Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

jaz sem pa zarocen. game over :P

 

spet nova mazda? :P

 

?estitke!!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, bi ti ?estitu, ampak se sam na vse pretege izogibam tem stvarem, tko da ?e teb sede, pa: ?ESTITAM! :danzoman::jupiii: :mi pijemoo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golf VI niti ni tako slab avto :blush: 1.2 TSI malo rabi ampak se ga lepo po?ene tja do 200 km/h, potovalno hitrost smo imeli okoli 160-180 km/h, poraba 9,5-9,8 litrov, se pozna ?esta prestava, katera je res potovalna, ti pa avto sam na diplayu poka?e priporo?eno prestavo. Aha, ugotovili smo da avto sam prideluje bencin, itak to je lahko samo pri nemcu :hohoho:, v glavnem 1km pred mejo, smo ?li na Samobor, kolona cca. 1,5km ?tevec za bencin na displayu poka?e da je je ?e za: 0 km :whatever: , no nekako ga priguramo na vrh klanca in vse ugasnemo, po klancu ga pa spu??am po?asi, bremzam z ro?no direktno do hrva?kega policista :hohoho::hohoho:, vmes smo malo avto napol za foro s silo teles premikali, folk je prav debelo gledal :hohoho: , na meji sem ga pa moral pri?gati, in ?tevec poka?e da je bencina ?e za 5kilometrov :rispekt::rispekt: , no policaj na slo meji se je ?e malo za?el smejati, ko sem mu povedal da smo brez bencina in kje je pumpa :) ...tako da smo prigurali na tisto ob avtocesti, kjer je pumpa ?t. 17 :hohoho: , name??ena na zunanji strani bencinske, preko ograjenega prostora pumpe (verjetno za doma?ine, da jim ni potrebno na avtocesto, kaj tak?nega res ?e nisem videl) in tako nas je to re?ilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Golf VI niti ni tako slab avto :blush: 1.2 TSI malo rabi ampak se ga lepo po?ene tja do 200 km/h, potovalno hitrost smo imeli okoli 160-180 km/h, poraba 9,5-9,8 litrov, se pozna ?esta prestava, katera je res potovalna, ti pa avto sam na diplayu poka?e priporo?eno prestavo. Aha, ugotovili smo da avto sam prideluje bencin, itak to je lahko samo pri nemcu :hohoho:, v glavnem 1km pred mejo, smo ?li na Samobor, kolona cca. 1,5km ?tevec za bencin na displayu poka?e da je je ?e za: 0 km no nekako ga priguramo na vrh klanca in vse ugasnemo, po klancu ga pa spu??am po?asi, bremzam z ro?no direktno do hrva?kega policista :hohoho::hohoho:, vmes smo malo avto napol za foro s silo teles premikali, folk je prav debelo gledal :hohoho: , na meji sem ga pa moral pri?gati, in ?tevec poka?e da je bencina ?e za 5kilometrov :rispekt::rispekt: , no policaj na slo meji se je ?e malo za?el smejati, ko sem mu povedal da smo brez bencina in kje je pumpa :) ...tako da smo prigurali na tisto ob avtocesti, kjer je pumpa ?t. 17 :hohoho: , name??ena na zunanji strani bencinske, preko ograjenega prostora pumpe (verjetno za doma?ine, da jim ni potrebno na avtocesto, kaj tak?nega res ?e nisem videl) in tako nas je to re?ilo.

 

ko sem jaz iz CX-7 pri?el na Exeota je stalno hotel da ?altam tam pri 2.000rpm.... :rolleyes:

tam je CX7 ?ele za?ivel....ve? sem gledal display ko cesto in si mislil ka ti pa je.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sou prvi krog s kobro.. sam nism nasu nobenga radarja. :(

punca je res naredila research... :bravo:

 

to je sam potuha za divjake :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?li paketi.....notri se skriva 4 x ICW.... :ljubezen:

 

Kateri se bo videlo spomladi :harhar:

http://www.icw-alufelgen.de/felgenprogramm.aspx

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.