Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zamenjal obuvala na Mazdi. :bravo:

 

Sem pa kr mal jezen sam nase kolk sem lohk tolk neumen. Zimske litke so bile oreng umazane oziroma ?ist rjave od zape?enih ostankov zavor in diskov. Sem posku?al z raznimi super duper ?istili za feltne, ki obljubljajo ?ude?no odstranjevanje svinjarije pa ni niti eden vreden pol kurca, ker ni ?lo ni? dol.

 

Ko sem ?e skoraj obupal in ?e razmi?ljal, da bi dal feltne speskat pa jih na nov prefarbat mi je kon?no proradio kliker. Vzel sem malo bolj grobo polirno pasto in enostavno spoliral feltne do visokega sijaja. vsa zape?ena svinjarija je ?la dol in feltne zgledajo skoraj nove. :danzoman::danzoman:

 

Mislim, kako enostavna re?itev jaz pa k en butl sem se spomnil tolk pozno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal obuvala na Mazdi. :bravo:

 

Sem pa kr mal jezen sam nase kolk sem lohk tolk neumen. Zimske litke so bile oreng umazane oziroma ?ist rjave od zape?enih ostankov zavor in diskov. Sem posku?al z raznimi super duper ?istili za feltne, ki obljubljajo ?ude?no odstranjevanje svinjarije pa ni niti eden vreden pol kurca, ker ni ?lo ni? dol.

 

Ko sem ?e skoraj obupal in ?e razmi?ljal, da bi dal feltne speskat pa jih na nov prefarbat mi je kon?no proradio kliker. Vzel sem malo bolj grobo polirno pasto in enostavno spoliral feltne do visokega sijaja. vsa zape?ena svinjarija je ?la dol in feltne zgledajo skoraj nove. :danzoman::danzoman:

 

Mislim, kako enostavna re?itev jaz pa k en butl sem se spomnil tolk pozno.

 

Zdej si pa pravi dzek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, kako enostavna re?itev jaz pa k en butl sem se spomnil tolk pozno.

 

 

ka te nisi vpra?o ? :hudicek:

 

jaz bom letos spet to delal na zimakih :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka te nisi vpra?o ? :hudicek:

 

jaz bom letos spet to delal na zimakih :)

 

Ma sej ... reklame in izbira vseh teh proizvajalcev raznoraznega superduper sranja, ki obljubljajo ?ude?e mi je ?isto zameglilo razum - najbolj?e re?itve so po navadi najbolj enostavne. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z zan luka oprala oba avta tudi znotraj zdrgnla, zdej pa bluziva z miato ze cel dan naokoli :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Auto A/C ("climatronic") za moj avto imam nagledan in mogoce prileti k meni iz UK, in to ne za prevelik denar, komplet z vsem kablovjem in senzorji!! ;) Bomo videli kako se iztece hi hi. :)

 

Zakaj se hvalim? ker je extremely rare in tezko zvohat. :)

 

Dobra zadeva, kokr sem bral na club323f.com je kar mojstrovina za zmontirat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po fajnih zvezah (kolega Rocky) smo dobili v Kamniku (!) vrtec za Evito in za?ne 1.4. ?e hodit vanjga - tole pa je novica tedna!!!! :jupiii::punk::rozico::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po fajnih zvezah (kolega Rocky) smo dobili v Kamniku (!) vrtec za Evito in za?ne 1.4. ?e hodit vanjga - tole pa je novica tedna!!!! :jupiii::punk::rozico::rozico:

 

ti v?asih mal preve? napi?e? javno.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne porajti, je vse legalno - bili smo v ?akalni vrsti in se je mesto sprostilo, ?emur se ?udim, ampak je SUPER! :danzoman::ljubezen::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.