Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vreme ka?e odli?no (vremenarji so kiksnl na celi ?rti - o?itno) in se ?e prov veselim dana?njega popoldneva! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja 323fka pa ?al ne tolk.. pa konjenice ji fali :rolleyes:

 

Nism vas mogu dohajat v Marijin breg oz. komaj :P

 

ja jst mam tut tulk konjenice, pa sm jih kr nekak duhaju, je res pa da mam ?pica gume :P

 

:danzoman: no k sva z drago pr?la dam sva pa ?e eno veselo novico zvedla in to je, da bo teta :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

:danzoman: no k sva z drago pr?la dam sva pa ?e eno veselo novico zvedla in to je, da bo teta :danzoman:

 

Kaj ne bo mogla met mladi?ev ? ?zmeden?

 

 

 

Druga? pa Michelin v tiste govce dr?i kot 100 mater, se ?e danes pozna kolk jih je krivilo.

 

Smo pa potem Guliko?a,Jures in js, odpeljali ?e enega brzinca ?ez tuhinjsko sramezljiv , od dejana do doma cca 63 minut.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Javar, se me je Jurc kr neki ?asa dr?al, pol sem malo pospe?il :P

 

Ko pa smo pri?li na prelaz (Kozjak) pa sem videl mokro cesto, to pa me je minil ti??at. Verjetno sta tudi vidva potem dost umirjeno peljala, ker sem vidu, da v Sutjeski ko sem na moj makadam lih dobro zapelju, sta se peljala naprej ?ez selo 2 mazdojca (vmes med nami pa ?e nek R19 16v)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Javar, se me je Jurc kr neki ?asa dr?al, pol sem malo pospe?il :P

 

Ko pa smo pri?li na prelaz (Kozjak) pa sem videl mokro cesto, to pa me je minil ti??at. Verjetno sta tudi vidva potem dost umirjeno peljala, ker sem vidu, da v Sutjeski ko sem na moj makadam lih dobro zapelju, sta se peljala naprej ?ez selo 2 mazdojca (vmes med nami pa ?e nek R19 16v)! :danzoman:

 

Re?il te je en po?asne in traktor, druga? pa ne vem :ne vem: tale 110KM miata kr neki leti in to na plin, komot sem te dr?al, samo pogj so ovinki, ker v ovinkih ta avto pridobiva, ker je prilepljen na cesto....

P.S. Fedri so pri?li :hudicek:

 

Ja tista mokra cesta ni bila za ti?at pa po 'prelazu' so pol kraj za krajem....edino table so tok butast ene 100m med seboj, da sem ravno dal gas ko je blo treba spet umirit se.

?e kraje pozna? je drugo, v naselju pa lepo zmerno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej Jure, jz ne lih da sem ga ti??al do skrajnih mej - mi pa? ni bilo tolk do tega, da eventuelno kam odnese s ceste tole mojo ma?inerijo! :P

 

Aja moram pohvalt Javarja, ki mi je zrihtal krom nalepko od foruma! :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej Jure, jz ne lih da sem ga ti??al do skrajnih mej - mi pa? ni bilo tolk do tega, da eventuelno kam odnese s ceste tole mojo ma?inerijo! :P

 

Aja moram pohvalt Javarja, ki mi je zrihtal krom nalepko od foruma! :punk:

 

da se ti ne polije pir... :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

 

nene, njena sestra pa fant od nje sta oznanla veselo novico :bravo:

je pa zdej zanimiv ta??o gledat, k ji re?e? babi, ona pa sam d ji omen? kj z leti (seveda to leti nanjo) nmal popizdi :P

 

A sta pol kj potrenirala - zagnala proizvodnjo ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jst mam tut tulk konjenice, pa sm jih kr nekak duhaju, je res pa da mam ?pica gume :P

 

:danzoman: no k sva z drago pr?la dam sva pa ?e eno veselo novico zvedla in to je, da bo teta :danzoman:

 

ko sm za?el brat, sm ?e mislu, da bo? reku, da bo? ata :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mo?nost dobit ?e eno (original) letno vineto za 60 ?, verjetno jo bo vzel kolega DraGO. ?e jo slu?ajno ne, je na voljo ostalim! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni zainteresiran, o?itno misli da jo bo dubu zastojn, pa ?e da mu jo bo nekdo domov dostavu! :whatever:

 

?e jo kdo nuca, naj pove - gospod, ki jo prodaja je iz Novih Jar? - BTC! Lahko bi jo sicer jaz vzel, pa neki zaslu?u, ampak na mazda?ih ne bi ?elel slu?it niti ?! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.