Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

prvi tedenski (lanski) dopust v novi slu?bi. Eni u?ivajo, smu?ajo, kolesarijo, tako kot sem jaz do lani... zdaj pa pa so postali ?asi bolj resni..adaptacija bajte..sem ?e v rovih, tako da ne bom kazal rezultatov ker so porazni..gremo "dopustovat".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi tedenski (lanski) dopust v novi slu?bi. Eni u?ivajo, smu?ajo, kolesarijo, tako kot sem jaz do lani... zdaj pa pa so postali ?asi bolj resni..adaptacija bajte..sem ?e v rovih, tako da ne bom kazal rezultatov ker so porazni..gremo "dopustovat".

Ti povem da najljubsi dopust bo potem v zrihtani bajti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet kako znajo Avstrijci oz. Italijani pripraviti odli?ne pogoje za smu?anje v tem vremenu. Vsa ?ast. Kronplatz je pa najbolj?e smu?i??e na katerem sem bil do sedaj. Pa mal potreniral za svetovno prvenstvo 2016 haha

 

ps kako se sliko prilepi?? ne vem kako da mi ne rata.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet kako znajo Avstrijci oz. Italijani pripraviti odli?ne pogoje za smu?anje v tem vremenu. Vsa ?ast. Kronplatz je pa najbolj?e smu?i??e na katerem sem bil do sedaj. Pa mal potreniral za svetovno prvenstvo 2016 haha

 

ps kako se sliko prilepi?? ne vem kako da mi ne rata.

ej...poznam to smu?i??e in proge fuii dobro se smu?a in kaj poje ... :D  :lol:  B) lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar imam tole Reno (pokrovko od loncaza kuhanje ) in LPG, sem v enem mesecu, naredil ?e preko 4000km in prva polovica investicije LPG-ja se mi je s tem ?e vrnila, druga polovi?ka sledi pa v naslednjih 30-ih dneh ali ?e prej. Nisem ga dobil zastonj, ampak pa dokaj blizu tega. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celo malo ni?je, ker govora je namre? o Gazprom LPG sistemu. 

 

Ups, o Ga?perjevem sistemu, ki mi ga je prodal za 200?, to je tisti, ki je bil vzet ven iz Mx5.  :D

 

Dans je s5 fantasti?no vreme, dajte ga izkoristit, ?e je le mo?no.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

ps kako se sliko prilepi?? ne vem kako da mi ne rata.

 

Takole:

 

Pohvalite_se%2C..._-_Stran_703_-_Krneki_

 

 

Pohvalite_se%2C..._-_Stran_703_-_Krneki_

 

skitched-20150310-100858.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z drugimi besedami v mobilni verziji se me da, razen preko tapatalka

Da se tudi iz mobilnika... Spodaj na szrani izberes "Celotna verzija" .... ;)

 

Tole je oddano preko iPhone-a

post-10-0-09705600-1425983868_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj iz mobilnika, ampak ne iz mobilne verzije. JE pa trapasto da gre? na mobiju v celotno verzijo, se izgubi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj iz mobilnika, ampak ne iz mobilne verzije. JE pa trapasto da gre? na mobiju v celotno verzijo, se izgubi?

Se navadis ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest: meni mi pod tisto ikono naredi tako: ja.png

 

 

Ja saj je prav... to je opcija 1, kjer potem prilepis (lahko tudi rocno prepises :) ) naslov (URL) do slike... ki pa mora biti ze shranjena na nekem strezniku... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.