Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

BAUHAUS je meni bistveno bolj simpati?na zadeva (ponavadi je bila ve?ja izbira,a ne govorim za ro?tilj, bolj građevinstvo), pa tudi s parkingom nikoli ni bilo te?av! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gledam teh. pod. za mx5 pa vidim, da mam boljso povprecno porabo kot pravi tovarna :bravo:

pri najnizji pa mi manjka 1 deci

 

najvisje pa se mi zdi, da nisem se dosegel

 

Aja sej res... a ma kdo kak nasvet, kje dobit dober a poceni plinski ?ar.

 

dober zar ni nikoli plinski

vedno na oglje :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

plinski je cist dobr,sam znat je treba spect.oglje da svoj okus,ki pa ni nujno vsem po godu,pa se saje niso lih zdrave.ce kdo kupuje plinski zar,jih majo na viru pri domzalah,trgovina elplin,kok ces za dobro ceno.tud take s kuhalnikom zraven.bauhaus jih ma tud,na vrtnem oddelku,sam tist je podn,mal gnara mal muske,kot ponavad.razen profi varjant,tist je pa mal prevec ojrov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako kot pravi? Neyko - da se ?ist lepo na plinu na lito?elezni plo??i sam pazit je treba, da ne namaka? mesa.

 

Elplin sem ?e gledal sam tud ene cene nimajo objavljene na spletni strani tako, da sploh ne vem o kakih cenah govorimo. Nimam pojma zakaj tako cene skrivajo kot, da je to ne vem kak?na vojna tajna. ?e bom ?el torej k njim bomo pa? barantali kot na tr?nici... :bravo: hehe, sde ?e veselim.

 

...on meni 100?...

...dam 20? pa roka.... :danzoman:

 

:blink::blink::blink: a se vam je zme?alo?

...Niti ne sam glede da nimajo cen pa? lahko predlagam svojo in 20? se mi zdi ?ist OK :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi imamo plinski ?ar na morju ?e nekaj let in sicer Campingaz-ovega, ima pa re?etko za pe?enje in ne plo??e, ter stranska kerami?na grelca, v sredini pa lava kamne. Skratka super zadeva. Ima? pa v Harvey Normanu tudi dobre ameri?ke.

Campingaz so od 250? naprej, HN tudi po 800.

Pa ?ar mora imeti re?etko, na plo??i se pe?e v ponvi na ?porhetu...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kdo sploh ?e ?evape s pirom zaliva..kot prvo ni zdravo, na plo??i pa tko ne rab? zalivat z ni?emer, niti z oljem ne. v lastem soku se spe?e perfektno. Sam ?ar je treba taprav kupt :P Sm bil par tednov nazaj v Bosni na te?aju peke na ?aru in sm marsikej odnesu :bravo:

Boss, ?e bo? ?u k Elplinu, prej pokli? kaj majo na zalogi pa za kok dnarja. ?e si dobr pogajalc, ti bo kej ?enku sigurn, men je npr. ?enku zravn ?e za??itni pleh proti vetru in pokrov za ?ar :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 2 urci ?tartam v smeri koncerta moje najlup?e SLO skupine (Skater), ju3 pa spet do kolega na Primorsko - najprej mal ?urke ob bazenu, zve?er pa na polno, potem pa vsak nadaljnji vikend imam pestrej?i program v planu! :jupiii::ljubezen:

 

Zdej se pa ?e drugi lohk mal pohvalte! :P:vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri me je na Vransko summer night dobra ma?ka plenila (kolega Dragec je komentiru - matr kako telo, huhu)! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri me je na Vransko summer night dobra ma?ka plenila (kolega Dragec je komentiru - matr kako telo, huhu)! :jupiii:

 

ti tut n? ne pove?, da si u na?ih koncih :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ji je ratalo al je na zajebanca naletela? :harhar:

 

Tkole je bilo - sem na njeno gorkoto odreagiru na na?in kakor ponavadi tete - o kar po?as, najprej telefonska, pa kaka pija?ka, potem pa dalje, hehe :harhar:

 

No tudi potem nadaljevanje - vikend bil je ?iv! :ljubezen::vesel:

 

P.S. - bemti Dej?i, ?e spomnu sm se nate, ampak pol te nisem hotel motit, ker nisem vedu ?e si za tak?ne plenilske varjante! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. - bemti Dej?i, ?e spomnu sm se nate, ampak pol te nisem hotel motit, ker nisem vedu ?e si za tak?ne plenilske varjante! :blush:

 

plenilske varjante??? :ne vem:

 

danes sem vozil tole...slivki bo verjetno znan

post-49-1310320393_thumb.jpg

 

noro kam gre ta kanta...se vedno ne morem verjet, da se ni prevrnil al pa obtical....ruska rabota :bravo:

 

Lada Njiva?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem vozil tole...slivki bo verjetno znan

post-49-1310320393_thumb.jpg

 

noro kam gre ta kanta...se vedno ne morem verjet, da se ni prevrnil al pa obtical....ruska rabota :bravo:

 

Tu pa gre skoraj 100% za "njivo".

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

niva ja

 

jaz je pa nikjer ne vidim,kje pa je krompir ki raste na njej?????

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto MPS-ki malo pretegoval kolesa in ne morem verjet kak?ni invalidi se vozijo po na?ih avtocestah.

En s korso se je odlo?u da se bo za mano vozil kr z dolgimi lampami, po par blinkanjih s ?top lampami, mu NI potegnilo, po konkretnem zaviranju pa po?asi model ugotovi da ni sam na cesti.

 

In pol pa majstr pride na idejo da se bo peljal za mano-oziroma kukr da, samo je ?e klan?ek med primoskima tuneloma in potem do kozine nekako zelo u?inkoval nanj :hudicek: , potem pa po klancu dol in ravnini do odcepa za diva?o, se je clo 150 uspel peljat :danzoman: , pol v klanec sem ga spet nekako zgubil <_< , pol se je spet od nekje primajal, samo b klanec pod nanosom sem ga definitivno imel dost in samo dila(kaj je lampa po?ela raje ne omenjam), in na vrhu sem bil krepko ?ez zgornjo dovoljena mejo hitrosti.

 

Aja pozabu sem povedat, da se je model SKOZ vozu po levem pasu in se ni umaknil nikomur, ?e js sem ga s s 120 na uro prehitel v klan?ek do prvega primorskega tunela, po desni jasno. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Han?o, raj?i povej, ali si vmes dvakrat ali trikrat tankal? :harhar::P

 

Lepo ti je ratal, upam da ni bila ?ista relacija, ker pol to ni lih nek uspeh za dol past! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.