Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Obujam spomine, ko sem uceri takle cajt stal na 2-tisocaku, pa ne kakmu DIN bankovcu :D

 

Zdele pa lacn k zmaj in si bom dostavo Novak privoscu.

 

Dober tek tudi ostalim, ce karkoli malcate\kosite :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil najmanj?i ra?unalnik v ?ivljenju, ki ga lahko programiram kakor JAZ ho?em in dela TAKA TISTO in TAKRAT ko jaz ho?em in ne ko se mu dvigne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil najmanj?i ra?unalnik v ?ivljenju, ki ga lahko programiram kakor JAZ ho?em in dela TAKA TISTO in TAKRAT ko jaz ho?em in ne ko se mu dvigne.

Raspberry Pi?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se res za?el pounopomensko veseli december :D klic iz slu?be, da smo danes prosti  za jutri ?e sporo?ijo :D petek prosti :D vikend se bo ?e videla koli?ina naro?il, son?n dan kterga se bo izkuristu za skok v bli?nje hribe z ?ensko dru?bo :D pa lep dan tud ostalim :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje so bel pa pitschke ? :ne vem:


Raspberry Pi?

Ne to mam ?e dolgo 1. in 2. varijanto, ?e nekaj precej manj?ega in zmoglivej?ega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful moram pohvalit CARGLASS, na Kajuhovi ulici, ker so mi res strokovno in zelo hitro zamenjali prednje steklo ter dobil gratis Bosch brisalce. Odnos prva liga, vse tako kot smo se dogovorili, ?e zapeljali so me na delovno mesto.

 

Obenem moram pohvalit Lumpija in Viperja, ki sta mi prav tako precej pomagala s tem v zvezi.

 

Aja, kar se ti?e dana?nje krvodajalske, je pa po?utje POPOLNO in naj tako tudi ostane ter nasplo?no je bil dana?nji dan idealen.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje so bel pa pitschke ? :ne vem:

Ne to mam ?e dolgo 1. in 2. varijanto, ?e nekaj precej manj?ega in zmoglivej?ega.

potem pa je raspberry pi zero za 5$

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?erke ?e NIKOLI nisem vidu tok veselo kokr dan, ko je vidla svoje darilo od sv. Miklav?a.  :ouje:  :ouje:  :ouje:

 

Z njenimi besedami; OOOOO, TO PA JE NEKAJ! SUPER!  :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....

?eprav je mogo?e za pojamrat, kak?na rev??ina je AKOS in kako pla?ujemo uradni?ke tam, ko pa od njih res ni nobene koristi in ne morejo ukreniti ?isto ni?. Kdor ima opravka z njimi, je upravi?eno lahko mnenja, da javni sektor pobira dobre pla?e in ne dela ni?...

Glede AKOSa ima? na PortalPlus.si grozljivko v ve? delih...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede AKOSa ima? na PortalPlus.si grozljivko v ve? delih...

jaz sem ?e vedno brez TK kabla  :jupiii: in tudi bom.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezerviral sobe in gremo do najbolj?e ceste v ITA za avto kruzanje- SS163 Amalfitana, ?e dobro da imamo veliko panoramsko streho  :jupiii:  :jupiii:  :jupiii:. Eni se je zaradi ozkosti brez ?rt bojijo drugi obo?ujejo

 

to bo cca 2.800km na zimakih pri skorajda 20C :rolleyes:

http://www.dangerousroads.org/europe/italy/339-amalfi-coast-road-italy.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se odlocu zapelat do Bakija na polzelski kebab. Pa dober tek tudi ostalim, ce kosite ali malcate! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simona Pelka MORAM danes pohvalit, ker tole je bilo super kar je danes naredil;

 

http://www.mazda-si.net/topic/12104-mojster-pelko-odgovarja-in-svetuje/page-28

 

Obenem sem prov vesel, da je pogonski jermen v odli?nem stanju in ga ?e nekaj let ne bo potrebno menjat, ker je to kot ka?e postoril predhodnik. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.