Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Nabavu original nosilce za webasto za mazdo 6 + komplet auspuh, za webasto seveda, za 20 min dela in 20?. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr kul so teli zici od Shisija, sam ?e dobr zrihta tisto udrtino na zadnjem boku pa bo top :bravo:

 

 

 

In da se ?e malo pohvalim, po 3 tednih sem kon?no na?el ?as in si spacal skup kiler. Tako, da je mazdica zopet vozna in jutri je na naju odprta sezona lova. Pri?akujem kak?no objavo v "Spontana (naklju?na) sre?anja "

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr kul so teli zici od Shisija, sam ?e dobr zrihta tisto udrtino na zadnjem boku pa bo top :bravo:

 

Kr kul... <_< zici so noriiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rulam:

 

V?eraj ?el na Triglav ocenit ?kodo - avto je totalka. Vrednost po Eurotax-u je 1800? + 10% za nadpovpre?no ohranjenost = 1980?. Izpla?ana mi bo od?kodnina med 1500 in 1600? :ouje: torej mi po popravilu ostane dober tiso?ak :danzoman:

 

P.S. pa ta avto je res zakon :harhar:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pono?i porihtal povezavo do hidroelektrarne na ?vedskem, tako da jo kolega lahko nadzoruje in popravlja parametre od doma. :ouje:

Zaklou?il sem ob pol 3h zjutraj. :blink:

Samo pa so teli ?vedi modeli, net majo kr nek standard 8 mega, pod to baje se ne da dobit ?zmeden? , pa modeme brez juzernejmov ali pa passvordov in brez stati?nih IP naslovov, skratka zanimivo predno po?tudira? zadevo pol na koncu pa ?e bolj simpl kot pri nas. :danzoman:

 

 

Po?asi zaklju?ujem projekt SVIZEC

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ajvar TV polanc vam pomaga u klanc--------------TA JE PA HUDA :bravo:

 

 

 

sishi evo kaj ?e? bol?ga za bo?i?ka kot vse to kar se ti je zgodilo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr kul... <_< zici so noriiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rulam:

 

V?eraj ?el na Triglav ocenit ?kodo - avto je totalka. Vrednost po Eurotax-u je 1800? + 10% za nadpovpre?no ohranjenost = 1980?. Izpla?ana mi bo od?kodnina med 1500 in 1600? :ouje: torej mi po popravilu ostane dober tiso?ak :danzoman:

 

P.S. pa ta avto je res zakon :harhar:

 

To je za celo leto LPGja - Right?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ajvar TV polanc vam pomaga u klanc--------------TA JE PA HUDA :bravo:

 

Ja kva to je to, to tud pi?e na extra reklamnem kanalu POLANC TV, kjer laufajo ZASTONJ reklame od tistih firm - podjetnikov(poljanske doline jasno) ki to ?elijo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je za celo leto LPGja - Right?

 

Tam, tam :hohoho: V bistvu se servisi, LPG pa benz pokrivajo iz slu?bene kilometrine...tko da tiso?ak gre v bajto ;)

 

sishi evo kaj ?e? bol?ga za bo?i?ka kot vse to kar se ti je zgodilo :)

 

Ta december si bom pa res zapomnil... :danzoman:

 

P.S. mam filing, da bojo eni ?tev?ki dodani...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha..ta je pa dobra..prilagaja se strank..

 

Kwa pa misli? zakaj je tolk "ju?nih" programov ? <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra TV shema. Za razliko od mojga kabla?a. A to vle?e tud do Snice :P ?

 

TV Medvode - forget it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imam samo KKS Medvode do bajte pa imam raje DVB-T

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pohvalil bom mazdo 6...

naredil trip LJ-stuttgart-pariz-Lj, vceraj direkt iz pariza v Lj (kar je dobrih 1200km v kosu), tankal samo enkrat, poraba je 6.2l/100km (zadnje case pada, ne vem kako to), voznja v kar slabih pogojih je trajala 12 ur,

avto pa kljub 260.000km prevozenih se vedno raztura :rispekt:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pohvalil bom mazdo 6...

naredil trip LJ-stuttgart-pariz-Lj, vceraj direkt iz pariza v Lj (kar je dobrih 1200km v kosu), tankal samo enkrat, poraba je 6.2l/100km (zadnje case pada, ne vem kako to), voznja v kar slabih pogojih je trajala 12 ur,

avto pa kljub 260.000km prevozenih se vedno raztura :rispekt:

 

no in ravno sem braz kako so ljudje ujeti na letaliscih...folk naj gre malo ven pa bo

 

moj rekord je 9 ur do pariza....?ez strasbur (francoski)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.