Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sm po meilu ?estital novmu ?upanu, pa ?e tut dobil zahvalo za ?estitke in glas, ter vabilo da se lahko kaj zglasim do njega, da podebatirava o aktualni problematiki (vrtci itd.)! :danzoman::bravo:

 

?arec je DEC! :punk:

 

Mi na obali pa imamo "Obama iz Pirana." :bravo:

Najve?ji car in zelo dober zdravnik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene v petek zvecer pristina z adrio, v sredo pristina-tirana z avtom, v petek tirana-skopje z avtom, in v ponedeljek pristina-ljubljana z avtom

 

pomojem lahko se kosam s kamiondzijami glede prevozenih kilometrov :D

 

Mi na obali pa imamo "Obama iz Pirana." :bravo:

Najve?ji car in zelo dober zdravnik.

 

to je res carsko...

in seveda edino v obali so ga lahko izvolili, ker je tam folk dalec najbolj kul (sori sam moje mnenje je to), drugje ne da ga ne bi izvolili ampak po moznosti bi ga se sabotiral

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm dans kr precej naredu, kljub temu da me na?a aplikacija za delo, vztrajno .... direktno u glavo! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene v petek zvecer pristina z adrio, v sredo pristina-tirana z avtom, v petek tirana-skopje z avtom, in v ponedeljek pristina-ljubljana z avtom

 

Manjka ti Skopje - Pri?tina :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avto vgradil ?portni filter, tko da zdj la?je diha in to se sli?i :D zdle se bom pa lotu zamenjave routarja, da vidmo ?e bo to re?ilo moje probleme z netom <_<

 

Dr?te pesti

 

Zgleda da sm routar uspe?no zamenjou kr mi net kr leti naparm prej :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da sm routar uspe?no zamenjou kr mi net kr leti naparm prej :D

 

pomoje neki ni ok, ker tako ?udno pi?e?, majkajo ?rke.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da sm routar uspe?no zamenjou kr mi net kr leti naparm prej :D

 

a zdej ma? pa Bauhaus?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ?e komu zdi da sta si Tirk in pa Bin dost podobna osebka (verjetno niti nisem prilimu najbolj primernih slikc ki pri?ajo o podobnosti)! :P

post-185-1288158350_thumb.jpg

post-185-1288158357_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne... imam pa sodelavca, ki je izrezan Mister Bean in ga seveda tako tudi kli?emo. Zdej se je pa tolk v to vlogo v?ivel, da rukne na vsake kvatre tudi kak?no tako Beanovsko faco mi pa umiramo od smeha :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pohvalil na?ega forumovca Toma? (Ap?iha), ki je preko radia Hit polep?al dan svoji ?eni Irmi (BlueRay)... in ja seveda zdaj vemo, da sta tik pred rokom :bravo:

 

Tudi sam se podpi?em pod izjavo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pohvalil na?ega forumovca Toma? (Ap?iha), ki je preko radia Hit polep?al dan svoji ?eni Irmi (BlueRay)... in ja seveda zdaj vemo, da sta tik pred rokom :bravo:

 

Ah rok ma ?ele januarja, ker sem ga pol poklical in sva malo podebatirala. <_<

 

Eliminiral 2 bota, ki stahotela praznovati skupaj z Uklopkotom. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah rok ma ?ele januarja, ker sem ga pol poklical in sva malo podebatirala. <_<

 

Hehe, hja po radiu je drga? povedal :hudicek: ne more se skrit "UDBA je uvjek budna" :harhar:

 

Eliminiral 2 bota, ki stahotela praznovati skupaj z Uklopkotom. :hudicek:

 

LOL :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel spet Swifteka za en dan (beri preverjal malo avto, ker bejba ga samo vozi...). po 17.000km je bilo treba samo gume mal napumpat (za samo 0,8: a ti nisi ni? ?utila na volanu? Ne kaj pa.....naslednje jutro, a to je zarad gum da gre avto tako lep?e?) :rolleyes:

 

Avto je res BOMBA, majhen a hkrati zelo prostoren zaradi 'mini' designa, agilen, zmogljiv (93KM), ?porten v vo?nji...ma ni avta ki mu je para, ?e posebej za to ceno.

 

?e ne bi rabli en malo ve?ji avto pa kljuko ga vzamem takoj ?e zase (1.5 GTI sevede :hudicek: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A 1.5 GTi obstaja? Nazadnje je bil samo 1.6. :hudicek:

 

A ni bil Mk2 1.5? mam ?e v spominu... :whatever:

Je pa res ja da sedaj je 1.6

 

Petarda

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3991692&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji prej?nji Swift GTi je bil 1.3 potem sedanji Swift Sport je pa 1.6. Je pa stroj baje ima dobro podvozje in ravno prav ?ivahen motor, da je avto zabaven. B) Edino cena je relativo visoka.

 

?e na? 1.3 je zabaven.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupil le?aj za 6ico... zmenek je naslednji teden... te se bom hvalil, da je le?aj menjan :P

 

naslednji teden grem v Pe? za 4 dni... Labi, a si kje tam doli ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naslednji teden grem v Pe? za 4 dni... Labi, a si kje tam doli ?

 

ja v pristini bom od jutr do torka zvecer, in potem se naslednji vikend

ce bos kaj v PR: +37744821792

 

aja kaalman, ze vnaprej sozalje, ker bos sel v pec (cesta ki se gradi, oz. necesta) OBUP!!!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.