Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja pr ?ivicu, ?koda da nism mel toje cifre, bi povabu na :cheers: tko sm bil pa prisiljen it z eno teto! :P

 

aja morem ti povedat da so te baje pogruntal...prvic ker si uprasal s kom govoris ko si se narocu na servis drugic k si klical iz lj... pac 01 tel. st. in kako so se odrezal ce ni skrivnost?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ve? dec, ker ?e so me pogruntal, mi je mal ?udno, da niso porajtal nekaterih skritih napak? :harhar::P

 

Dans mi je Galuna slu?ila kot dostavno vozilo in se je s svojo velko ritjo dost dobr odrezala! :danzoman:

 

P.S. - sem se kar dobro odrezal, oz. od mene niso ni? odrezal, sem ?e v enem kosu! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ve? dec, ker ?e so me pogruntal, mi je mal ?udno, da niso porajtal nekaterih skritih napak? :harhar::P

 

Dans mi je Galuna slu?ila kot dostavno vozilo in se je s svojo velko ritjo dost dobr odrezala! :danzoman:

 

P.S. - sem se kar dobro odrezal, oz. od mene niso ni? odrezal, sem ?e v enem kosu! :hohoho:

 

ne ti..oni sem mislu a so se izkazal itd?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaterih nastavlenh napak niso odkril, prijaznost in uslu?nost pa max. :danzoman:

U?eri mi je kolega prklopu nov tv in nimam ve? Tadebevga! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda so bili prijazni, ?e so vedeli, da jih ocenjuje?. Tudi servisi prebirajo Renault forum, da ne omenjam, da si iz Kamnika pri?el k njim ?eprav ima? blizu Setnikarja in Carja v Meng?u. ?e Ljubljana ti je bli?e kot oni. ;) Drugo bi bilo, ?e bi ti tiho pri?el v Menge?. Kolikor mi je znano so tam dosti bolj "zahojeni", pri Setnikarju so pa isto ful prijazni. Ob servisu sem ?el kar v delavnico, podebatiral z mehanikom o avtu, dobil par nasvetov. Pa ?e na fu? mi je dal "nov" knock senzor. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam spet 3-eta?ni bivaln objekt, sam zase, torej cjt d s kolegi nrdimo kako udarno ?urko! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo cel vikend dela, koncal minijaturno televizijo (vrednost 30.000eur)

prakticno vso delo sva naredila v soboto od 9tih zjutraj do 2 ponoc...

 

ker nimajo denarja za vec, evo kako zgleda ko kupujes najcenejso profi kamero:

 

kamera stane manj kot wireless mikrofon in luc z baterijo...svasta

 

post-49-1298886730_thumb.jpg

 

in neki za ajvarja

post-49-1298887189_thumb.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam si pa ?enski spravu ?

 

 

Selitu smo mel ta vikend, sta pa u Centru Kamnka, tko da samo ene 4km od mene (tamalo kr pogre?am, tavelko niti ne, hehe) :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Selitu smo mel ta vikend, sta pa u Centru Kamnka, tko da samo ene 4km od mene (tamalo kr pogre?am, tavelko niti ne, hehe) :harhar:

 

hehe tamalo pogre?at, tavelko pa ne :bravo: To je to, ker otroc so kakr?ni so, sploh majhni, ?e ne znajo lagat, delajo tako kot ?utijo in ni? ne igrajo in so to kar so (vsaj tako si sam to razlagam)....pr moji biv?i ko sva kon?ala, me je veliko bolj prizadelo da s tamalo ve? ne bom imel stikov, skor 3leta je bila stara ko sva kon?ala (pa ni bil moj otrok) kot pa to da bi tavelko pogre?al. ?udn al pa ne :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe tamalo pogre?at, tavelko pa ne :bravo: To je to, ker otroc so kakr?ni so, sploh majhni, ?e ne znajo lagat, delajo tako kot ?utijo in ni? ne igrajo in so to kar so (vsaj tako si sam to razlagam)....pr moji biv?i ko sva kon?ala, me je veliko bolj prizadelo da s tamalo ve? ne bom imel stikov, skor 3leta je bila stara ko sva kon?ala (pa ni bil moj otrok) kot pa to da bi tavelko pogre?al. ?udn al pa ne :)

 

Predvidevam, da ?e nima? nbenga? To je ena banda falotska, jaz mam 2 hiperaktivca 2+5 let....re?e prvi, on je bil, drugi ne nisem bil, a sem jaz tebe za?pecu ko si lulu mim ?koljke, pa se ta prvi ?e re?i ko hijena (pozablja pa da je tamal ?e spregovoru) :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da ?e nima? nbenga? To je ena banda falotska, jaz mam 2 hiperaktivca 2+5 let....re?e prvi, on je bil, drugi ne nisem bil, a sem jaz tebe za?pecu ko si lulu mim ?koljke, pa se ta prvi ?e re?i ko hijena (pozablja pa da je tamal ?e spregovoru) :):)

 

Nope sam ?e res nobenega, no tamala je bila edinka in manj kot 3 leta. Ima pa sestra tako nekako: 7,6,3, par mesecev, tako da ko so na kupu...je enako kot pravi? ti :hohoho: , ko imamo pa kak?nega na po?itnicah je pa mir. Pa? med sabo se pa skos bockajo,?pecajo,nagajajo, v glavnem cel cirkus :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nope sam ?e res nobenega, no tamala je bila edinka in manj kot 3 leta. Ima pa sestra tako nekako: 7,6,3, par mesecev, tako da ko so na kupu...je enako kot pravi? ti :hohoho: , ko imamo pa kak?nega na po?itnicah je pa mir. Pa? med sabo se pa skos bockajo,?pecajo,nagajajo, v glavnem cel cirkus :)

 

Boss bere?? :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, Tamala je totaln pozitivc, son?ek, slike pa usakmu k poka?m - 'joj kok je lu?na!' :danzoman::rozico::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, Tamala je totaln pozitivc, son?ek, slike pa usakmu k poka?m - 'joj kok je lu?na!' :danzoman::rozico::vesel:

 

To ma sigurno po atiju vsaj ponavadi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ma sigurno po atiju vsaj ponavadi.

 

ati re?e da je lu?na k zmaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo cel vikend dela, koncal minijaturno televizijo (vrednost 30.000eur)

prakticno vso delo sva naredila v soboto od 9tih zjutraj do 2 ponoc...

 

ker nimajo denarja za vec, evo kako zgleda ko kupujes najcenejso profi kamero:

 

kamera stane manj kot wireless mikrofon in luc z baterijo...svasta

 

post-49-1298886730_thumb.jpg

 

in neki za ajvarja

post-49-1298887189_thumb.jpg

 

To smo predrkal levo in desno in ni haska, zdej je model ugotovu da bi mogu met dve taki da bi lahko kaj live delal, upam da se moti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a tko mislis?

post-49-1298968579_thumb.jpg

 

za en kanal je ena kartica dost, ampak ne mores hkrati ingestat pa playoutat

 

ce pa hoce on zdaj medtem ko gre live npr. spot in v tem casu dodat nove spote/slike potem z eno kartico no go...

 

mi je pa na zacetku rekel, da bo on najprej naredil seznam in dodal slike in pol bo dal v eter...za to je ena dost

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuujee dobil po?to iz zdravstva!

Kaj pi?e tam notri...........upravi?en do dodatnega okrevanja po operaciji!!!

14 dni Roga?ke

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuujee dobil po?to iz zdravstva!

Kaj pi?e tam notri...........upravi?en do dodatnega okrevanja po operaciji!!!

14 dni Roga?ke

 

Se mi ?e smilijo sestre in vse ostale obiskovalke Term roga?ka. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
    • Ali vaše plastike na CX30 mažete ,da ne zbledijo? Ta teden kupim CX30 ,ali Forda ...,jah ja vem,da sploh nevem kaj bi,sedaj imam že predračun za fokusa ST 😅🙈
    • Alex tanka pod kozolcem. Na uradnih pumpah so itak šalabajzerji 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.