Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sva?ta

http://24ur.com/novice/slovenija/vzornim-v...dovoljenja.html

 

Kmalu jih bo en na?tampal, pa bo. Pa a bojo ?ebelico po?templjali vsaki? ko te ustavijo?

 

Sej je neke vrste prav, ampak a ni namen ustaviti nekoga zaradi prekr?ka? A bodo sedaj ustavljali naklju?no in ?e bo? imel prvo pomo? bo kartica tvoja?

 

Jao meni res, se ne strinjam - lovi naj se divjake. Ne more? verjetni kako folk vozi, ?e posebej v teh dneh ko je padal sneg, vklju?ujejo se na cesto meni ni? tebi ni?, ?eprav je zavorna pot 2x daljsa, zavijajo s ceste brez zmigovca, vozijo za ritjo....itd itd

 

Nikjer - ponavljam, nikjer pa v na?em koncu ni kontrole.

?e je je pri elektrarni v Medvodah in v Kraju Meja, kjer to ve ?e vsak, in se ga vidi na pol kilometra naprej.

 

?e bi kontrola stala v rondoju Medvode, kjer je folk spet toaltno brezobrazen, bi morali stati vsaj 4je policisti, da bi vse prekrskarje sproti lovili...

 

folk na desnem pasu z desnim zmigovcem pa se pelje naprej preko polne po rondoju....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja rondoji so se vedno cista uganka

 

moras pa vidt kako se vozi po rondojih v tirani :D

ali pa v istanbulu kjer ti lahko prileti tudi iz obratne smeri (torej v smeri urinega kazalca) :hohoho:

 

znam, znam...a so v albaniji se aktualni beli mercedesi l. 1980

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo je,da je vedno kriva "tehni?na" napaka in nikoli ?lovek? :whatever:

Bodo pa sedaj morali dokazovat tej nesre?niki,da se jim je res pokvaril motor zaradi te "tehni?ne" napakice.

Verjetno bodo v điru odvetniki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?o - pa sej hudi?a obstajajo kamere (video nadzor fakin bencinske), tko da se stvari lohk hitr dore?ejo, no sicer pa razni taki sistemi hranijo posnetke samo 7 dni, kokr vem, pol pa ... :whatever::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?o - pa sej hudi?a obstajajo kamere (video nadzor fakin bencinske), tko da se stvari lohk hitr dore?ejo, no sicer pa razni taki sistemi hranijo posnetke samo 7 dni, kokr vem, pol pa ... :whatever::ninja:

 

V takih primerih mi lahko verjame? da se posnetki hitro "izgubijo". :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje, ?e tole ni ena najve?jih sramot za dohtarje, pol pa tut ne vem - pizda in pol mene krivijo ?e kako procesno dejanje ni isti dan narjeno kot je po (optimalnem) scenariju pri?akovano! :angry2:<_<:ninja:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/odstranil...av-zelodec.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se pa zgodi, ko dobijo "kvalificirani" delavci pravo orodje v roke :angry: . Potem pa meni te?ijo, da nimam kaj po ra?unalniku brskat ker pa? nimam faksa, pa sami ne znajo zamenjati pomnilnika(rama). Bah pa taki u?enjaki!

@jo?aGulikoza

saj ve? kako je to, najraje bi videli da je v enem dnevu opravljeno delo dveh dni, naslednji dan pa isto.?as je denar, denarja pa ni nikoli dovolj (vsaj za njih ne).

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak mi je pa najbolj sme?no to kako folk pizdi ?ez Jankovi?a. Kot da jim on zapovedal naj tam napa?no parkirajo. V gara?nih hi?ah je skoraj vedno dovolj placa, ?e je pa treba kak korak pe? narest pa tud nobenmu ne bo krona z glave padla.

 

O?itno je poleg gnilih politikov v slo tud folk gnil in bo raje reskiral, da ga oglobijo kot pa da bo parkiri??e pla?al in ?e ga bodo oglobili bo pa itak Zoki vsega kriv - jao jao kam smo pr?li, da vsak vedno krivca za svojo nesre?o i??e drugod namesto, da bi pri sebi za?el. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak mi je pa najbolj sme?no to kako folk pizdi ?ez Jankovi?a. Kot da jim on zapovedal naj tam napa?no parkirajo. V gara?nih hi?ah je skoraj vedno dovolj placa, ?e je pa treba kak korak pe? narest pa tud nobenmu ne bo krona z glave padla.

 

O?itno je poleg gnilih politikov v slo tud folk gnil in bo raje reskiral, da ga oglobijo kot pa da bo parkiri??e pla?al in ?e ga bodo oglobili bo pa itak Zoki vsega kriv - jao jao kam smo pr?li, da vsak vedno krivca za svojo nesre?o i??e drugod namesto, da bi pri sebi za?el. :whatever:

 

To dr?i, ampak imajo pa redarji vedno ve?je pristojnosti (?e zdaj imajo radarje v avtomobilih, - po novem bodo pisali kazni ?e za nepri?gane lu?i, varnostni pas, telefoniranje med vo?njo, celo nepravilno pre?kanje ceste za pe?ce. Dobivamo pravo policijo v malem, le da se pri nas imenuje mestno redarstvo. V Italiji je to posebna veja policije.

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/napacno-par...t-drazje/220093

 

Glede na to, kak?ni ?alabajzerji so tam zaposleni, pa da imajo dosti manj usposabljanja kot policija in gre stimulacija na pla?e (?e sklepamo po policiji) po tem, koliko kazni je napisanih, iz tega ne bo ni? dobrega.

 

Policije je po mestih dovolj, v primeru novih pooblastil redarjev gre le za polnjenje mestne blagajne.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.