Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

odsotnost ?ene izkoristil, da sem z marjeticam na micri v LJ, ker z motorjem ne morem po froce. Kaj je to en super nabrit avto za po mestu  :jupiii: . Vozi? ga kot dizla lahko, ker vle?e od jurja, vmes pa ?e v merkur po 2 stola, 2 nerazstavljiva RUDLA in nabavo....brez podrtja zicov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtodom spakiran jutri prihajamo v potron biondi in ?akamo rde?e bike. Jure ?e bo? doli pridite na kozar?ek ali dva.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtodom spakiran jutri prihajamo v potron biondi in ?akamo rde?e bike. Jure ?e bo? doli pridite na kozar?ek ali dva.

Ja a mesta se bom izogibal

 

Edit: pisem iz centra mesta, ker sta mulca tezila, presenetljivo se prazno, parkiral direktno na rivi....res pa da je sedajle blo konec kvalifikacij. Zna bit da se bo folk sedajle zgrnil v mesto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutri sem si lepo naredu super fru?tek (jaj?ka v toastu + slanina), tudi perutni?ke se ?e marinirajo. Zdej mal pavze in grem prebrat ta zadnji Science, ?e mi bo volja bom skadil ?e eno pipo (drga? ne kadim, kako pipo vsake 2 tedna). Potem grem pa na izi delat mojo BBQ omako, sem se odlo?u, da bom naredu kar velik batch, pa jo bom ustekleni?il za drugi?.

In pivo je tudi ?e v hladilniku. :D

 

Sam ?e kaka fajni ?enska dru?ba mi fali, da bi blo tole kar fajn dan... :D

 

Glede na to, da sem bil take vojle zadnej dva tedna, da bi se najraj v kako grapo zalu?al, bo tale fajni son?en dan kar pravo zdravilo. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Half iron man uspe?no po?timan in pospravljen pod streho :D logarska dolina pa ?e enkrat pokazala svoje son?ne in de?evne ure :D  :jupiii:

Si bil ti ta teden kaj v na?ih koncih (Jesenice) eno ?rno 6ko s CE tablicam sm sre?ala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.