Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

Ja vozim pa res mal bolj umirjeno (ne pa zaspano), razen v?asih ko je treba koreto pre?istit, pa ne s sesalcem! :P:hudicek:

 

Sicer sva pa z Labijem isti letnik, pa zaro?en je on ne jaz, nasre?o! :harhar::vesel:

 

ti ma? pomoje ?e srebrno poroko :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mogo?e se pomlajujem, koreto sem za?el po AC stiskat kokr da! :P:blush:

 

Ne to je druga puberteta

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne to je druga puberteta

 

v bistvu je Jo?a ?e ven saj je kabrio ?e mel. Pravijo, da si mo?ki kupi kabrio zato, ker ga daje kriza staranja in ho?e dokazat svetu, da je ?e vedno mlad*

 

 

 

 

*ufff, kaj me bosta Jures pa Labi tepla :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu je Jo?a ?e ven saj je kabrio ?e mel. Pravijo, da si mo?ki kupi kabrio zato, ker ga daje kriza staranja in ho?e dokazat svetu, da je ?e vedno mlad*

*ufff, kaj me bosta Jures pa Labi tepla :hudicek:

 

Kako pol to, da ga ti nisi nikoli imel? :harhar:

Evo me doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni so kabrioti bli vedno sanje...

sam tele sanje mi unicuje tale zanic 1.6 benz motor :angry:

 

jaz sem tudi dolgo ?akal da S*AT svoj model da na cesto, pa ?al ni ?lo (to je bilo ?e leta 2000)

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Definitivno Subaru BRZ/Toyota-GT86.

 

Objavljena slika

 

Od bolj civilnih pa Alfa 159 (?e ?teje, ker so jo nedolgo nazaj nehali izdelovati), druga?e pa Mazda 6 (5 vratna limuzina) ali Alfa Giulietta.

 

Trenutno najbolj sanjski avta pa sem si ravnokar nabavil, zato ga tukaj nisem napisal. Bom pa v kako drugo temo, ko bo ?as :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno Subaru BRZ/Toyota-GT86.

 

Objavljena slika

 

Od bolj civilnih pa Alfa 159 (?e ?teje, ker so jo nedolgo nazaj nehali izdelovati), druga?e pa Mazda 6 (5 vratna limuzina) ali Alfa Giulietta.

 

Trenutno najbolj sanjski avta pa sem si ravnokar nabavil, zato ga tukaj nisem napisal. Bom pa v kako drugo temo, ko bo ?as :)

 

 

mx5 ane:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So ja, ampak vseen so baje imeli dobicke. Ker bo pa fiktivna izguba, bojo pa vseen mislim da konc leta dvignli premijo. In ni vazno kam gre denar, ker ce se porabi vec denarja kot je vplacano je to izguba, pa ni nic fiktivna, ampak kar resna zadeva. Se bo doplacalo iz ostalih davkov, ampak na podlagi tega ta denar ki gre za pokrivanje tvoje fiktivne izgube, ne gre v druge stvari. Ampak vseen, ce je izguba "fiktivna", kako so zavarovalnice od manj placnikov pa imele miljonske dobicke?   Ampak ajd, naj bo fiktivna izguba... Kaj pa dejansko zj imamo od tega, kater problem so meni kot placniku tega zavarovanja resil? A sem jaz kot placnik kaj na boljsem? Da ne govorim o tem, da ce bo slo to na progresivno lestvico, da bom velik placov kt zj, tako da, kaj bom imel od tega? Mislim da vsi vemo odgovor kle, in si lahko priznamo da je bila to populisticna zadeva ki ne resuje nobenih problem ali izboljsa storitve, samo denar se prenese v nek drug zep, kjer bo ocitno se z malo vecjo hitrostjo puhtel kot prej.   Men je vseen kam gre ta denar, naj si en jahte kupuje iz tega zarad mene, ampak pricakujem pa da bo porihtana storitev. In zj ni nobenih sprememb, oz si placujem dodatno zavarovanje da ko dobim napotnico sem preko tega v doglednem casu na vrsti.    Realno, zdravstvo je pri nas u kurcu ze kar en lep cas, ni samo od korone naprej, se je pa med korono se izdatno poslabsalo in gre samo se na slabs. Mislim da za zdravstvo rabimo kar konkretne spremembe, ne pa populisticne poteze. Ce tega ne bo, bo sla zadeva po poti grskega zdravstva, kjer pridno placujejo zavarovanje kot mi, od tega noben nima nic ker je tolk zanc, in pol placujejo privatno zavarovanje za privat bolnice (al pa je to kar benefit v sluzbi), tam pa vse lavfa kt mora.
    • Glede na strošek si verjetno zgrešil temo.   Danes odlično izkoristil lepo vreme za pedaliranje. Končal že po temi.
    • Če bi kake od teh m3 bile vsaj z g165 motorjem bi bile še zanimive, tko pa ti mlinčki in 2.0 motor, ne vem no....sicer pa srečno in uspešno prodajo👍
    • Tam se lahko piše samo o CX-30 in pogojno o plastikah😉🤣
    • Mislim...za kaj sploh takšne pišeš,ko se takoj vidi,da tistega videa sploh nisi pogledal.   Res ne vodi direkt,ima svoje sluge ala Golobič ipd....a v osnovi,je med glavnimi "krivci". Bi ga moral videti v Lj. k se fura z biciklom...in skoz kofetka z pajdaši...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.