Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zdele grem s kolegom iz Anglije (Rocky TT) na Velko Planino, upam da bo vremeee! :danzoman::bravo::ljubezen:

 

a ni ta kolega iz Slovenije :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odselil se je v London, konec julija 2010. :harhar:

 

Vreme je blo fantasti?no (bom ?e kake slike zapopu ob prilki)! :ljubezen::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno je malo stikalo za?tekalo!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar sem si 1.v ?ivljenju zmontiral kontaktne le?e v o?i - je kr jeba (oko trza k zmaj ni se ho?e zapret refleksno)! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar sem si 1.v ?ivljenju zmontiral kontaktne le?e v o?i - je kr jeba (oko trza k zmaj ni se ho?e zapret refleksno)! <_<:hudicek:

 

 

Sam, da se navadi? pa je ok. Mora? pa pravilno prijet veke, druga? jih nikol ne bo? noter dobil. Pomaga tudi ?e se lahko z prstom dotakne? o?i, samo ne premo?no! Obvezno pa imeti ?iste roke!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?etnikom je te?je le?o ven vzet, kot jo dat notri, ker se bo? moral prisilit, da gre? s prstom v oko. V glavnem, men je najla?je tako, da z eno roko dr?im odprte veke z drugo pa najprej s kazalcem se dotaknem sredine le?e na o?esu in jo malenkostno premaknem dol. Ponavadi takrat le?a malo odstopi tako, da jo lahko s palcem zagrabim in potegnem ven.

 

Malo se bo? na za?etku matral sam ne obupat. Se hitro navai? pol je pa rutina.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vra?am z Obale s kolegi - bemti meglo! :blush:

 

Sorry da se nisem v?eraj zabunil, da bi tako vsaj tebe dana?njih muk re?il. Sem mislil da bom znorel, iz lepe son?ne LJ grem ob 13.00 v Portoro?, kjer naj bi bilo ?e malo topleje in ?e bolj son?no, a od Razdrtega naprej megla za znoret, dol pa obla?no in mrzlo :whatever::vskalo:

 

Ravnokar sem si 1.v ?ivljenju zmontiral kontaktne le?e v o?i - je kr jeba (oko trza k zmaj ni se ho?e zapret refleksno)! <_<:hudicek:

 

Uuuu od zdej bo svet lep?i :bravo: Ta kateri jih je izumil bi moral dobiti Nobelovo nagrado. Se pa spomnim kako je blo prvić...hahaha. :) Ene 2 uri je trajal, solze na polno...jaoooo, o?esa se dotikat mi je bilo nekaj najbolj groznega. Zdej pa lahk mrtvo pijan to u?timam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu izpit, tko ka?ejo neuradni rezultati, in seveda da kuj pojamram prfoks ni dal 3 dodatnih pik kot je blo re?eno ampak 2, in pa en ?lank mi je za piko slab? ocenu kt ostale 3, in zrd teh dveh to?k je 7 ?e bi te dve to?ki dobil bi pa 8 padla :D sj je tut 7, nism freak na povpre?je :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?etnikom je te?je le?o ven vzet, kot jo dat notri, ker se bo? moral prisilit, da gre? s prstom v oko. V glavnem, men je najla?je tako, da z eno roko dr?im odprte veke z drugo pa najprej s kazalcem se dotaknem sredine le?e na o?esu in jo malenkostno premaknem dol. Ponavadi takrat le?a malo odstopi tako, da jo lahko s palcem zagrabim in potegnem ven.

 

Malo se bo? na za?etku matral sam ne obupat. Se hitro navai? pol je pa rutina.

 

Js samo primem z palcem in kazalcem in jo narahlo stisnem in kar sama ven sko?i.

Me pa v?asih jebe ko si dajem le?e v oko, v?asih 10 sekund va?asih pa par minut.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.