Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Glede na to da me Furs gleda, bom modro tiho :)

 

Uceri vozil avtomatika in to ne katergakoli pac pa legendo iz Tomosa :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je treba Katja. V?asih prav pa?e kak dan lenarit in ne mislit ma ni?.

Sama sem se obsedla z radlerjem O?ujskega piva... ?isto nekaj novega :)

ebf3bfc16455fdf38584297844581b4f.jpg

Tole je pa veliko boljse od nasega Unionovega :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prezivel super dan! Najprej kopanje s hcetko v vel.jezeru potem pa se druzenje z eno drugo fantastic no osebo!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je treba Katja. V?asih prav pa?e kak dan lenarit in ne mislit ma ni?.

Sama sem se obsedla z radlerjem O?ujskega piva... ?isto nekaj novega :)

ebf3bfc16455fdf38584297844581b4f.jpg

Mora? ?e probat Osje?ki tamni radler

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam se batki za?raufajo nazaj v cilinder, ?e je vse tako kot je treba lahko to naredi? s "?picangami" - brez da se matra?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak imam bolj ne?ne, do sedaj sem si pomagal z klju?em od brusilke pa ima malo preve? narazen ?tifte. Tako da sedaj pride taki spodaj pa privarjen gedora nastavek

 

post-24-0-04011400-1438863861_thumb.jpg

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak imam bolj ne?ne, do sedaj sem si pomagal z klju?em od brusilke pa ima malo preve? narazen ?tifte. Tako da sedaj pride taki spodaj pa privarjen gedora nastavek

 

attachicon.gifKlju? za zadnje zavore.JPG

 

Google sketchup:)?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Google sketchup:)?

ja, meni je zakon, sem z njim kar nekaj narisal oz zmodeliral. Tako sem naredil Hi?o, ki sem jo takrat gradil

 

post-24-0-98870600-1438931564_thumb.jpg

 

in ne vem kako sem ?e leta 2010 vedel, da moram vstaviti modro Miato :ne vem: , ki pa je pri meni komaj od leto?nje spomladi.

 

post-24-0-08660200-1438931605_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdurina tudi registrirana in ima seveda prometno s pripadajo?imi lastni?kimi tablicami. Mi je pa tudi ostalo ?e precej cekina po registraciji pa sem pred dopustovanjem fantasti?ne volje.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdurina tudi registrirana in ima seveda prometno s pripadajo?imi lastni?kimi tablicami. Mi je pa tudi ostalo ?e precej cekina po registraciji pa sem pred dopustovanjem fantasti?ne volje.  :jupiii:

Ej..lepa novica,samo ne vse zapravit...he he bo? rabil ?e kaj za mazdurino..lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.