Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Prvi post na sistemu Windows 7 Ultimate X64. :hudicek:

 

Instalacija cca 20 minut :aaaaa: , ?tart cca 20 sekund :notworth: , skratka kon?no spet eni vinsi ki so ok.

 

Sistem pa je Q9550 4x2,83 Mhz, 4Gb OCZ Reaper HPC DDR2 2x2GB 1150MHz , Plata Gigabyte EP35-DS3, Nvidia Geforce 8500GT 512 Mb(ja vem tle malo ?epam, samo ra?unalnika ne rabim za ?pile), 0,5 Tb disk in pa ?e Gigabyte - ODIN GT 800W Power Supply.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom najbrz tudi kupil win 7 (ali bom videl, ce se da narest upgrade iz viste)

 

WTF ??? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no je mir v avtu, Bridgestonke so bile res najboljglasnegumekarjihje, kot da bi se v tanku vozil...sedaj na zimskih mi je ?e malo ?udno ker ni? ne poje :hohoho: Jutri pa ?e optika ker prednje gume so bile "dirka?ko" na?timane kot ka?e ?e vse odkar je avto pri?el na cesto / \ ,tako da je lahko jasno kak?ne so bile po notranji strani :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem ho?e povedat, da ti ga lahko on "proda" :D

 

To pa ne, ker se to ne sme delat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pohvalim dru?ino Bond, oziroma 007, pridobila je ?tiri nove ?lane. Eden bo "opral" notranjost motorja in odstranil kovinske in druge usedline, drugi trije ?lani so namenjeni zunanjemu lesku avtomobila, od tega eden za zdelan lak, druga dva pa za za??ito laka in ble??e?e afnanje novih ter starej?ih avtomobilov, s ?e ohranjeno "ko?o". :danzoman::bravo:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je mojster kladiva... :aaaaa: :aaaaa:

Samo z golimi rokami in pol kilskim kladvom mi je zamenjal plo??ice na Alfi... hahahaha :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

Torej, ?e se nave?em na sme?no rubriko, YavarYe ne rabi ni ateta ni mame za hodit po svetu, kot mala Erikson, zadostuje mu macola. :ouje:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je mojster kladiva... :aaaaa: :aaaaa:

Samo z golimi rokami in pol kilskim kladvom mi je zamenjal plo??ice na Alfi... hahahaha :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

Kladu je bol 1/4 kile, da ne bo? ?iril napa?nih informacij. <_<

Pa kolesa sem zategni z moment klju?em, si pozabu povedat. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je mojster kladiva... :aaaaa: :aaaaa:

Samo z golimi rokami in pol kilskim kladvom mi je zamenjal plo??ice na Alfi... hahahaha :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

A ma alfa kladivo v nujni opremi? :huh:

 

AJVAR moji diski so tle :ouje:

Sam avta se ni... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zan? enkrat sva ?la z mamo na testno vo?njo s ?kodo Yeti. No, v?eraj so mi sporo?ili, da sem bil iz?reban za nagrado, da dobim Yetija za cel vikend zdej. Od petka do ponedeljka :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zan? enkrat sva ?la z mamo na testno vo?njo s ?kodo Yeti. No, v?eraj so mi sporo?ili, da sem bil iz?reban za nagrado, da dobim Yetija za cel vikend zdej. Od petka do ponedeljka :bravo:

 

?ivljenje ti vra?a evo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvaliti Mazdico da podpovpre?no rjavi :hohoho: Namre? v treh dneh je bila 2x v luftu in moram povedati da je dosti manj rjava na zadnjih rokah kot prej?nja srebrna katera je bila ?e leto dni mlaj?a. :bravo: Blatniki in vsa ostala karoserija je pa kot pu?lc :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz jamralnika sem - avto naj bi bil fertik ?e optika ne bo pokazala kaj izvenserijskega :)

 

Se ena pohvala interclassu, sem res zadovoljen s tem servisom. 3 dni pa zamenjano vse - tud odbija?.

Fingers up za optiko.

 

update:

optikas pokazala da je skrivljen premnik....drug teden.. :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 9 dni do odhoda v prestolnico EU. Bom se zelo potrudil da bo imel Slovenski Mazda forum tudi tam svojega predstavnika, he he.

 

Aja, jutri gremo na Nanos ali ?aven. Sicer ni kaj prida za off road vehicle, ampak zgolj za filing upam da bo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo? :ne vem:

A ti si zombi, ki vstane? na dan mrtvih? :jezicek:

 

a dj no :P kak si lahka tak :P

sem bil pa priden medtem ko me ni bilo... sredi septembra bil na morju... rovinj in peljal avtodom :P v kamp valkanela... mel z mazdo bli?nje sre?anje z in?truktorjem avto?ole (sekal je nepregleden ovinek ?ez polno ?rto na mojem pasu...) in sma ?la ZA MILIMETRE mim... pol se tip ustavo pa reko da je neki dol pogledu pa ni vido... ?e naredo 3 napake za ktere bi jz pado... 1. sekal ovinek, 2. ?ez polno ?rto, 3. gledal svojga kur_a...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.