Nimam pojma kako te stvari funkcionirajo v praksi, ampak zdrava logika mi pravi, da si predstavljajte masovna podjetja, na primer Revoz ali Gorenje. 100+/- delavcev ob traku, ska?ejo gor in dol - samo eden lahko nosi oku?bo od na primer doma (ki pa jo je staknil eden od dru?inskih ?lanov v na primer trgovini) in jo prinese v izmeno. ?ez 14 dni lahko samo zaprejo vse skupaj (za dlje kot je recimo trenutno predvideno).

 

Poglejte kaj je kuga ali gripa delala v zgodovini. Pa se po vsem tem ?asu ?e vedno ne znamo "pravilno" organizirat in zadeve "pravilno" omejit. Namesto, da bi delali na zajezitvi oku?be se raje ukvarjamo s tem, kaj je prav in kaj je narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, saj to ne pomeni, da bodo pa vsi pristali na intenzivni. Mnogo jih preboli s skoraj ni? simptomi oz v obliki prehlada recimo.In ti so potem preku?eni. Naslednje leto ko bo spet na pohodu si re?en, vsaj za isti sev. Tako smo pa naslednje leto lahko spet na istem kot letos. Jaz sicer upam da ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej, torej, ?e sem prav zastopil...

 

Zivim v Ljubljani... Pe? ne smem iti od doma na ?marno goro,ne?

 

A grem lahko z avtom do vzno?ja hriba in potem pe? v gozd? To Predvidevam da lahko.

 

Ali grem lahko z avtom do vzno?ja hriba in potem preko gozda na vrh ?marne gore? Predvidevam da ne ,saj je vrh ?marne gore javna povr?ina?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne... doma bod. Vsi ki okol vandrate ste izgovor noremu kaplarju, da bo ?e privil ukrepe. A res ho?ete da vam totalno karanteno uvede, ker to komaj ?aka. To, da ?e skos vrata ne bo? smel stopiti?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, saj to ne pomeni, da bodo pa vsi pristali na intenzivni. Mnogo jih preboli s skoraj ni? simptomi oz v obliki prehlada recimo.In ti so potem preku?eni. Naslednje leto ko bo spet na pohodu si re?en, vsaj za isti sev. Tako smo pa naslednje leto lahko spet na istem kot letos. Jaz sicer upam da ne.

Treba bo zgleda razdelit ljudi na one ki bi ga radi imeli in jih izolirat pa en virus ?enkat in naj u?ivajo pa se hvalijo kako fino je,da so ga preboleli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvodah tudi samo dez zaenkrat :) ...

 

Sem pa danes sel za mami v stacuno in sem moral iti domov se po ?al, ker me brez maske niso spustili noter... mask pa nikjer nimajo... No sedaj sem dobil masko... Jih je mami sama nekaj naredila :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvodah tudi samo dez zaenkrat :) ...

 

Sem pa danes sel za mami v stacuno in sem moral iti domov se po ?al, ker me brez maske niso spustili noter... mask pa nikjer nimajo... No sedaj sem dobil masko... Jih je mami sama nekaj naredila :D ...

 

A to te varnostnik ni spustil notri?

 

Pri nas je bil nek majstr brez maske v stacuni... Prodajalka ga je opozorila, on je zamahnil z roko in nakupoval naprej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... varnostnica na vhodu je rekla, da moram imeti masko ali sal ali ruto... karkoli... cez usta in nos ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... varnostnica na vhodu je rekla, da moram imeti masko ali sal ali ruto... karkoli... cez usta in nos ... 

Sam si kriv, kaj pa nisi muslimanka? One so "born ready" za v ?tacuno.

 

Druga? pa ja... jaz sem sprobal en tak ninja outfit in moram re?t, da ?e za ma?kare nisem bil v maskah, zdele zgledam kot iz filmov Jackiea Chana. Jutri v ?tacuni bom glavni... ampak ne vem a naj vzamem eno katano s sabo al kar obe :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cudni cajti so ... vcasih te na banko niso spustili, ce si imel masko ... zdaj te ne spustijo, ce je nimas :D:P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba bo zgleda razdelit ljudi na one ki bi ga radi imeli in jih izolirat pa en virus ?enkat in naj u?ivajo pa se hvalijo kako fino je,da so ga preboleli.

 

To?no tako , ker taki ne ?ivijo v strahu. Ve?ina ljudi je pa seveda v strahu in stresu in stiski, kar pa ?e dodatno pripomore k raznim drugim boleznim, ne samo korona virusu. Sej resnica bo enkrat pri?la na dan :)

 

Hecno, gre? v gozd na sprehod pa te folk slika in objavlja na spletu in se vsi zgra?ajo. A danes zjutraj pred banko vrsta tak?na kot je ne pomnim..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako , ker taki ne ?ivijo v strahu. Ve?ina ljudi je pa seveda v strahu in stresu in stiski, kar pa ?e dodatno pripomore k raznim drugim boleznim, ne samo korona virusu. Sej resnica bo enkrat pri?la na dan :)

 

Da ne re?em, kako odpovedujejo operacije in preglede. V?asi je mesec, kaj ?ele dva veliko preve?, sploh pri diagnozah kot je recimo rak. A te ljudi boma pa z lahkoto ?rtvovali.. Aja za rakom itak dnevno umirajo pa rak ni nalezljiv - torej ko jih jebe po temtakem. Ti se elite ne ti?ejo - je pa vsa presrana, ker corona pa lahko tudi sami fa?ejo in je dejansko najbolj socialen in demokrati?en virus, saj ne izbira med rajo in bogatuni. Zato pa je tolk haloja, ker se elita boji. In takrat, ko se elita boji je to kar zdajle gledamo pri nas.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne re?em, kako odpovedujejo operacije in preglede. V?asi je mesec, kaj ?ele dva veliko preve?, sploh pri diagnozah kot je recimo rak. A te ljudi boma pa z lahkoto ?rtvovali.. Aja za rakom itak dnevno umirajo pa rak ni nalezljiv - torej ko jih jebe po temtakem. Ti se elite ne ti?ejo - je pa vsa presrana, ker corona pa lahko tudi sami fa?ejo in je dejansko najbolj socialen in demokrati?en virus, saj ne izbira med rajo in bogatuni. Zato pa je tolk haloja, ker se elita boji. In takrat, ko se elita boji je to kar zdajle gledamo pri nas.

Jp, s tem se nih?e ne ukvarja... Koliko ljudem je recimo Svit konkretno pomagal in (hvala Bogu dovolj zgodaj) odkril marikatero zadevo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, s tem se nih?e ne ukvarja... Koliko ljudem je recimo Svit konkretno pomagal in (hvala Bogu dovolj zgodaj) odkril marikatero zadevo...

 

Tako je in ta sistem je bil za rajo narejen... se pravi za vse nas, ki se ne utapljamo v denarju. Elitne?i imajo itak svoje privat klinike in jih zato ne skrbi, ker oni bodo dostop do zdravstva in zdravja imeli. Javno zdravstvo naj pa vse kapacitete (tudi za bogate) pa? preusmeri v re?evanje korone.

 

Sama sre?a je, d apri nas ?e niso uspeli tako privatizirat zdravstvo in da je ?e vedno glavnina javnega udravstva. Kako lepo vidimo kaj se dogaja v dr?avah, kjer tega nimajo, V?asih je bolj? ne bit druga ?vica... a ne?  sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.