Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Sm vidu se tvoji Hopsi lepo dr?ijo nekje na sredini lestvice, tako da niso tok ?voh! :bravo:

 

Upam, da nam uspe pridit med prve 4, da gremo naprej :) Se pa pozna, d je na? najbolj?i (Gregg Tondique) po?kodovan :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Kaj je blo to :ne vem:

 

Sploh mi ni blo jasno kaj se dogaja, 12% met za tri pa so kr metal pa metal majo pa vsaj ?tiri igralce, ki so odli?ni v prodoru.

 

Ajojmene ?e dobr, da je na koncu bolgarom zmanjkalo mo?i in znanja kako odigrat kon?nice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je blo to :ne vem:

 

Sploh mi ni blo jasno kaj se dogaja, 12% met za tri pa so kr metal pa metal majo pa vsaj ?tiri igralce, ki so odli?ni v prodoru.

 

Ajojmene ?e dobr, da je na koncu bolgarom zmanjkalo mo?i in znanja kako odigrat kon?nice.

 

Samo res.Dobro,da ni bila kak?na "normalno" dobra ekipa nasproti.Bi dobili paket,da bi se kadilo. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S strani psihe je tole bilo dobro - wake up call...

 

za igralce verjetno res, moja psiha je pa oreng trpela, ker pri ?istih metih iz igre mam jaz vsaj 30% met za tri pa sem ?isti amater.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, mislim da je vseeno ?oga pri nogometu "bolj okrogla", se pravi ve?krat zmagajo outsiderji (npr. na?i so znali ?e ve?krat premagati Italijo) kot v ko?arki! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V redu je blo... lepo so po?asi mleli brez neke euforije in padcev v igri. To je prva lepa tekma na?ih.

 

 

 

p.s. a pomirjevala vzamejo v lekarni nazaj, ?e jih nisi odprl :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V redu je blo... lepo so po?asi mleli brez neke euforije in padcev v igri. To je prva lepa tekma na?ih.

p.s. a pomirjevala vzamejo v lekarni nazaj, ?e jih nisi odprl :ne vem:

 

Jih bo? ?e rabil.Ne jih vra?at. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res, ampak tole je ?ele predtekmovanje, upam da se bo boginja Fortuna bolj nagnila na na?o stran v pomembnej?ih tekmah, sicer pa zadnjih 5 minut (govorim od oka) nismo dali ko?a, brez da da? ko? je pa te?ko zmagat a ne, zlasti ?e prej vodi? le za to?ko! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj dobimo balkance, bih, gr?ija in makedonija.

 

?e so iz kakega testa bi se morali izvle?i....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Croatia pa izpadla, s solidno ekipo - o?itno so jih notranja trenja ko?tala (nekaj so se prerivali ?e takoj na za?etku kakor je bilo sli?at). :ne vem:

 

Skupina B je bila pa zanimiva u?eri, vse tri tekme so se kon?ale le s to?ko razlike, dve celo po podalj?ku, huhu! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.