Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Popoldne grem v ljubljano gledat neke lu?ke al kaj, full sem zadovoln, ker bom z fu?em zamudu za 1 dan. :danzoman:

 

Jebe? lu?ke (z velko in malo za?etnco, hehe), ?im ve? kuhanga vina popit in pa kej Tamedenga! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne grem v ljubljano gledat neke lu?ke al kaj, full sem zadovoln, ker bom z fu?em zamudu za 1 dan. :danzoman:

 

Stari kaj si se odlo?o da bo? zamenjal? isti model samo mlaj?a generacija predvidevam. :bravo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah ok. vem kako so priponkani ker sem svoje sam slekel pa nazaj priponkal :P (neki blo treba popravt)

zato sm mislu da lahko tapetnik samo po original prevlekah za?ije ?e jih nese?.

 

Aja..?e si sam sposoben sle?t pa nazaj oble?t/priponkat pol lahko tudi samo prevleke odnese?...cena bi bila pol cca 200? :jupiii:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari kaj si se odlo?o da bo? zamenjal? isti model samo mlaj?a generacija predvidevam. :bravo:

 

Ma nam menou, ker to sem na?tudiru(kokrtolk) kako jo pregovort v karkoli, brez kakega velikega napora.

 

 

PS. Pa dobr in rada pospravla in puca. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne grem v ljubljano gledat neke lu?ke al kaj, full sem zadovoln, ker bom z fu?em zamudu za 1 dan. :danzoman:

 

A ti tud? To bo po moje ful spektakel....

 

v?eraj sm pa tamala pelju v city park, lego, hot wheels, vlakci...sem mel 1 uro frej, druga?e ?e naprej samohranilec :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti tud? To bo po moje ful spektakel....

 

v?eraj sm pa tamala pelju v city park, lego, hot wheels, vlakci...sem mel 1 uro frej, druga?e ?e naprej samohranilec :bravo:

 

Js se ?e dolgo sam prehranjujem. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne grem v ljubljano gledat neke lu?ke al kaj, full sem zadovoln, ker bom z fu?em zamudu za 1 dan. :danzoman:

 

ja zamudu bos..js cakam ta komfort blinker ze vec kot eno leto..zgleda da bom mogu vnaprej placat in potem rezervirat termin... :angry2:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja zamudu bos..js cakam ta komfort blinker ze vec kot eno leto..zgleda da bom mogu vnaprej placat in potem rezervirat termin... :angry2:

 

Sj o tem govorim.

Pa tud ?alabajzar u SMD ?e ni naredu in ga morm zdej 2 dni buzerirat, da mi nardi.

A se lahko zmenva za pondelk popoldne ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa konca en termin se je najdu..ni panike poklici me ko bos imel cas..mal te morem drazit..pa sej itak ne cakam tok dolgo ..ce bi vedu da mam tok casa bi se diplomo umes pisal... :P:D ..ko bos imel cas se slisva..pa upam da si kj za maglenke postudiral..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti tud? To bo po moje ful spektakel....

 

v?eraj sm pa tamala pelju v city park, lego, hot wheels, vlakci...sem mel 1 uro frej, druga?e ?e naprej samohranilec :bravo:

 

Ja sj da bi pr?u pa pozdravt to pa ne :D

Hanco velik sre?e in veselja s to mazdico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sj da bi pr?u pa pozdravt to pa ne :D

Hanco velik sre?e in veselja s to mazdico

 

kam pa?

 

Lu?ke odpadle, bodo ?ez vikend, vodja logistike zatajil ker je imel spet 12343822222x opravil...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogoce pridem js tezit za kak prenosni disk ok?mate kj popusta?

 

mamo jih ?e za popust bi se tut dal zment ampak ?e ?? cnj skos pridt naro? na spletu, pla?i po predra?unu in nared osebni prevzem v megi :D pol me prid pa u city-ja pozdravt ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Han?o razturi sceno, naj bo lep?a kokr prej?nja, ?e ne drugo vsaj ?trihnena (ko si reku da je bla bl rev??na una prej)! :P

 

 

Aja peeetek je! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.