Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

to je pa dons sledil, sam ne dela najbol?... :glare: morm en drug sistem pogruntat :ne vem:

 

v kak?nem smislu?

 

Jaz se moram tud lotiti tega ?e, ?e posebej ker ima MX-5 'katapult' sistem prtlja?nika, samo odhakla pa se pokrov dvigne sam :bravo:

 

Danes druga?e TOP DOWN v Ljubljano in nazaj....

 

folk zijal ko prtegnen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v takem, da premalo potegne oz imam preveliko izgubo energije... (k se zajla drgne ob pleh) pa ?e neki je bla baba te?na pa sm pustu za dons :glare:

mam ?e novo zamisu kako nardit :bravo:

 

?E zdru?im

da premalo potegne oz imam preveliko izgubo energije + pa ?e neki je bla baba te?na ...... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v kak?nem smislu?

 

Jaz se moram tud lotiti tega ?e, ?e posebej ker ima MX-5 'katapult' sistem prtlja?nika, samo odhakla pa se pokrov dvigne sam :bravo:

 

Danes druga?e TOP DOWN v Ljubljano in nazaj....

 

folk zijal ko prtegnen

 

Tud Labija so tkole gledal pol je bil pa kr neki cajta prkovan na posteljo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud Labija so tkole gledal pol je bil pa kr neki cajta prkovan na posteljo ;)

 

ne pa ne :harhar:

odkar sem zacel plavat, ni vec zime za moj hrbet

 

so me gledali, ko sem sel smucat s streho dol, smucke pa na sovoznikovem zicu :D

 

sicer pa sem pozabil kako zgleda mx5... :(

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega, ki fura 2006 6-ko Navor, sm skoraj ze prepri?u, d menja za Wanklco - drug tedn grema vrjetn ?e kako probat pelat! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov kiler ?e ?aka v prtla?nku na menjavo :bravo: ca.117?, je to ugodno? :ne vem:

 

to je OK

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni ?lo brez zapletov :( Mi je prjazna gospodi?na prvo dala napa?en kiler (za 1.3 motor BA verzija??),sm ?ez dvajset minut ?e nazaj uletu in sva ga hit zamenjala za tapravga ;) Heh,po katalo?ki ?ifri je bla razlika samo v zadnji cifri, pa je poj ?ist drga?en model kilerja :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni ?lo brez zapletov :( Mi je prjazna gospodi?na prvo dala napa?en kiler (za 1.3 motor BA verzija??),sm ?ez dvajset minut ?e nazaj uletu in sva ga hit zamenjala za tapravga ;) Heh,po katalo?ki ?ifri je bla razlika samo v zadnji cifri, pa je poj ?ist drga?en model kilerja :S

 

Kje in kako si to nabavil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov kiler ?e ?aka v prtla?nku na menjavo :bravo: ca.117?, je to ugodno? :ne vem:

 

Za moj zaj?nik sta oba(klima,voda) bla 280? s prevozom na dom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo na Mazdi uspe?no nadgradil navadno centralno, v daljinsko, ko?tal je pa samo 70 EUR (material in delo skupej)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?krtuha, zihr brez ra?una al pa je celo kak sosed vgrajeval, tko da morda sta zrela za ovadbico, kje je na? :policaj: - Lojz po imenu?! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?krtuha, zihr brez ra?una al pa je celo kak sosed vgrajeval, tko da morda sta zrela za ovadbico, kje je na? :policaj: - Lojz po imenu?! :P:harhar:

 

ra?un, ebay...vse legitimno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.