Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Eh brezveze streha (polet mora bit itak skoz odprta), za za?etek jo tok u?timaj, da ti ne pu??a! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh brezveze streha (polet mora bit itak skoz odprta), za za?etek jo tok u?timaj, da ti ne pu??a! :danzoman::bravo:

 

ne sej ne pu??a, razen ob kakem nalivu ful mo?nem, par kapljic... grda je za videt :S

streha pa more bit nemorem pu??at po portoro?u odprt avto zaradi dveh razlogov:

1. ko se vsede? not vse pe?e ko prasica

2. preve? idiotov je na tem svetu in niti alarm ne pomaga, ?e ti kdo kako pizdarijo na sede?e vr?e :S

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Streho u slabem stanju sem sam re?eval tko da je bla odprta, je pa res da kar konkretno rizkira?, da ti kdo ?ik fukne na zic, kar ga ni? ne stane, tebe pa kar precej! :blush::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Streho u slabem stanju sem sam re?eval tko da je bla odprta, je pa res da kar konkretno rizkira?, da ti kdo ?ik fukne na zic, kar ga ni? ne stane, tebe pa kar precej! :blush::angry2:

 

ja sej to, sem videl lani je bil en avto pred mojo parkiran en bmw 320 cabrio odprt, moja je bla zaprta, na tleh pa je mel sladoled... sej je samo za o?istit samo pizda kaj je s folkom narobe? ?e bi pa kdo ?ik vrgu pa je pizdarija sej neve? lahko se avto uććge in ode :S

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sede?i se lohk kr hitr vnamejo, al pa armaturka! :closedeyes:

 

Moram se pohvalt (da za?uda mi enkat na sredo delo laufa - k zmaj) :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred firmo imam avti in nisem ga pucal pa vseeno ima sneg samo na strehi. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sej to je najbolj nevarno

bo treba kidat pa vgradit vebasta se na strehi

 

Ni panike po dobre pol ure se za?ne topit ?e na strehi, pol pa smo spelem pa vse dol pade.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam dopust in opazujem soseda z BMW (veslje v vo?nji, ki mi dostkat to poudari z besedami ta oseba), pa zdele ne more ne naprej ne nazaj, jz ga pa dra?im, ?e je kej veselja! :P

 

NEPRECENLJIVO! :hudicek::blush::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri temu projektu sem pa tudi jaz sodeloval.

 

Moped CBR 1000 RR letnik 2008.

 

 

KLIK

 

Podatki so na kolesu !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri so se pr men mal zbral kolegi; pa smo nakonc nazdravl - enmu deci doma?ga ?nopsa, men pa deci vode (kolega je jasno mislu da mava isto vsebino), no on je ?ou nakonc bruhat, jz pa sm vodo mirno spil do konca, pa se pa?il, kok je mo?no, da me je total za?gal! :danzoman::P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri so se pr men mal zbral kolegi; pa smo nakonc nazdravl - enmu deci doma?ga ?nopsa, men pa deci vode (kolega je jasno mislu da mava isto vsebino), no on je ?ou nakonc bruhat, jz pa sm vodo mirno spil do konca, pa se pa?il, kok je mo?no, da me je total za?gal! :danzoman::P:harhar:

 

Haha, bravo :bravo: To je moj hobi. S tem da ponavad vsak proba mojo pija?o, ampak res s previdnostjo... :D Jest pa :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.