Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravilno re?il vpra?alnik in 28.11.2010 imam zastonj te?aj varne vo?nje na Vranskem :bravo::bravo:

15. oktobra lahko sodelujete v anketi (glej na strani desno Evropa izobra?uje) in ?e ste med prvih 500 dobite brezpla?ni te?aj varne vo?nje na Vranskem.

 

Pa ?e link http://www.euskladi.si/

Pa google najve?j pomaga :)

 

kaj je tu odgovor

 

5. Kateri skladi financirajo Cilj 1 oz. Cilj "Konvergenca"?

Evropski sklad za regionalni razvoj in Evropski socialni sklad

Kohezijski sklad in Evropski sklad za regionalni razvoj

Evropski socialni sklad, Evropski sklad za regionalni razvoj in Kohezijski sklad

 

evo sem ?e na?el hvala grega

 

te?aj 11.3.2011 :jupiii::jupiii::jupiii:

 

?e se bo kdo prijavil lahko izbere isti datum da nas bo ve? :bravo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se 12ur pa odletim proti hurgadi...14 dni me ne bo...bo pa uzivancija...komaj cakam...

 

Ko ti pride? na minus grem na Sardinijo (29.11) :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se 12ur pa odletim proti hurgadi...14 dni me ne bo...bo pa uzivancija...komaj cakam...

 

sot kom kalu ka trzici, po nuk e kom pas numrin (se kom fut ne tel.) e smujsha me te thir...deshta vetem me te pershendet :)

 

kalofsh mire ne deti e laju edhe per mu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sot kom kalu ka trzici, po nuk e kom pas numrin (se kom fut ne tel.) e smujsha me te thir...deshta vetem me te pershendet :)

 

kalofsh mire ne deti e laju edhe per mu

 

o labi deri per vitin e ri jan ne kranj,cashtu qe mund te vijsh ne kranj,a mbas vitit te ri do jem ne trzic...hajde ti kur te duesh ne torte dhe akullore e kafe...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o labi deri per vitin e ri jan ne kranj,cashtu qe mund te vijsh ne kranj,a mbas vitit te ri do jem ne trzic...hajde ti kur te duesh ne torte dhe akullore e kafe...

 

:bravo:

Prevajanje iz jezika »alban??ina« v jezik »sloven??ina«

 

 

com danes trzici preteklosti, ne pa po nacionalnem ?tevilko (ki je za?el nacionalni ?ico.) smujsha od tridesetih ... Rams pozdravi le z

 

se prepri?ajte, da so bolj?i na morju in mu Laju

 

 

o Labi se za novo leto, so v Kranju, cashtu da lahko vijsh v Kranju, leto dni po novem ena bi bila v Tr?i? ... Daj si, ko smo duesh kavo torto in sladoled ...

:jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji tank na Laguni mam 6,7 porabo (benz uporablam), ker me LPG neki podjebava - vrjetn mam kak?no od ?tirih tuljav mal u slabem stanju! <_<

 

Glede na porabo mam ob?utek, da so teli Francozi tok glupi, da so mi dizla potudil pod havbo (ropotal mi je neki cajta itak po dizla?ko)! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja slu?beno...km 0,38?...400km=150?...LPG je 25?...razlika 125? men u ?ep :harhar:

P.S. Samo letos cca 1500? takole u ?ep :jezicek:

 

 

Malo cudno racunico imas :) ... Avto je verjetno tvoj... in vzdrzevanje placujes sam ... tudi zavarovanje, in cestnine... Tale znesek, ki si ga navedel (0,38 ?/km) je znesek za gorivo + amortizacijo vozila :) ... Tako, da nisi dal tole vse v zep... oz. trenutno ja... ko bos sel na servis, pa bo slo IZ zepa.. pa ko bos podaljsal veljavnost registracije bo spet slo IZ zepa :):bravo::cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmer je u krepkmu plusu, ?e tole pogosto prakticira! :bravo:

 

A se je iz 0,67 pocenil al kva? :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupu novo baterijco za mati?no plo??o, da lahko brez ?iv?nosti zve?er predn grem spat ugasnem komplet razdelilc, da mau na elektriki privar?ujem :danzoman: (prej sm mogu usaki? zarad baterije uro in datum v BIOS-u ?timat, mukotrpno opravilo) :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo cudno racunico imas :) ... Avto je verjetno tvoj... in vzdrzevanje placujes sam ... tudi zavarovanje, in cestnine... Tale znesek, ki si ga navedel (0,38 ?/km) je znesek za gorivo + amortizacijo vozila :) ... Tako, da nisi dal tole vse v zep... oz. trenutno ja... ko bos sel na servis, pa bo slo IZ zepa.. pa ko bos podaljsal veljavnost registracije bo spet slo IZ zepa :):bravo::cheers:

 

Ja avto je moj...registracijo in vzdr?evanje bi pla?eval, tudi ?e ne bi imel slu?benih poti...enkrat letno menjam olje in filtre, ?e naredim 10.000 ali pa 25.000...sem pa v 4 letih dobil pla?ane kilometrine ve? kot sem dal za avto, vse registracije in vgradnjo LPG-ja skupaj...tko da ?imve? slu?benih poti :danzoman:

 

A se je iz 0,67 pocenil al kva? :hudicek:

 

Ja :bravo:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.