Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Si lahko malo bolj natan?en: a te zanima, kje ima ?enska novo frizuro ali te zanima kje je ?enska, ki ima novo frizuro?

OK, zgoraj al spodaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje se je danes cakalo 2 uri na Kastelu in uro na Secovljah.....ne bi vedel sem rabil 3 ure s pocitki do plaze :)

post-2637-0-72201700-1437851647_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naplavala, nazrla....:) idealni pogoji ponoci nevihta, zjutraj bonaca....

 

Za dam pa nagibalnik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspel mi je pre?ivet vikend na obali v pravem koko?njaku (beri: stara Adrijina prikolca, 4 babe in mulc, ki so izmeni?no testiral kdo bo glasnej?i in 'pametnej?i') in se ve?krat raje cini?no nasmehnil kot pa barval lase na sivo :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa kr za v to temo:)

 

SloRoadster ekipa je z 7 roadsterji, 25.7.2015 osvojili San Marino. To je bil na? najdalj?i izlet do sedaj (?asovno). Prevozilo se je okoli 1000 kilometrov, brez strehe seveda :) ,  izlet je trajal cel vikend, videli pa smo mesta, San Marino, Gradara in Rimini.

?e pa koga zanima slu?ajno kaj ve?, pa ima tukaj: https://www.facebook.com/SloRoadster.si

 

(slike so slab?e kakovosti, ker trenutno lahko dostopam samo do instagram profilov)

112645231584418168475858.jpg

 

151726214681585401728121.jpg

 

113740161614912422101500.jpg

 

118204931690589331164983.jpg

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eraj imam ?e en bel avto, ampak ta je malo bolj ... kukr Katrca (ne samo bolj bel).  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

monteram pragove :D upam da mi vse rata tko k treba  :prstgor:

Ej...toooo..stari dobro zrihtal pa fotko ,da vidim kako si zrihtal:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu zmaj, a je gospodi?na, da ni gospa?

https://vimeo.com/135185426

 

Tak pa na?em gospodi?u velja. Mi je v?e?, da tukaj ne komplicirajo, ker imamo pse. Tak da ve? kot v redu dopust. In pa apartma...

Uuu zmaj, a je gospodi?na, da ni gospa?

https://vimeo.com/135185426

 

Tak pa na?em gospodi?u velja. Mi je v?e?, da tukaj ne komplicirajo, ker imamo pse. Tak da ve? kot v redu dopust. In pa apartma...

Ne gre predvajat videa hjooj.. no pa slikica.. post-8670-1438535490291_thumb.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.