Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans je vreme na Obali perfektno in uzivam k zmaj. Zdele pa cakam novo zmago cifre 44 :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcerej sm prvic obiskal andiamo v beljaku. jah kaj naj recem sm se pocutil kot Sulejman velicastni oziroma Dan Bilzerian. :)

Jaz sem bil za svoj RD tam, ampak izpadel totalni cudak, ker nisem sel flikat, PAC pa le uzival v kulinariki, savnah in bazenih, tetam obrtnicam pa delil kajle! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi na? sedaj zadnjo leto gre rad v vrtec, ker sedaj je pa on v najve?ji skupini.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan brez TELEFONA, vesel kot radio.  :jupiii:  :jupiii:  :ouje:  :ouje:

 

A je poginil? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi na? sedaj zadnjo leto gre rad v vrtec, ker sedaj je pa on v najve?ji skupini.

Isto moja ?verca, se po?uti kot taglavna v krdelu (?e sicer ima tovrstna nagnjenja in ?eli ukazovat in dominirat, to ma najbr? po fotru).  :zvizga:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Ajvar pol pa telefon zdaj malo po?iva,oziroma OHLAJA...treba vsako toliko ...da se ?lovek odpo?ije ..od teletona .lp

 

Pa tvoji sodelavci so tudi veseli... ker jim ni treba poslu?ati piskajo?ega zvonjenja, ki gre kar skozi u?esa :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, je neki na tem, sicer pa sem precej nezahteven in sem bil doslej ?ist zadovoljen s Cliom. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ti se vozis res pocen...pa se ni treba poslusat uno dizelasko klak klak klak

 

 

Labi, je neki na tem, sicer pa sem precej nezahteven in sem bil doslej ?ist zadovoljen s Cliom. :)

 

In ?e vsi podobno misle?i: ma, saj se hecamo z bencinarji in plina?i in celo z elektriko, ma me ter zanima, kako bi ?lo plina?u ali pa ?tromarju, ko bi se nehali hecat. Za moje pojme ga ?ez spodobnega turbo dizla ni... 

 

http://www.mazda-si.net/topic/8111-mazda-bt-50/?p=327513

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je pri meni odvijala predstava. Nastopajo?i so bili pa duo Mi?ela, ki ga sestavljata dve sopranistki. Ena prihaja iz ?vedske in se imenuje Jonsered, druga pa je iz Italije in se imenuje Efko. Poleg njiju pa je basiral japonec Turbo-Dizel Mazda. Za posebne efekte pa je skrbel ameri?an Warn. Prepevali pa so skladbo "Nas pa pozimi ne bo zeblo". Nastop je bil tako navdu?ujo?, da ga bomo v soboto dopoldan ne le ponovili, pa? pa tudi raz?irili zbor. Pridru?ila se jim bosta ?e dva slovenska bobnarja iz skupine TPV.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes grem pa v LJ kr z re?ilcem :bravo:

 

Ni? se ne tro?taj, da bo? ne vem kako hitro, saj se skoraj nih?e ve? ne umika sirenam in lu?kam... Edino glede parkiranja je bolj?e, ker ne pla?a? parkirnine. In ?e ima? dve modri lu?ki na strehi, ti noben redar ne napi?e kazni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.