Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sem soseda s turanom in razbitim polotom (en izmed dveh sosedov, ki sta se po?latala za bajto s polotom in cliotom) zapalil na mazdo. Polo je adijo, medtem ko se je drugi sosed lotil sam popravljati svojo ekonomsko totalko...

 

In kaj namesto pola? Ja zakaj pa ne mazda. mazda 323 na primer. Hmmmmm pa sva se vsedla za avto net, odklikala do 1500?, klima..... in ?la pogledat malo:

 

1.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5257224&show=1

 

Stay away! ne do konca narejen CAI (senzor temperature zraka visi na ?ici pred akomulatorjem), zato pri vzigu obrate nabije do 3500, voda v prtljazniku, gnil lev blatnik zadaj, neka supa dupa akustika....kljuka zadaj je samo skrivljen nosilec, barva ab?lesana...itd itd itd itd - ?verc komerc!

 

2. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5201370&show=1

in potem popolnoma kontra slika....avto neverjetno lep, le prva ?ipa zgoraj na vogalih malo zaro?ena, mogo?e zadnji odbija? pod dolo?enim kotom drug odtenek, ampak znotraj povsod - pri zadnji gumi ob kilerju - 1A, not kot nov, se pelje skoraj kot 6ka, skratka brez pripomb, vsa el. okna, klima hladi orngi, radio suva, ?ibedahd dela, zimske gume.

 

Tako da bo zjutraj ARA padla....:)

 

3. Tegale pa jutri spotoma proti benetkam ogledam - ampak ?e celoten prebarvan.... <_<

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5231843&show=1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni en za zadnega pisu da neki rja ven udarja?

 

na da se ?e na dolgo pohvalim:

Tempomat dela v nulo, sede?i se fletno ogrejejo, avtomatska klima je poezija, ogledala se super zlagajo... Edino meglenko rabim. :bravo: Usnje je odli?no ohranjeno, za 240.000km pravzaprav NEVERJETNO ohranjeno.

Avto je tih kot mi?ka, potegne blazno lepo..

Edino to ?e kdo ve: lu?ke ni na regulatorju osvetlitve, vi?ine lu?i, in tistemu kje vse piha... A je to "feature" al bo treba odpret pa menjat?

 

?e bo poraba na mestu mislim da tega ne bom prodajal.

 

komaj ?akam vikend da po?im gor 5krake od GTjke. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni en za zadnega pisu da neki rja ven udarja?

 

na da se ?e na dolgo pohvalim:

Tempomat dela v nulo, sede?i se fletno ogrejejo, avtomatska klima je poezija, ogledala se super zlagajo... Edino meglenko rabim. :bravo: Usnje je odli?no ohranjeno, za 240.000km pravzaprav NEVERJETNO ohranjeno.

Avto je tih kot mi?ka, potegne blazno lepo..

Edino to ?e kdo ve: lu?ke ni na regulatorju osvetlitve, vi?ine lu?i, in tistemu kje vse piha... A je to "feature" al bo treba odpret pa menjat?

 

?e bo poraba na mestu mislim da tega ne bom prodajal.

 

komaj ?akam vikend da po?im gor 5krake od GTjke. :bravo:

 

Ampak govori? o lu?kah osvetlitve ali tisti lu?ki ki gori ko naj bi bilo vklopljeno (kam piha)

 

To armaturko sem jaz imel parkrat razdrto na xedoski, lu?ke so izi za zamenjat. Najve? smeha pa je bilo ko je stikalo za vse smernike not padu - z ohi?jem vred

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lu?kah osvetlitve!

tist ko je ozna?eno kam piha je kul :)

 

stikalo za smernike?? tist za vse 4? :D

 

Yep

 

Pol so zarnice sle. Notri sta v bistvu le 2 ce se spomnim, potem pa svetloba potuje po prozorni plastiki.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans mam dopust in sm s h?erko, ki je pridna in dojemljiva tolk, da kej tacga si nisem predstavlju za starost 22 mes., potem ?e 2x delat in sledi od petka dalje par dni Ju?nih krajev, ne vem ?e to?no kam - morda Dubrovnik, Mljet al kej podobnega, odvisno pa? od interesa ostalih udele?encev, ker nisem neki totalni diktator! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? prov, moja pa pozna ?e prakti?no vse ?ivali in kake zvoke spu??ajo, razen ko me pra?a kako se ogla?a riba ji ne vem odgovorit, hihi <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prepri?an, da bojo s to kamero narejeni zelo kul posnetki, tudi driftanja kak?ne Silvie, mogo?e kak M3.... :P

 

To je pa odvisno od modela ki je to kupil. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud januarja sam, da jih bo 21 :blink:

 

Jaz pa se mi zdi, da sem novembra ali decembra naredil izpit B kategorije... 1988 :) A sem pa imel ze od ene dve leti prej ... :bravo:

 

 

EDIT:

 

sem celo nasel slikco na forumu v tejle temi "pohvalite se" :)

 

Objavljena slika

 

Prodal kamero v dobre pol ure. :jupiii:

 

 

GoPro? Nekam veliko jih prodaja... ce gre za to, si ze tretji, ki jih poznam, da jo prodajajo :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se mi zdi, da sem novembra ali decembra naredil izpit B kategorije... 1988 :) A sem pa imel ze od ene dve leti prej ... :bravo:

EDIT:

 

sem celo nasel slikco na forumu v tejle temi "pohvalite se" :)

 

Objavljena slika

GoPro? Nekam veliko jih prodaja... ce gre za to, si ze tretji, ki jih poznam, da jo prodajajo :) ...

 

Js sem jo ?e prodal, rabu sem jo pa prakti?no za eno reklamo in da sem, v objektiv, ujel par ?elv med dopustom pri grkih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem jo ?e prodal, rabu sem jo pa prakti?no za eno reklamo in da sem, v objektiv, ujel par ?elv med dopustom pri grkih.

 

Zanimivo... da sem vceraj videl oglas prijatelja, da jo prodaja... in danes tudi na FBju drugega prijatelja, ki jo tudi prodaja :) ... potem pa vidim se tebe, da si se pohvalil :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.