Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Ne ne, na?i pa na?e trojke...Edina stvar, ki jo mamo zgleda..in ?e to ne funkcionira smo pe?eni...25/6 met ...jaooo, da ne govorim o prostih metih..

 

Ne vem od kod taka nihanja v na?i ekipi..

 

Danes je Malkovic pokazal da je trener za osnovne sole!!!! Grki uhajajo brez time outa, tud bu ne rece ko mecejo stran zoge, fauli v zadnjih napadih?????? Samo 2 smo mel v zadnji cetrtini.

pizda Sagadin se bi drl ko jeshar

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda Sagadin se bi drl ko jeshar

 

Un gospod iz Borovnice se je tud pomoje, ?e ga le ni kap usekala! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdele bo pa mal jeba ratala... v najbolj?em primeru smo le tretji v grupi, bolj verjetno pa samo ?etrti, ker dvomim, da bodo grki 2x pu?ili in da makedonci ne bodo premagali gruzijcev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in potem trofit ?pance ali Francoze, dvomim da se ra?un izide. Ampak pazi to, garantirano ni ?e niti 4.mesto! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej je pa samo ?e ta mo?nost, da je Maljkovi? tolk prefrigan, da so tako z Grki kot zdele z Makedonci zgubli zanala?? in grejo na minimalno zmago proti Fincem samo zato, da bodo zgledali ?ist v riti in jih bodo ?panci (nekak se mi zdi, da bodo prvi) podcenjevali na polno sploh po tem, kako so jih 2x premagali na pripravljalnem turnirju.

 

Zakaj se mi zdi, da naj bi bilo tako? Maljkovi? komaj kej pizdi, kot, da je to del plana . Proti grkom, ko je bla ?e ?ansa, manj kot minuto pred koncem, sploh niso igrali presinga in so le ?akali, da ?as pote?e pa ?eprav je bilo evidentno, da rabjo vsaj dva napada. Met za tri in prosti so tako katastrofalni, da je sigurno zanala??, ker normalna ekipa ne more tolk fulat.

 

 

Se pravi, bo nekak napoved taka, da premagajo Fince nato presenetijo ?pance in so med ?tiri, kjer je pa vse mogo?e. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej je pa samo ?e ta mo?nost, da je Maljkovi? tolk prefrigan, da so tako z Grki kot zdele z Makedonci zgubli zanala?? in grejo na minimalno zmago proti Fincem samo zato, da bodo zgledali ?ist v riti in jih bodo ?panci (nekak se mi zdi, da bodo prvi) podcenjevali na polno sploh po tem, kako so jih 2x premagali na pripravljalnem turnirju.

 

Zakaj se mi zdi, da naj bi bilo tako? Maljkovi? komaj kej pizdi, kot, da je to del plana . Proti grkom, ko je bla ?e ?ansa, manj kot minuto pred koncem, sploh niso igrali presinga in so le ?akali, da ?as pote?e pa ?eprav je bilo evidentno, da rabjo vsaj dva napada. Met za tri in prosti so tako katastrofalni, da je sigurno zanala??, ker normalna ekipa ne more tolk fulat.

Se pravi, bo nekak napoved taka, da premagajo Fince nato presenetijo ?pance in so med ?tiri, kjer je pa vse mogo?e. :hudicek:

 

?e vse tekme do sedaj (tudi tiste z autsaiderji) so komaj zmagali (ve?ino igre so vse izgubljali).

Ko so pri?le "prave" ekipe,smo pri?eli izgubljati,potem smo izgubili tudi z Makedonci.

Ni dvakrat za re?i,da ne bo problem tudi z Finci.In dobimo ?pance,ki nas bodo povozili,da se bo kadilo.

Mislim,da ta ekipa enostavno ni dobra.?e samo pogleda? met za 3. :aaaaa:

Pa prosti meti?Pa jaz jih zadenem ve?,?eprav ne treniram in igram zgolj ob?asno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kle ma? prav, sicer mal igram ko?arko tko bolj rekreativno (je pa vedno borba tko, da ni zajebancije) pa mam ?e vedno met za tri ve? kot 30% pa ne treniram tako, da mi res ni jasno zakaj tolk mim me?ejo.

 

Zakaj pa ?e vedno razmi?ljam o zvija?nosti Maljkovi?a - Vse rezultate ostalih tekem imamo stalno pod nadzorom, se pravi, da gre? na zmago samo takrat, k je res nujno treba in to bo tekma s Finci. Z makedonci zmaga ni pomenila skoraj ni?, ker tudi, ?e bi Makedonce premagali in zgubili s Finci bi nas Finci prehiteli in bi bilo konec s ?etrtfinalom.

 

Se pravi Makedonija je bila prakti?no vseeno a jo premagamo ali ne. In ?e bi jo bi lahko bili toreti?no tretji oziroma ?e vedno samo ?etrti. ?e bi bili ?etrti bomo dobili ?panijo ali pa Francijo. ?e bi bili tretji bomo dobili, hmmm spet ?panijo ali pa Francijo :o . Se pravi niti sami ne bi mogli izbirati, ker igramo prvo tekmo in ne bomo ?e vedeli ostalih rezultatov v na?i grupi

 

Imam pa ob?utek, da se Maljkovi? najbolj boji doma?inov Litvancev (na njihovi strani bo polna dvorana navija?ov in nor met iz razdalje) na katere bi skoraj sigurno naleteli, ?e bi bili drugi. Drugi bi pa bili le v primeru, da bi po porazu z Rusijo (to je bila zadnja tekma, da so popolnoma resno igrali in sicer nesre?no izgubili) premagali tako Gr?ijo, Makedonijo in Finsko. Edino kar bi nam pomagalo bi bilo prvo mesto, kar pa je bilo verjetno nedosegljivo saj Rusi ne bi pustili presene?enja in bi morali v tem delu izgubiti kar dve tekmi (nemogo?e), da bi mi lahko bili pred njimi.

 

Poraz z Rusijo je namre? takoj spro?il kombinatoriko in po prvem krogu drugega dela je Maljkovi? to?no vedel katere tri reprezentance bodo na prvih treh mestih v grupi, ki se kri?a z nami v ?etrtfinalu. Vedel je da bo Litva skoraj sigurno tretja in da bosta Francija in ?panija na prvih dveh mestih.

 

Sicer sem zdele napisal cel roman o teoriji samo kljub jezi v?eraj in ?udni igri v dolo?enih trenutkih in zlaganem obna?anju Maljkovi?a se mi je utrnilo, da gre tukaj za zavajanje vseh bodo?ih nasprotnikov Slovenije, da smo lahka tar?a in da nas bodo odpravili z levo roko in tako bodo tudi vstopili v igro v stilu "lako ?emo", kar je zna?ilno za vse sredozemske ?portne ekipe - da tudi ?panijo in Francijo. To niso Rusi, Nemci, Litva, ki gredo vedno v maksimum tako, da neka ?ansa je.

 

Sicer bo pa marsikej bolj jasno po tekmi s Finsko, kjer bo po moje rezultat maksimalno 5 pik za zmago na?ih pa ?e to bodo Finci nadoknadili razliko v zadnjih minutah.

 

Zdej pa da vidmo kolk sem imel prav oziroma a je Maljkovi? res tak lisjak kot mislim da je, al pa imajo vsi ostali prav, da je na?a reprezentanca letos zgolj povpre?na.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ne verjamem v to, ker sam ve? da je v ko?arki te?ko zanala?? falit trojko o?itno, ker ?e bi na?i 50% not dal bi bili carji....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ka?ni ?panci neki....?e nam ?e rata pridt naprej, prot ?pancem nimamo za burek..

?e nas premagajo finci je bols da ae ne gremo vec ko?arke. Jest upam da razbijejo fince, sam prot ?pancem ni variante pomoje. Enostavno prehitro igrajo za nas....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kako lahko sploh taktiziras.....spanija, francija, litva, srbija......

Kakorkoli ce sanjas o medalji je vseeno kdo je, mimo je treba.

 

Edino kar bi lahko je da bi nas analizirali na podlagi teh iger, potem bi pa zamenjali taktiko ampak velike ekipe so uigrane in prepoznajo hitro zadevo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je morala ekipe po trez ZAPOREDNIH porazih tolko nizka, da bojo tudi Finci zmagal, vseeno pa dr?im pesti za kontra scenarij! :angry2: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kako lahko sploh taktiziras.....spanija, francija, litva, srbija......

Kakorkoli ce sanjas o medalji je vseeno kdo je, mimo je treba.

 

Edino kar bi lahko je da bi nas analizirali na podlagi teh iger, potem bi pa zamenjali taktiko ampak velike ekipe so uigrane in prepoznajo hitro zadevo

 

Ja kako pa ne more?? Zadnja resna igra je bila z Rusi in po tej tekmi ter rezultati prvega kroga (igrali smo zadnji ter tako imeli nadzor kaj se dogaja) je bilo jasno, da prvi ne moremo bit ve? ter tako ra?unat na recimo Srbijo, Tur?ijo ali Nem?ijo, ki bi bile na papirju verjetno najmanj komplicirani nasprotniki.

 

Se pravi ima? Litvo, ?panijo in Francijo. ne glede na splo?no mnenje je Litva tukaj najbolj problemati?na saj ima doma?i teren, polno dvorano navija?ev, sodniki bodo vse dvomljive situacije sodili v njihovo korist in tudi Fiba se potiho ?eli Litve v polfinalu.

 

V normalnem boju torej preostaneta samo ?panija in Francija za aktere pa nismo mogli izbirat katere bi dobili. Najbolj poznamo ?pance, kjer pri obeh porazih v pripravah sploh nismo igrali resno ampak bolj preu?evali njihovo igro in dajali ob?utek nebogljenosti.

 

Dejte si pogledat zadnje minute z Gr?ijo. Gr?ija vodi 4 pike mi pa ?akamo, da jim ?as za napad pote?e in ne igramo presinga in se sploh ne trudimo ni?. Maljkovi? ne pizdi niti ne posku?a ni?, da bi vsaj zgledalo, da ho?e zmagat. A to res ni nikomur ?udno? Jaz sem si pogledal ?e enkrat kon?nico in sem prepri?an, da so ?li namenoma zgubit tako, kot je recimo namenoma v?eraj zgubila Francija.

 

Tekma z Makedonijo pa itak ni pomenila ni?, ker edino kar bi lahko dosegli bi bila zmaga za ve? kot 14 pik, da bi bili na koncu lahko drugi, kar verjetno niso hoteli, ?e ne bi ?li ?e v zmago z Gr?ijo. Pa ?e to, tudi, ?e bi premagali Makedonijo bi v vsakem primeru morali Finsko, ker ?e ne bi izpadli. Se pravi tekma z Makedonijo ni pomenila ni? bi bila pa lahko alarm vsem ostalim ekipam, da je Slovenija mo?nej?a kot trenutno izgleda.

 

 

V?eraj je bila na ?1 predvajan tudi zanimiv kratek intervju z Maljkovi?em po tretjem zaporednem porazu. ?e si ga dobro poslu?al je omenil le nesre?ni poraz z Rusijo (en prosti met ali dva in bi bilo precej druga?e) teh dveh naslednjih porazov pa se sploh ni dotaknil ter je dejal, da krize ni. Kako je lahko tako samozavesten? Verjetno ne bi bil, ?e bi dali vse od sebe in izgubili oziroma tedva poraza ne bi bila del na?rta.

 

 

?e enkrat Jures - trojke lahko mim me?e? kolikor ti pa?e in v?asih so tko fulal kot bi imeli prvi? ?ogo v roki. Ravno tako prosti meti in to od igralcev, ki ne falijo. Hmmm a res ni to ?udno?

 

Zakaj iskat prilo?nost ravno proti ?paniji? ?pance je najla?je ujeti na levi nogi sploh po tem kako so nas 2x premagali in posebej ob dejstvu, da se bomo kao skozi ?ivankino uho zvlekli v ?etrtfinale. Najla?je bomo presenetili prav ?pance sploh po dejstvu, da smo po treh porazih resni?no postali underdog kar ne bi bili, ?e bi v drugem delu 3x zmagali in bi se vsi na nas resno pripravljali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kako pa ne more?? Zadnja resna igra je bila z Rusi in po tej tekmi ter rezultati prvega kroga (igrali smo zadnji ter tako imeli nadzor kaj se dogaja) je bilo jasno, da prvi ne moremo bit ve? ter tako ra?unat na recimo Srbijo, Tur?ijo ali Nem?ijo, ki bi bile na papirju verjetno najmanj komplicirani nasprotniki.

 

Se pravi ima? Litvo, ?panijo in Francijo. ne glede na splo?no mnenje je Litva tukaj najbolj problemati?na saj ima doma?i teren, polno dvorano navija?ev, sodniki bodo vse dvomljive situacije sodili v njihovo korist in tudi Fiba se potiho ?eli Litve v polfinalu.

 

V normalnem boju torej preostaneta samo ?panija in Francija za aktere pa nismo mogli izbirat katere bi dobili. Najbolj poznamo ?pance, kjer pri obeh porazih v pripravah sploh nismo igrali resno ampak bolj preu?evali njihovo igro in dajali ob?utek nebogljenosti.

 

Dejte si pogledat zadnje minute z Gr?ijo. Gr?ija vodi 4 pike mi pa ?akamo, da jim ?as za napad pote?e in ne igramo presinga in se sploh ne trudimo ni?. Maljkovi? ne pizdi niti ne posku?a ni?, da bi vsaj zgledalo, da ho?e zmagat. A to res ni nikomur ?udno? Jaz sem si pogledal ?e enkrat kon?nico in sem prepri?an, da so ?li namenoma zgubit tako, kot je recimo namenoma v?eraj zgubila Francija.

 

Tekma z Makedonijo pa itak ni pomenila ni?, ker edino kar bi lahko dosegli bi bila zmaga za ve? kot 14 pik, da bi bili na koncu lahko drugi, kar verjetno niso hoteli, ?e ne bi ?li ?e v zmago z Gr?ijo. Pa ?e to, tudi, ?e bi premagali Makedonijo bi v vsakem primeru morali Finsko, ker ?e ne bi izpadli. Se pravi tekma z Makedonijo ni pomenila ni? bi bila pa lahko alarm vsem ostalim ekipam, da je Slovenija mo?nej?a kot trenutno izgleda.

V?eraj je bila na ?1 predvajan tudi zanimiv kratek intervju z Maljkovi?em po tretjem zaporednem porazu. ?e si ga dobro poslu?al je omenil le nesre?ni poraz z Rusijo (en prosti met ali dva in bi bilo precej druga?e) teh dveh naslednjih porazov pa se sploh ni dotaknil ter je dejal, da krize ni. Kako je lahko tako samozavesten? Verjetno ne bi bil, ?e bi dali vse od sebe in izgubili oziroma tedva poraza ne bi bila del na?rta.

?e enkrat Jures - trojke lahko mim me?e? kolikor ti pa?e in v?asih so tko fulal kot bi imeli prvi? ?ogo v roki. Ravno tako prosti meti in to od igralcev, ki ne falijo. Hmmm a res ni to ?udno?

 

Zakaj iskat prilo?nost ravno proti ?paniji? ?pance je najla?je ujeti na levi nogi sploh po tem kako so nas 2x premagali in posebej ob dejstvu, da se bomo kao skozi ?ivankino uho zvlekli v ?etrtfinale. Najla?je bomo presenetili prav ?pance sploh po dejstvu, da smo po treh porazih resni?no postali underdog kar ne bi bili, ?e bi v drugem delu 3x zmagali in bi se vsi na nas resno pripravljali.

 

Boss upam da ma? prav, ?e vedno pa so tu Finci...Malkovi?e je rekel - izkoristiti vi?ino...no me zanima...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo morgen ja, da bomo mi ?pance nabil - ?e ameri?ani so jih komaj na zadnjih olimpijskih igrah, pa so bili skoraj komplet zvezdni?ka zasedba, pa da bi jih mi z na?imi zvene?imi imeni kot so Samo Udrih, Zoran Dragić, Edo Murić, Luka Rupnik,.... :hohoho:

 

?panci nas bodo nasuli za 20 pik, ?e bodo z rezervno postavo in pol mo?i igrali, ?e bodo pa tekmo zares vzel nas bodo pa stresl za 40 pik.

 

Ma naj ?e danes proti fincem spu?ijo, da si vsaj sramote ne bodo delali. Pa nazaj trenirat in razne Samo Udrihe in podobne najprej ven iz reprezentance zmetat.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej nisem rekel, da jih bomo ziher nabili... je pa neka sicer majhna mo?nost, da se jih preseneti ravno zaradi ogromne ?panske samozavesti in sredozemskega temperamenta. Vsaj ne bomo imeli cele dvorane in ?e sodnikov nasproti nam.

 

kar se pa ti?e na?e "zvezdni?ke zasedbe" je pa tako, da ?e izbira? igralce iz dvomilijonske baze in se pri tem ne gre? "najemanja" ameri?anov je to to kar imamo sploh ob vseh teh odpovedih in po?kodbah.

 

Se pa moramo zavedati, da gre v tem trenutku ravno za menjavo generacij in ?e ho?mo ?ez dve leti doma kaj narest je treba tudi uvajat razne Rupnike, Dragi?e, Muri?e, Begi?e itd. Pa upat, da bodo takrat zdravi razni Vidmarji, Zupani pa mogo?e ?e Nachbar, beno Udrih, pa tudi kakega Brezca se ne bi smeli braniti pa ?e kak?en se bo naredil.

 

?e bomo enkrat pripeljali vse kar imamo na voljo bomo imeli tudi bistveno ve?je ?anse tko da ni glih fer, da se delamo norca iz teh igralcev. Tudi Lakovi? pa Lorbek sta bila neko? nebogljena golobrada mladca pa sta se skozi leta po?asi naredila ampak igralci se lahko naredijo le na mo?nih tekmah in na prvenstvih, ker ?e igra? v ni?jih ligah ali greje? klop se kej dosti ne bo? nau?il.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to pravim, manjkajo nam ravno tisti, ki si jih na?tel - Beno Udrih, Nachbar, Zupan, Brezec, morda celo Nesterović. Mogo?e samo jaz tako razmi?ljam, ampak meni se evropsko prvenstvo ne zdi primerno mesto za uvajanje mladcev, ki so v ekipi predvsem po sili razmer, ker so pa? standardni igralci po?kodovani oziroma nekateri celo no?ejo igrat za reprezentanco (npr. Beno Udrih). Za to so kvalifikacije in druge tekme.

 

O?bolt je en izmed takih, ki je prvi? zares v reprezentanci, in to sedaj, ko se je formiral kot dober bek - resda je spustil kar nekaj reprezentan?nih nastopov zaradi po?kodb, ampak vseeno, tako bi moralo biti tudi pri ostalih nadebudnih mladcih, ne pa da se uvajajo na EP.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer bo pa marsikej bolj jasno po tekmi s Finsko, kjer bo po moje rezultat maksimalno 5 pik za zmago na?ih pa ?e to bodo Finci nadoknadili razliko v zadnjih minutah.

 

Zaenkrat gre ?ist po "planu" kot sem lahko pre?ital Maljkovi?a. Zdej je pa na vrsti presene?enje :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidli, sicer pa katerega koli bi dobili od teh, ki gredo med 8, iz skupine E, npr. Srbine, nisem lih prepri?an, da bi jih ukrotili, prej bi rekel kontra! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.