Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo danes zastavil prvih 13 kvadratnih metrov tlakovcev-mater sj mi kar gre :)

Objavljena slika

Objavljena slika

Bo moja M3 kon?no dobila parkink pa streho nad streho :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se bo? pa ?e hvalu da tolk kot si jih pa ti polo?u, jih ni pa ?e noben. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se bo? pa ?e hvalu da tolk kot si jih pa ti polo?u, jih ni pa ?e noben. :harhar:

 

to pa itak :) sm jih ?e tok niti ?tet ve? ne sfolgam :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes zastavil prvih 13 kvadratnih metrov tlakovcev-mater sj mi kar gre :)

Objavljena slika

Objavljena slika

Bo moja M3 kon?no dobila parkink pa streho nad streho :P

 

V kvadrantu G8 ma? kocko postrani :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem vem zakaj je tako na tisto ta po?eno ,ki je bila prej cela mi je padla macola,posledi?no se je premaknila sosedna kocka-danes obe popravil :) mislim zamenjal in naravnal ;)

Drga? pa teh bogih 5 palet tlakovcev kar no?e zmankat :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?paudi je doma, prvi ob?utki zelo dobri - test po jepr?ki cesti, s tem da so bile gume na samo 2.4, medtem ko je za polno obremenitev 2.8...sem dal zlato sredino 2.6 in 2.7

Gor so ER300 gume :jupiii:

 

Ve? ko ga malo zvozim, danes gre na prvo pot v Rovinj

 

Ima pa nekaj kar dam kapo dol, ker grem na navornika z bencinarja - matri?ni barvni prikazovalnik, ki prikazuje trenutno prestavo in z zeleno barvo priporo?eno naslednjo prestavo za dol in gor....skratka skoz ho?e da ?altam :P je pa zelo uporabno

 

Glede meritev Boss, v avto iz tovarne ki je imel 18km z nazivno kapaciteto 70L tanka je ?lo not 70,3L...81? :vskalo:

post-2637-1275039578_thumb.jpg

post-2637-1275039627_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?paudi je doma, prvi ob?utki zelo dobri - test po jepr?ki cesti, s tem da so bile gume na samo 2.4, medtem ko je za polno obremenitev 2.8...sem dal zlato sredino 2.6 in 2.7

Gor so ER300 gume :jupiii:

 

Ve? ko ga malo zvozim, danes gre na prvo pot v Rovinj

 

Ima pa nekaj kar dam kapo dol, ker grem na navornika z bencinarja - matri?ni barvni prikazovalnik, ki prikazuje trenutno prestavo in z zeleno barvo priporo?eno naslednjo prestavo za dol in gor....skratka skoz ho?e da ?altam :P je pa zelo uporabno

 

Glede meritev Boss, v avto iz tovarne ki je imel 18km z nazivno kapaciteto 70L tanka je ?lo not 70,3L...81? :vskalo:

 

 

?estitke! :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadek je pa meni ?uden?? Kot Fiat Stilo karavan ipd., druga?e pa bolje to kot Nemca, ceneje pa ?e notri se vidi da isto. Seati so pa dra?ji od ?kode???

 

Glede na to kaj je vse notri za 22k proti 28k na ceniku = 36k pri audiju....je vsak iz koncerna cenej?i...

 

Avto je dober majke mi, samo star imiđ ma. Skorajda govorimo o premium znamki :rozico:

 

iz kranja sem prpelu sladoled v sovoznikovem predalu (polovica je dodatno hlajenega) in je zmrznu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede meritev Boss, v avto iz tovarne ki je imel 18km z nazivno kapaciteto 70L tanka je ?lo not 70,3L...81? :vskalo:

 

Kaj se sekira?... z enim tankom bo? naredu bistveno ve? kot 1000km - sej bo? ?e pozabu kako pumpe zgledajo. :blush:

 

Aja, pa seveda ?estitke za nov voz.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.