Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravkar bil na 1.tehni?nem in ?el skozi.Se pravi,da moja Mazda ni bila ukradena. :bravo:

 

Moram pa spet kar tukaj grajati Mazda servis v KP.Sem ga peljal enkrat prej,da mi na?telajo vi?ino lu?i,ker sem vedel,da svetijo prenizko.Oni so "kao" na?telali in danes so pri pregledu ugotovili,da svetijo obe ful prenizko. :whatever:

 

Sem ?el na AMZS v KP in so mi prijazni fantje re?ili zadevo v to?no 20 sekundah-zastonj kot ?lanu.

Tako,da en velik minus servisu in velik plus AMZS. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri nalo?u u Mazdo deklino, pa mojga stroja prvi? do zdej na en otok dostavu (Krk - Malinska), kjer sva se jasno kopala, no voda pa ima ?e nekih vro?inskih 18 :ljubezen::P

 

Med potjo se mi je ?e ?tevc obrnu na 200.000, pol pa v smeri Delnic je pa Duh pokazal me?ka?em kako se v klanc bliskovito mim pi?i! :ljubezen::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?el ?tudirat ob delu... se mi tok ne da.... ampak nuja je nuja...

 

 

Priden :D:bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa pripeljal mojo mazdo fri?no iz servisa :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa pripeljal mojo mazdo fri?no iz servisa :D

 

He, he, sedaj pa ?e svojo M. na servis :bravo::jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, he, sedaj pa ?e svojo M. na servis :bravo::jupiii:

 

hmmm ja kmal bo treba s5! :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa ni ve? mazda

 

aja pa ?e s tem se lohk pohvalim da sm se nehav sekirat zarad bejbe in je vsak dan lep?i :bravo::bravo:

 

Stari, ?e bi jst lah to tok hitr dau ?ez kt ti bi ga ?e dele nek ?gau vrjetn :hohoho:

No, va?n da si ugotovu da so tud druge ?ukca bejbe na svetu in da si prodau mazdo :P:danzoman:

Kdaj bo pa novi voz predstavljen? Mi ferbc :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari, ?e bi jst lah to tok hitr dau ?ez kt ti bi ga ?e dele nek ?gau vrjetn :hohoho:

No, va?n da si ugotovu da so tud druge ?ukca bejbe na svetu in da si prodau mazdo :P:danzoman:

Kdaj bo pa novi voz predstavljen? Mi ferbc :D

 

Sej kar se ti?e ?ustev itak da so ?e pa ?e dovg nebom pozabu, ampak ko sm pomislu kva mi je nrdila pa kolk me je ubistvu przadela, sm ?ov ?urat pa se nehav smilt sam seb, pa mal u lj u KM?ja,tam sm spoznav eno fajn(ampak res fajn :bravo: ) gospodi?no in je vse skp dost la?je.

Kar se pa avta ti?e bodo slikce hmal gor, je pa ?ved tk da mislim da nav te?ko ugibat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa ni ve? mazda

 

aja pa ?e s tem se lohk pohvalim da sm se nehav sekirat zarad bejbe in je vsak dan lep?i :bravo::bravo:

 

 

opala :) welcome to the club :) ?estitke zaenkrat, pa u?ivaj samsko ?ivljenje- je ?udovito hehehe (vsaj neki ?asa pa?e, pa dobr je za mo?gane prevetrit)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde.  V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉
    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.