Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

V?eraj smo poservisirali Xedosko. 1 leto je odkar me je zapustila. Ni kaj re?i olje na max, vse teko?ine na max, 254.000km...

 

Samo olje smo zamenjali pa filtre.....mesa na bremzah ?ez glavo. Edino standardne rak rane smo po?timal, tkanino na pokrovih zvo?nikov, stikalo za vse 4 ?migovce, ki je not padu :glare: in to je to.

 

Pa en krog po stranskih cestah sem usekal, mal je ?kripal....je treba le?aje pa roke sprobat pa to :)

 

Skratka avto diha naprej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E-bay je zakon, iz omar sem pometal vso kramo od Cdjev do kablov u tri faluse....vse dal na licitacijo in sem ?e na 190? za vse :bravo:

 

Za MS Office SBE ENG z nalepko sem dubu 61?..... :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker III is at the house. :vesel:

 

:bravo::bravo::bravo:

Zdej pa ?e jaz ujamem uno bejbo k se vozi z rde?o pa jo zamenjam-mazdo ne bejbe :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vi? js sm misla, da si zadej, ko si zadn? spra?val za tiste kartu?e :)

 

 

Pa ?e zdj ne vem, zakaj je fila problem pri dekoraciji s ti?ino :P

 

 

Bom se enkrat oglasila,..je prou sramota, da hodm samo v eno sla??i?arno in vedno naro?im isto stvar :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vi? js sm misla, da si zadej, ko si zadn? spra?val za tiste kartu?e :)

Pa ?e zdj ne vem, zakaj je fila problem pri dekoraciji s ti?ino :P

Bom se enkrat oglasila,..je prou sramota, da hodm samo v eno sla??i?arno in vedno naro?im isto stvar :D

 

mores pridet in sprasuj po meni pa ti bom eno posebno kavico naredu pa posebno sadno kupo..sej ve ali manj sem js v strezbi.. oziroma dopoldne sva 2 tipa,druga pa bejbe..

 

masa ticino ni problem je pa dober izgovor ce se kermu ne da prevec da bi se ukvarjal s temu..pa mislim da smo enkrat imeli en problem ko je bla torta bolj socna in je vse vn udarilo potem...

 

kdaj prides?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, se zana?am na to, da mi bo? po pravici povedal kaj je res sve?e,... :) Za kavo sva pa zmenjena.

 

Samo ne vem ?e kdaj, ker mam sodelovko na dopustu in sem vse vikende v slu?bi. ?e ne prej pa septembra :D

 

 

P.S.: glede ti?ine,..manj polivat torte s tisto cukrano vodo pa bo :) Js sm po pravici povedano zgublena brez nje. Ti?ine, ne tiste vode :D Zato tud ne jem klasi?nih tort po sla??i?arnah.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, se zana?am na to, da mi bo? po pravici povedal kaj je res sve?e,... :) Za kavo sva pa zmenjena.

 

Samo ne vem ?e kdaj, ker mam sodelovko na dopustu in sem vse vikende v slu?bi. ?e ne prej pa septembra :D

P.S.: glede ti?ine,..manj polivat torte s tisto cukrano vodo pa bo :) Js sm po pravici povedano zgublena brez nje. Ti?ine, ne tiste vode :D Zato tud ne jem klasi?nih tort po sla??i?arnah.

 

zmenjeno..upam da bos prsla..ves da ti bom povedal kaj je sveze..ti samo pridi..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm po pravici povedano zgublena brez nje. Ti?ine, ne tiste vode

 

Take perverznosti so pa za drugo temo :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.