Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pa si moral spremeniti napis????

 

NE !!!!!!!!!!!

:danzoman::danzoman::danzoman::danzoman::danzoman::danzoman::danzoman:

 

So sprejeli ?e en tip o?jih ?rk, tako da sedaj je moj napis ?el cel gor.

Cena sitnica 3X.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpisal pogodbo nakupu hi?e :danzoman::bravo::rulam::ouje:

Dobil ?t. zavarovalne police ''voznice, ki je povzro?ila prometno nesre?o, zaradi nepravilnega menjavanju pasu'' :policaj::punk::danzoman::ouje::rispekt::lol:

P.S. popoln peteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpisal pogodbo nakupu hi?e :danzoman::bravo::rulam::ouje:

Dobil ?t. zavarovalne police ''voznice, ki je povzro?ila prometno nesre?o, zaradi nepravilnega menjavanju pasu'' :policaj::punk::danzoman::ouje::rispekt::lol:

P.S. popoln peteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek

 

?estitke, kam se pol seli? nazadnje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke, kam se pol seli? nazadnje?

 

Moste pri Komendi :danzoman: idili?na vas pod Krvavcem malo pred Komendo :notworth: 5 min od AC Vodice :ouje: poleg dobim ?e 267m2 parcele :rispekt: hi?a je v 5g.f...?e cca 40-50k? pa bo u nulo :rulam: ...obrnjena je na jug...sonce cel dan B)

kon?no lahko re?em: raj za bajto kot za auto :harhar:

Me veseli, da bova skoraj soseda

 

Nisem vzel tiste v Dob-u ampak v Mostah...bom bli?e Jures-u...do Dom?al je cca 8km kar je tud blizu...

 

P.S. se zahvaljujem modelu, ki je prodal stanovanje na Ig-u drugemu kupcu :vskalo:

 

Evo slikce :rozico:

post-245-1292648147_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moste pri Komendi :danzoman: idili?na vas pod Krvavcem malo pred Komendo :notworth: 5 min od AC Vodice :ouje: poleg dobim ?e 267m2 parcele :rispekt: hi?a je v 5g.f...?e cca 40-50k? pa bo u nulo :rulam: ...obrnjena je na jug...sonce cel dan B)

kon?no lahko re?em: raj za bajto kot za auto :harhar:

 

Nisem vzel tiste v Dob-u ampak v Mostah...bom bli?e Jures-u...do Dom?al je cca 8km kar je tud blizu...

 

P.S. se zahvaljujem modelu, ki je prodal stanovanje na Ig-u drugemu kupcu :vskalo:

 

Evo slikce :rozico:

 

Cool, vedno dobrodo?elj k nam na (belo) polje

 

Drift krog s pol metersko snezno bankino

post-2637-1292660501_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok potem pridemo..jures organizira drift party z njegovo mx-5..a velja?bomo se zenske zravn vzel da bojo merkal tamala dva,pod nadstresek pa rostilj in bojo pekl,mi pa bomo sam driftal jedl pa pil?kaj pravte?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sishi bravo, meni zelo v?e?ni konec, tam sem sam gledal stanovanja, ?e bil na ogledu v tistemu novemu naselju v Komendi, samo drago drago, ampak kvalitetno, stanovanje okoli 170k+, ajde ko se ?isto zresnim ok, zdej pa raje bli?je oz. v LJ :) hehehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si?i :bravo::bravo:

 

 

V?eraj bil na te?aju varne vo?nje. Blo je divje - sneg, kjer so zmakal pa ?isti led. Lohk si predstavljate namensko drse?a podlaga pol pa gor ?e sneg in led. V glavnem ?isti ?ur :bravo:

 

Se pa moram pohvalit, da me je samo 1x obrnilo pa ?e to na tisti plo??i, ki ti rukne rit. In?truktor je rekel, da gremo 40km/h mene je pa firbec matral v enem izmed poskusov kako zgleda, ?e gre? 60km/h :hudicek: In?truktor je omenil, da ni ?anse na ledu in snegu, da bi ga ujel, ker ve?ja, ko je hitrost bolj zadeva rukne zadnji konec. :blush:

 

Mi je pa bil najbolj v?e? vaja refleksov, ko mora? vsporedno sledit in?truktorju in pravo?asno zavirat. Si nisem mislil, da se da na tej progi s kak?nim cm ali dveh suhega snega dose?t 130km/h :hudicek::hudicek:

Uspel sem mu slediti tako, da mi je le v enem ovinku u?el za 20m. Jebat ga ker sem prvi? vozil po progi pa ?e v temi in snegu pa mi je zmanjkalo kujones, da bi malo bolj zahodu ovinek. :hudicek:

 

Tud v slalomu mi je ratal narest za 3km/h hitrej?i rezultat od najbli?jega zasledovalca z BMW-jem. Mu ni blo ni? jasno, ker je bil verjetno prepri?an, da je njegov bimmer najbolj ?portno vozilo na progi. ?e 1x pohvala mazdinemu podvozju, da se dr?i tako nevtralno. :bravo:

 

Najve?ji car pa je bil model, ki je na trening pri?el s svojim avtodomom. :notworth:

 

Moram pa re?i, da je to prvi te?aj, da sem lahko takoj po te?aju preizkusil vsa pridobljena znanja tudi v praksi - sneg rules.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bli?je je Moste kot Ljubljana :bravo:

Itak ;)

A nadstre?ek za avto je tvoj ali od soseda?

 

Moj, moj :rulam: imam zunaj ?e 267m2 parcele :rispekt:

 

P.S. na gorenjskem je lepo ija ija ooooooooooooooo :zvizga:

 

Sishi bravo, meni zelo v?e?ni konec, tam sem sam gledal stanovanja, ?e bil na ogledu v tistemu novemu naselju v Komendi, samo drago drago, ampak kvalitetno, stanovanje okoli 170k+, ajde ko se ?isto zresnim ok, zdej pa raje bli?je oz. v LJ...

 

Ja saj mene je tud fasciniral :rozico: ...v vasi ful hudih bajt, 2 ?rpalki (?al brez LPG <_< ), ?ola, vrtec, plin, kabelska, ni da ni...SLO verzija Beverly Hills-a... :danzoman:

 

P.S. ne mi zamerit, ?e mal pretiravam k sem ?ist navdu?en :ljubezen:

aja hvala vsem za ?estitke sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.