Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ah to je blo ko sem iskal cilinder ki ne lavfa, snamem tazadnega ma?ina veselo isto lavfa (ko traktor) mene pa veselo ruka <_< No ko sem zamenjal kable je ?ezmer trakorske zvoke oddajala ma?ina, ampak me vsaj rukal ni...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se jutri zdrzim potem pa koncno mesec pa pol dopusta..jupiiiiiiiiiiiiiiii

 

Hehe, po kakem mescu "brezdelja" si bo? pa ?e ?elel it nazaj delat :bravo:

 

ja a si ti menjal pri upaljenem :huh:

 

Ja, kuko bo? pa ugotovu ker kabel je hin :harhar: Matej, na?eloma te ne bi smel kaj pretirano rukat...sm bil zraven moje, k smo ?ekiral kable in sve?ke, pa je avto laufu zraven pa ni stric n? zraven skakal al pa da bi mu ?li lasje pokonc :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam meni ne pomaga..se vedno ga zabije..kaj pa tebi?

 

 

Ma jst sm pove?eval celo do konca...(15 ali 16) Pa je bilo brez problema. Samo, po ob?utku je tam okoli 2200 malo preve? trgalo in tudi poraba se je pove?ala.

 

Sedaj pa imam na 13 in dela brez problema do "rde?ega" polja in lepo vle?e od cca 1700 rpm naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm pa najhitrej do zdej pr?u do slu?be, ampak ne iz svojga sela, pa? pa od kolega! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem ?e 3.Silvestra zapored - prespal polno?, pa sm ponosen na to! Aja promila pa 0,0 na u?eri?ni dan! :danzoman:

 

Dans pa sem bil ?e s tamalo Enoletnico, dobri 2h na zimskem sprehodu po Arboretumu, blo ful fajn! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sva bla pa s tamalo ?e na 1-urnem sprehodu na kamni?kem Starem gradu! :P

 

?e raj? bi po?el pa kej v telem stilu;

 

http://www.kamnican.si/drugi-poskus-poleta...139m-uspel.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ?e ni jedel pijane neveste (po na?inem zagorskem receptu) zamuja bistvo ?ivljenja!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bil ve? na zraku zunaj kot skupaj s spanjem v bajti :bravo: . Vi?ek ve?ear pa je bila sa?a Lendero v Lj...jao jutri pa Cetinski, zoran je mal tole narobe naredu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.