Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

 

Aja pa ups,..sm zajebala ime firme v navalu navdu?enja :blush: my bad :party0035:

 

Pa v Merkatorju je najdra?ji, ?eprav so po kon?ani letni sezoni imeli tudi tiste mini pakunge Hagen dazs-a :). Sem opazil ja da imajo samo jagodo, vanilijo pa pi?kotek....bo potrebno po?akati na toplej?e dni in bo ponudba pestra...jest sem ga po novem letu nazadnje kupil, in se je videlo po datumau proizvodnje da je bila ohoho nazaj....tako da zaloge prodajajo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vesel sm da sm dubu od kolega celoten dolg povrnjen, kar je trajal tko od oka ene 15 mescov! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google je zakon.

Sync dela na vse(telefone, ra?unalnike,..., samo na?telat ga mora?, jebesh outlook in ostale odjemalce thundrbird je zakon !

 

Najvecji hec pa je da googlov mail na mobilnikih google mobile application ne podpira izklopa chatov....oz conversationov. :angry2::angry2::angry2:

 

Ko dobis mail ki je reply na nekaj mas poleg se vso piz od prej od vseh posiljateljev

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu,..zdej se kon?no pri nas dobijo oreo pi?kotki pa hagen-dash sladoled,...

 

Zarad teh reklam sem pa? bil firb?en in probal tele Oreo "javi se" pi?kote in moram re?i, da so pi?koti neokusni in za moje pojme ?ist zani?. Je pa res, da jih nisem tunkal v mleko, ker je pa? mo?no, da je to edini pravi na?in kako jih konzumira?. Sam ?e je? pi?kote z mlekom ali kavo je pa ?ist vsak dober vklju?no z unimi, ki jih delajo na kile na pol zastonj. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zarad teh reklam sem pa? bil firb?en in probal tele Oreo "javi se" pi?kote in moram re?i, da so pi?koti neokusni in za moje pojme ?ist zani?. Je pa res, da jih nisem tunkal v mleko, ker je pa? mo?no, da je to edini pravi na?in kako jih konzumira?. Sam ?e je? pi?kote z mlekom ali kavo je pa ?ist vsak dober vklju?no z unimi, ki jih delajo na kile na pol zastonj. :ne vem:

 

Isto je rekla sestra, da je probala in da so zani?. tunkanje v mleko jih bojda naredli le dovolj u?itne, da jih dejansko lahko poje?, pa ?e to komej....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol nisem edina, ki se ji ne zdijo n? posebga,..nekak mi majo okus po za?ganem.

 

Mam pa en recept, kjer se jih uporab namest maslenih pi?kotov za poden pite in se bojo verjetno na ta na?in porabl. Javm ko probam.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol nisem edina, ki se ji ne zdijo n? posebga,..nekak mi majo okus po za?ganem.

 

Mam pa en recept, kjer se jih uporab namest maslenih pi?kotov za poden pite in se bojo verjetno na ta na?in porabl. Javm ko probam.

 

yeah, lih sva jih s punco vzela v trgovini, iz istega razloga kot boss... pa ugotovila da so zanic. <_<

okus je mesan po svincniku in saharinu.. potem izgine okus svincnika in ostane samo saharin

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oreo ma 2 varjanti in sicer ?e kup? ?katlo kjer so pakirani mislm da 4 zavitki pol so dobri ?e kup? uzavitk kjer so pakirani pa sam pi?koti so pa za?gani nvm kko jim rata ampak tko je :D

 

 

Js sm kupla ?katlo,..pa niso bog ve kaj,..

 

No sej zna pa bit tud to, da smo jih vidl v miljon filmih in nadaljevankah in smo zato mogo?e pri?akoval preve? :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mel sm tko fenomenaln dan kt ?e dolg ne pa brez razloga :D

 

razpolo?ljivo stanje na ra?unu 666,00? :bravo: (?eprou bl u jamralnik sod glede na to da je bla 15. pla?a)

 

kolk od tega je limita :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V letu 11 imam glede na prej?nje 2 dodatna dneva dopusta (zdaj 26); enega sem dobil zaradi tamale, drugega pa zaradi napredovanja na zahtevnej?e del. mesto! Ni velik, neki pa le! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.