Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zakaj sem kupil pri enem ve?jem, kot je ?pan, ker vem da ne bo v reku enega leta zapru ?tacune in da bom mel v tem letu garancije it kam te?it. ?e bojo kaki problemi.

 

Zdej ko sem jaz kupoval, so imeli 4 Mazde. 3x karavan in 1x limuzina. Mislim, da dajo oni ve?inoma vse avte ?trihat (odbija?e, ker se la?je proda, kot pa avto z "italjanskimi bu?kami".)

 

V?eraj preden sem nabavil, sem ?e dobil iz mazde elektronsko servisno in ?tima. No "velikega" servisa ni not vpisanega, ker ga je verjetno ni menjal pri poobla?enem. So pa neki stari listki not, kjer pi?e, da je bil jermen menjan.

 

Tale moja je iz Slovenije, druga?e pa jih ve?inoma uva?a iz Italije.

 

Bom pa itak mel za par malenskoti stvari za po?timat, spomlad bo treba verjetno bremze menjat. Pr menjalniku usnje sem glih zdejle porajtal, da ima neko zarezico, pa bom to zamenjal, pa verjetnos e bo ?e kej najdl, avto v kon?ni fazi ni nov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno tele 6ke kar rade menjajo lastnike zadnje ?ase :D

 

Danes sem pa jaz eno pripeljal na dvori??e, sicer ?e poznano s foruma, ve? pa v moji temi..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele pripravljam 2L doma?e medice, ki mi bo slu?ila za odpravljanje raznih prehladov, itd. in ne za pijan?evanje. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele pripravljam 2L doma?e medice, ki mi bo slu?ila za odpravljanje raznih prehladov, itd. in ne za pijan?evanje. :harhar:

 

 

sej, sej, kmal jo bom mogu tut js spet delat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faksiral sem na pravosodje za izpis kazenskih to?k, in sem ?e all clear :cheers: .

 

Zanimalo me je, ker zadnja avantura je bila na stari cesti na morje s tastaro 6ko v Gr?arevecu, pa ponavadi ti nov zapis lahko podalj?a agonijo izbrisa morebitnih starih. Ta v Gr?arevecu je bla tud sme?na, zavijem z avtoceste dol, reko? ma ne da se mi tle gu?vat, pa ?e kolo imamo na strehi gremo po?asi po stari, pa me takoj za tablo pobere na 74km/h ker sem z ma?ino bremzal.... :D Tam pa samo smreke za tablo kraja, in ?e ene 400m do prve bajte ampak je blo prepozno :vskalo:

 

V glavnem 2 leti je mimo in sem na 0. :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faksiral sem na pravosodje za izpis kazenskih to?k, in sem ?e all clear :cheers: .

 

Zanimalo me je, ker zadnja avantura je bila na stari cesti na morje s tastaro 6ko v Gr?arevecu, pa ponavadi ti nov zapis lahko podalj?a agonijo izbrisa morebitnih starih. Ta v Gr?arevecu je bla tud sme?na, zavijem z avtoceste dol, reko? ma ne da se mi tle gu?vat, pa ?e kolo imamo na strehi gremo po?asi po stari, pa me takoj za tablo pobere na 74km/h ker sem z ma?ino bremzal.... :D Tam pa samo smreke za tablo kraja, in ?e ene 400m do prve bajte ampak je blo prepozno :vskalo:

 

V glavnem 2 leti je mimo in sem na 0. :party0035:

 

U, tale Gr?arevec je zmer nevaren...nekak tut sebe ne morem navadit da bi tam manj vozu...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je pozitiven dan

 

v prvem tednu shuj?al 3 kg, 5 to go :bravo:

truga je na avtu, gremo na sonce (in veter) :prstgor:

na?a prav, da bo taka na pla?i :rolleyes:

 

Adijo

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit A-cosmos oz. g. Majesa in Andreja, ki sta nam posodila Mazdo3 ter kasneje Bo?tjana, ki je bil v vlogi fotografa. :prstgor:

 

Obenem lahko pohvalim tudi sebe, ki se ne nameravam spravit na gostilni?ki nivo in se prerekat na forumu brez potrebe. :notworth:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS - kopanja pa verjetno tokrat ne bo, zdaj ima le ?e kak?nih 17C morje najbr? in je idealno za prehlad? sramezljiv

 

Eto, tule je pa fotka od v?eraj?njega 3-urnega dru?enja z Mazdo3, v ozadju pa ?lan foruma Fizda oz. njegov Fiat. :vesel:

post-185-1385197893_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS - kopanja pa verjetno tokrat ne bo, zdaj ima le ?e kak?nih 17C morje najbr? in je idealno za prehlad? sramezljiv

 

Eto, tule je pa fotka od v?eraj?njega 3-urnega dru?enja z Mazdo3, v ozadju pa ?lan foruma Fizda oz. njegov Fiat. :vesel:

 

Bi se dalo ce ne bi bilo vetra. Za knajpat je se ok.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi se dalo ce ne bi bilo vetra. Za knajpat je se ok.

 

No saj ekstremno mrzla ?e res ni, ampak vseeno treba pazit na ledvice in podobno, jaz sem se ?e parkrat zaj... na ta na?in. :zvizga:

 

@Aci - doktor se je malo zapeljal in mu je bila noooro v?e?, samo je rekel, da je tale motor 1.5 100KM izraziti pre?voh, da tisti 2.0 120KM benz bi pa ?e nekako bilo. Meni se tudi 100KM je zdelo popolnoma zadovoljivih, ni pa za dirkat, se razume. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ZMAJ, ti se kr neki dost vozi? s trojko, da ne razmi?lja? mogo?e o nakupu? :D

 

Uf ?e ti povem po pravic, ?e bi bilo kej ve? cekinov v to?lu (namesto ?ebule), bi jo z veseljem imel, totalno mi je v?e?. :wub:

 

A od trenutnih tanovih Mazd, bi imel pa 6-ko 4-vratno pa ?rne barve, po mo?nosti 2.5 benz, ravno v?eraj sem eno gledal (verjetno z odprtimi usti). :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupu 2 para novih ?evljev in sem kar dobre volje. :D

 

@Fizda, sem moral pazit, da me ne bodo na A-cosmosu za u?esa, ?e jim ?e novo pripeljem zarjavelo nazaj. :harhar::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.