Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

danes vozil Hondo VF1200 motor V4 :)

CBR 600 in pa Aprilia Dorsoduro 1200...

 

slednje je ZAKON ! :)

 

kak to gre... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suvereno sem nateral 3 Jugoviće, ki so se mi naslanjal na ?rnga zmaja, kot da ga majo v lasti ?e odkar so ga v fabrki nardil, mislim bedniki eni! Mogo?e se je kdo ?e sliku z njo, da bo mel za Fejzbuk, hihi. :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suvereno sem nateral 3 Jugoviće, ki so se mi naslanjal na ?rnga zmaja, kot da ga majo v lasti ?e odkar so ga v fabrki nardil, mislim bedniki eni! Mogo?e se je kdo ?e sliku z njo, da bo mel za Fejzbuk, hihi. :hudicek:<_<

 

hja, kaj ?e?, pi?ke se lepijo na pleh :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? me to ne mot, sam ?e pa lastnik ?e zlaga svoje stvari v vozilo, frajerji pa ?e zmer tam prodajajo meglo, to me pa razpizdi! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj vem zakaj je ajvar tih glede mps :D

sem pa najdu dva minusa:1. prtljaznika se ne da povecat (zici ne grejo dol), al mogoce jaz nisem pogruntal

2. auspufa...fak no kerva ceska varka

 

drugace pa...brez besed, vlece v 4. kot moja v 2. ce ne se bolj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj vem zakaj je ajvar tih glede mps :D

sem pa najdu dva minusa:1. prtljaznika se ne da povecat (zici ne grejo dol), al mogoce jaz nisem pogruntal

2. auspufa...fak no kerva ceska varka

 

drugace pa...brez besed, vlece v 4. kot moja v 2. ce ne se bolj

 

Zici so fiksni, auspuh pa iz spara :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj vem zakaj je ajvar tih glede mps :D

sem pa najdu dva minusa:1. prtljaznika se ne da povecat (zici ne grejo dol), al mogoce jaz nisem pogruntal

2. auspufa...fak no kerva ceska varka

 

drugace pa...brez besed, vlece v 4. kot moja v 2. ce ne se bolj

 

Za sede?e sem povedal, rore mam pa jaz pove?ane, tako da tist pleh v odbija?u ne skriva dveh majhnih cevk ampak 2 rora. :blush:

 

Poraba ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba ?

 

recimo, da ta avto ni za moja avtocestna povprecja :)

oz. ca. 14l/100km (po magistralnih cestah je blo okol 100km/h, avtocesta pa (je tak stil avtoceste, skoz vzponi in paci in ovinki, recimo kot visnja gora) nikoli pod 160km/h...

se pa da bocno drset na gladkem asfaltu pri 100km/h...zakon...joy machine, lahk bi bil se boljsi zvok motorja ampak ok

 

na avtocesti je en odsek kjer prides iz ovinka v ravnino potem je spet ovink, z obema mojima 6-kami, sem komi dosegu 210km/h...tle pa je blo cez 250km/h potem sledi mocno zaviranje, mpsove zavore primejo brez tezav pri taki hitrosti

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

na avtocesti je en odsek kjer prides iz ovinka v ravnino potem je spet ovink, z obema mojima 6-kami, sem komi dosegu 210km/h...tle pa je blo cez 250km/h potem sledi mocno zaviranje, mpsove zavore primejo brez tezav pri taki hitrosti

 

Lej mojo je vozil en mo?akar(prvi lastnik) star 61 let ko je kupil novo in je po cca 1 mesecu ugotovil da so eno navadno sranje in je zamenjal z brembo - ti, pol je pa bil zadovoljen.

 

Pol si ga pa kr "ne?no" pohodil, kater gume ma gor, ker men je pri Michelin ps3 ratalo samo 1x da je kopala na vse 4 kolesa in to v torek v kamniku na "obvoznici", s bridgestonom pa kadarkoli in kjerkoli. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj po zelooooo dolgem ?asu spet nekaj malega ?raufal.

post-3-1317557732_thumb.jpg

Seveda sem imel pomo?nika. :D

post-3-1317557902_thumb.jpg

 

Dim in ostalo pa je pomo?nik posnel. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

recimo, da ta avto ni za moja avtocestna povprecja :)

oz. ca. 14l/100km (po magistralnih cestah je blo okol 100km/h, avtocesta pa (je tak stil avtoceste, skoz vzponi in paci in ovinki, recimo kot visnja gora) nikoli pod 160km/h...

 

 

dej labi ne la?i, k ta avto pije max 9 litrov na 100 :P:zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj po zelooooo dolgem ?asu spet nekaj malega ?raufal.

post-3-1317557732_thumb.jpg

Seveda sem imel pomo?nika. :D

post-3-1317557902_thumb.jpg

 

Dim in ostalo pa je pomo?nik posnel. :D

 

kolk stane ta zadeva za kolektorje povit?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oooopalaaa :) ...povito ali kon?ano na avtu?? :)

 

top sicret

 

drago drago je za povijanje!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolk stane ta zadeva za kolektorje povit?

 

Kolk rabi? ?

 

recimo, da ta avto ni za moja avtocestna povprecja :)

oz. ca. 14l/100km (po magistralnih cestah je blo okol 100km/h, avtocesta pa (je tak stil avtoceste, skoz vzponi in paci in ovinki, recimo kot visnja gora) nikoli pod 160km/h...

se pa da bocno drset na gladkem asfaltu pri 100km/h...zakon...joy machine, lahk bi bil se boljsi zvok motorja ampak ok

 

na avtocesti je en odsek kjer prides iz ovinka v ravnino potem je spet ovink, z obema mojima 6-kami, sem komi dosegu 210km/h...tle pa je blo cez 250km/h potem sledi mocno zaviranje, mpsove zavore primejo brez tezav pri taki hitrosti

 

Kolk ma kj prevo?enih tale "testna" MPS ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans grem k An?etu mal polep?at mojga ?rnga zmaja. 323Fspid mi je prispeval neke letvice za prednje lampe! :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok mam pa js zlate fante v slu?bi (z eno izjemo),..sploh morm pohvalt na?ga kuharja, ne samo da skuha lih kar se spomnm za malco, ampak mi je dons clo prnesu marele, k sm pojamrala da jih pr nas ?e ni.

Aja pa da ne pozabm na?ga novga organizatorja, managerja al whatever, ki je visel z mano na telefonu celo ve?nost, da sva ?la ?ez mojo predstavitev za sestank,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupla je ?e u Sloveniji, predvidevam, da jo dobim jutr al pa u ?etrtek :D ?as za ?ravfanje bo pa ?ele u nedelo, tak da dyno day odpade :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.