Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Moja Galuna ma pri 9-ih leth se zmer garancijo, to je mo?n vrjetn sam pr mehankarju PELKU! :danzoman:

 

Ne zato, ampak ker stalno menja? dele za nove.... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izbacil 300 eurodolarjev za material za velki servis... v bistvu gre tole v jamralnik ?!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans 1.u ?ivlenju kupu praln pra?ek in meh?avc! :P

 

Haha, a res? :bravo:

 

Sem pa par dni nazaj bleknil eno neumnost. Mi re?e moja draga, da bo rabila meh?alec za dojen?ke, jez pa njej nazaj, kaj a na svet ne pridejo dovolj mehki. Pa me je sam prestrelila s pogledom. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem napisal, ni ne vem kaj. Rezultat je nekje vmes med unimi, ki ?trihajo na gumah in profiji, ki naredijo lep?e. :blush:

 

?ist ql je :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

a si isto kot na crnih delal, samo bolj natancno?

kaj si jih dal speskat al samo pobrusit?

 

jaz bom tut to cez poletje...

ni tok slabse kolikor je cenejse :bravo:

ne no, res je dobro narejeno.

 

to navadne akril lake ? pa spodi primer cez pa clearcoat? vmes brusis, na koncu poliras?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos sem rihtal samo sprednjo stran. Opral ?imbolj (Meglio) zmatiral z vodobrusnim papirjem sprednjo stran (in rob ker se ga tudi nekaj vidi) ter vse fajn opral. Potem sem razmastil z red?ilom, po?akal da izhlapi ter po?trihal v ?prickit. Danes sem ga zbrusil z vodnim ?mirlgnom 1500, opral, posu?il ter po?trihal do konca. Mogo?e prehitro, bo pokazal ?as. V glavnem ?ez sem vrgel metalik, opral pi?tolo, po?akal ?e malo pa brezbarven lak.

Napake? Na eni feltni (levo zgoraj) sem preve? zalil in je malo stekla barva). Pokrov?ke sem prijel v roke in po?trihal in ko sem lakiral mi je en padel dol (seveda na na?pricano stran :vskalo: ) in se malo vidi. Zaenkrat ne bom popravljal.

Barve imam ?e za 8 felten tako, da tudi ?e se mi zazdi drugo leto jih lahko dam speskati, ter lep?e zrihtam ter po mo?nosti ko bo topleje ali pa kje v pe?i. Zdajle me namre? najbolj skrbi koliko ?asa se bo lak su?il ker je mraz.

Stro?ki so bili pa res minimalni. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cool.

daj napi?i kero barvo ma? al pa fotkaj piksno.

jaz mam kolega ko ma peskalnik doma... bom se zategnil do njega, mam 2 kompleta OEM felg pa bom na letnih copatkih zimske felge po?trihu... pa jih obrnu pol. :bravo:

 

oz ?e bom avto rihtal bo tk razstavljen en mesec :D

 

naro?il rde?o desno meglenko iz UK :bravo::bravo:

to bo veselje z rikverc lu?jo <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google je zakon.

Sync dela na vse(telefone, ra?unalnike,..., samo na?telat ga mora?, jebesh outlook in ostale odjemalce thundrbird je zakon !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu,..zdej se kon?no pri nas dobijo oreo pi?kotki pa hagen-dash sladoled,...

 

Hagen dazs jest pri nas kupuje ?e celo ve?nost (ok res za posebne prilo?nosti, ?e je res huda bejba v igri...hahaha), se ga ?e dolgo dobiti v Sparu in Mercatorju (kar nekaj okusov)...cena pa itak ubita?na ampak je top shit sladoled :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hagen dazs jest pri nas kupuje ?e celo ve?nost (ok res za posebne prilo?nosti, ?e je res huda bejba v igri...hahaha), se ga ?e dolgo dobiti v Sparu in Mercatorju (kar nekaj okusov)...cena pa itak ubita?na ampak je top shit sladoled :bravo::bravo:

 

 

A res? Js sm ga ?ele ka?en teden nazaj opazila v mercatorju,..ker sem se dobesedno zaletela vanjga zraven sadja in zelenjave :D Sem iskala kavnega pa ga nisem najdla, samo jagoda, vanilija in pi?kotek,...a si ga ti mogo?e kje vidu?

 

Aja pa ups,..sm zajebala ime firme v navalu navdu?enja :blush: my bad :party0035:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.