Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

od 4 naprej ni razlike v mo?i, gre samo za razmerje obratov (delovno polje), tudi ce das 5 bo ?e enako, le vi?jek o gre? bolj se koncentrira na nizje obrate - za prilagajanju stilu voznje

 

PA ?e nekaj, sedajle zunaj je mraz in je zrak popolnoma druga?en kot na primer pri 15C (Enako pri velikih vro?inah)

 

Jaz imam pozimi na?timano na 5 (ker itak drsi povsod)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od 4 naprej ni razlike v mo?i, gre samo za razmerje obratov (delovno polje), tudi ce das 5 bo ?e enako, le vi?jek o gre? bolj se koncentrira na nizje obrate - za prilagajanju stilu voznje

 

no js b rad da zagrabi ze pri nizkih obratih..sam ocitno mi ne bo uspelo.. :(

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm torej dolil omenjeni liter dodatne hladilne, da bo bl gorak voz za pozim oz. ga ne bo tok zebl, da bi prmrznu! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ga tud ?e ?akam... kot vidim bo pa to ?e ena nepotrebna investicija :(

 

Zakaj pa? A ni v redu? :huh:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem kar nekaj dlje potegnu spanec zjutri, pa kljub vsemu ve? kot pol ure prezgodaj na delovnem mestu! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem kar nekaj dlje potegnu spanec zjutri, pa kljub vsemu ve? kot pol ure prezgodaj na delovnem mestu! :P:danzoman:

 

Ja sej ni ?udno, ceste so ?ist prazne... :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sede k svina mav tega liker?ka popit, med delovnim ?asom, pa ?e posledi?no samo hitreje delam! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kon?n spet usi 4 cilindri lavfajo, poleg zani? kablov (me je veselo rukalo k sem ?latal) je bla tut ena sve?ka kaput :P

 

ja a si ti menjal pri upaljenem :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.