Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kul! :bravo:

 

Jaz pa sem dans ?e ful zgodaj dosegu normo in lohk mal bolj nalahko vzamem preostanek del. ?asa! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje in kako si to nabavil :)

 

Avtoservis Cotman na/v Godi?u ;) Tm, k merđote popravljajo :D Blo z 20% popustom in z "ra?unom" ;)

 

Sote?ki zmaj?k, kje pa si to montiru? Sej mene je tut tmtm nek pr?l, k sm menju dalinjski sistem :bravo:

 

To je biu sigurn fu?; sam pr takih cenah bi ?e ajvar verjetn obubo?u :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kiler ?e namontiran (kva se ?ajna :D:D ) in stric Poga?ar mi je ?e loputo spucu spotoma :bravo: Ol kosts: 40?

 

In k sm biu ?e glih pr njemu, je rihtu eno strupeno alfico 156 GTA, stock ver?n luk, konjenica pa rejsing modifikej?n (V6) :aaaaa: Matr, kva se je ?vau drla, sploh k je mel direktn izpuh :ouje: Totaln orgazm pa pr 7000+ obratih :punk: Me ?e zdej bobni?i bolijo :ouje::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh... no... sicer nimam akrapovi?a na nagibalniku, ampak, tale tehni?ni je bil krneki...

 

pridem, stojim pol ure, da naredi dva avta, potem pride, in re?e da zapeljem not, zapeljem not, na stezo, perdnje kolo, stisnem bremzo, zadnje kolo stistnem bremzo, zapeljem ven in pogledava kje je ?t. ?asije...

 

 

re?e: dobro, lahko greste v pisarno...

 

grem v pisarno, pla?am slabih 45 eurodolarjev, in grem s po?templanimi papirji proti domov... :)

 

aja, je pripomnil stric, da mam prednjo gumo malce slabo..

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< jaz se bom pocakal me je lani izuclo sn menjal pa je pol 20 sneg padel in nisem nikam prisel po cesti pa se skoz eno krizisce sn kar leto pri rdeci se nisn mogo ustavit tak da sn parkiro na prvem placi in klical v sluzbo da ne morem prit,pa cist nove gume gor kaj ma zaj hanco ampak po snegi ne grejo zal tako da letos pocakam z tem :D mam pa tudi nove zaj sn kupo fuldo bomo vidli ce bojo za kaj

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi moj je ?e v letni obutvi :bravo: zdej vsaj zgleda kot avto, ne pa tiste 185.... :angry:

 

Jaz imam ?e feltne v gara?i, po?mirglane, pokitane, ponovno po?mirglane in pripravljene na son?ek, da jih po?triham. :blush:

 

<_< jaz se bom pocakal me je lani izuclo sn menjal pa je pol 20 sneg padel in nisem nikam prisel po cesti

Zato jaz ?e nekaj let po?akam kak teden. Je ?e ene dvakrat prav pri?lo, sem se smejal tistim, ki se jim je mudilo imeti 15. letne gume. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< jaz se bom pocakal me je lani izuclo sn menjal pa je pol 20 sneg padel in nisem nikam prisel po cesti pa se skoz eno krizisce sn kar leto pri rdeci se nisn mogo ustavit tak da sn parkiro na prvem placi in klical v sluzbo da ne morem prit,pa cist nove gume gor kaj ma zaj hanco ampak po snegi ne grejo zal tako da letos pocakam z tem :D mam pa tudi nove zaj sn kupo fuldo bomo vidli ce bojo za kaj

 

X2 :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ?e feltne v gara?i, po?mirglane, pokitane, ponovno po?mirglane in pripravljene na son?ek, da jih po?triham. :blush:

Zato jaz ?e nekaj let po?akam kak teden. Je ?e ene dvakrat prav pri?lo, sem se smejal tistim, ki se jim je mudilo imeti 15. letne gume. :harhar:

 

Symon a si sam rihtu feltne? a jih ?e zna? brez pomaran?e. :) ? Na standardno (gladko) Srebrno?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< jaz se bom pocakal me je lani izuclo sn menjal pa je pol 20 sneg padel in nisem nikam prisel po cesti pa se skoz eno krizisce sn kar leto pri rdeci se nisn mogo ustavit tak da sn parkiro na prvem placi in klical v sluzbo da ne morem prit,pa cist nove gume gor kaj ma zaj hanco ampak po snegi ne grejo zal tako da letos pocakam z tem :D mam pa tudi nove zaj sn kupo fuldo bomo vidli ce bojo za kaj

 

Imamo jutri snemanje :harhar: ?e bo pa snek, imam pa 10min dela da zimake nazaj zmontiram :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj sta druga?na!!!! kaj ni jasno :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj jebote naj si eden od vaju z deeyanom zamenja avatar <_<

en od vaju ma ziher star logo na avtu, naj si da starega gor...

 

ja bo? pa? mogu prebrat kaj pi?e pod logotom :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem napisal, pri srebrni ni bilo problema, ?rna je pa zaj***na do fudamenta. S tem, da imam zdaj ?e malo ve? izku?enj, pomoje bodo tele tudi lepe. Bodo v Cup-Renault Graphite Grey barvi (original opcija). Plan je tak, samo moj je kak cm ni?ji pa karbonski logo imam. :P Nimam pa (?e) cup spojlerja ampak navadnega RS.

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni slabo za nek kvazi antenski sistem iz hi?e na hi?o (ki med drugim ?e napaj tudi sosede :hudicek: ) - treba tr?it ideje :)

post-2637-1300042545_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.