Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Ni panike. :D

 

S prijatelji smo imeli MX-5 prvenstvo na za?etku. Omejitev na konje in te?o potem si pa rihtaj avto (podvozje itd...). Zabaven ?pas. :jupiii:

 

Sej ti zavidam :closedeyes:, tole bo epsko , moj skriti roadtrip pa je coast to coast po starih cestah in dirkali??ih v USA....Route 66 + ostalo.

 

Sam trip sploh ni drag, bolj je tja priti in najemi ter najti somi?ljenike.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ti zavidam :closedeyes:, tole bo epsko , moj skriti roadtrip pa je coast to coast po starih cestah in dirkali??ih v USA....Route 66 + ostalo.

 

Sam trip sploh ni drag, bolj je tja priti in najemi ter najti somi?ljenike.

 

Tole bi blo ql v kombinaciji ?e z kakim nagibalnikom, da se malo menja? :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi blo ql v kombinaciji ?e z kakim nagibalnikom, da se malo menja? :ouje:

 

v mislih je samo nagibalnik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz za tale roadtrip ra?unam ravno da bo sam trip najdra?ji. Torej bencin. ?e bi imel enega ?parov?ka (dizla, fuj :D ) bi ?el dobesedno kar kak krog po Evropi. Pa ?e se samo peljem ?ez kak?na mesta. No saj mogo?e tudi to kdaj. ?e zdajle bom pomoje ?el do K?lna samo obrniti ker bomo ravno blizu. Samo za filing.

 

Je pa zanimivo tole kako je USA nam mit, Ameri?ani pa hodijo sem kot v eno mitolo?ko de?elo. Sodelavec ki gre z menoj mi je kazal se je ravno en Ameri?an vrnil iz Nem?ije in je dal pa reporta?o kako je bil na ringu. Mi smo pa relativno blizu temu kraju. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz za tale roadtrip ra?unam ravno da bo sam trip najdra?ji. Torej bencin. ?e bi imel enega ?parov?ka (dizla, fuj :D ) bi ?el dobesedno kar kak krog po Evropi. Pa ?e se samo peljem ?ez kak?na mesta. No saj mogo?e tudi to kdaj. ?e zdajle bom pomoje ?el do K?lna samo obrniti ker bomo ravno blizu. Samo za filing.

 

Je pa zanimivo tole kako je USA nam mit, Ameri?ani pa hodijo sem kot v eno mitolo?ko de?elo. Sodelavec ki gre z menoj mi je kazal se je ravno en Ameri?an vrnil iz Nem?ije in je dal pa reporta?o kako je bil na ringu. Mi smo pa relativno blizu temu kraju. :D

 

en dizl kombi pa clia not :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz za tale roadtrip ra?unam ravno da bo sam trip najdra?ji. Torej bencin. ?e bi imel enega ?parov?ka (dizla, fuj :D ) bi ?el dobesedno kar kak krog po Evropi. Pa ?e se samo peljem ?ez kak?na mesta. No saj mogo?e tudi to kdaj. ?e zdajle bom pomoje ?el do K?lna samo obrniti ker bomo ravno blizu. Samo za filing.

 

Je pa zanimivo tole kako je USA nam mit, Ameri?ani pa hodijo sem kot v eno mitolo?ko de?elo. Sodelavec ki gre z menoj mi je kazal se je ravno en Ameri?an vrnil iz Nem?ije in je dal pa reporta?o kako je bil na ringu. Mi smo pa relativno blizu temu kraju. :D

 

symon priporocam neki tazga (govori roadtrip master : ) )

 

http://goo.gl/maps/CvR2

 

namest, da gres v minehn gres po duetsche alpenstrasse, prides do garmisch partenkirchen, potem fussen (in grad schwanstein) potem gor preko romantische strasse do augsburga (moras se ustavt v augsburgu lepo mesto) in potem preko stuttgarta (lahko se ustavis na mercedes benz museum) gor.

Zdaj ce bo cas, bi sel v Wiesbaden potem nasprot reke v Mainz in sledis reki (Ren) so lepi hitri ovinki do koblenza...in potem si ze skor na cilju

Nisem se bil noter v ringu, ampak samo zunaj :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U z veseljem bi ?el sploh ker ni toliko dalj?a tura ampak kaj ko ne grem sam. ?e ko sem omenil, da bi se ustavili v Red Bull hangarju niso bili navdu?eni. :blush: Da si pa road trip majster pa vem. B)

Mogo?e kdaj drugi?, sodelavec ima tudi ?eljo iti. Ne bi bilo slabo, da mi vrne uslugo pa se gre drugo leto z E46 M3 na tak izlet. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U z veseljem bi ?el sploh ker ni toliko dalj?a tura ampak kaj ko ne grem sam. ?e ko sem omenil, da bi se ustavili v Red Bull hangarju niso bili navdu?eni. :blush: Da si pa road trip majster pa vem. B)

Mogo?e kdaj drugi?, sodelavec ima tudi ?eljo iti. Ne bi bilo slabo, da mi vrne uslugo pa se gre drugo leto z E46 M3 na tak izlet. :jupiii:

 

Si ti ?ofer in benz sponzor al tist-a ki bo poleg ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja za kak kestl bo dal tudi sopotnik. :D

 

Kera ne gorenjska poteza. :vskalo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Reality check GT5, danes ?el ?e enkrat pofotkati avto v ?pilu

 

Kot je razvidno iz fotke je ?ofer druga?en, tudi barve niso realne. :(

Objavljena slika

Objavljena slika

Tudi tu ta napaka pride zaradi svetlobe ?e bolj do izraza, poleg tega sem vozil s kratkimi. Vsaj podvozje je podobno posedeno.Aja pa ?migavce spredaj imam krom, ne oran?ne, da felten ne omenjam. ?alabajzerski japonci! :mi pijemoo:

Objavljena slika

Objavljena slika

No ampak jim odpustim, ker so vsaj napisi ob progi popolnoma isti. Pozorno oko bo opazilo napis na pisti AVE IT tako v igri kot resnici. B) Nekateri so pa ?al ?e obledeli. Pa nekateri so novi, in jih ni v ?pilu pa to ravno taki, ki smo jih fotkali. Na fotki kjer je moj Clio se tudi lepo vidi kak kucelj je tam (vi?ina avta)

Tako v resnici kot v ?pilu.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

Tu imam sicer nekaj fotk iz pravega ringa. :D

 

Lahko re?em, da sem bil pozitivno presene?en nad primerjavo hitrosti. Na nekaterih to?kah sem si v ?pilu zapomnil "referen?ne" hitrosti in ko sem na progi pogledal na ?tevec je bilo tam-tam. Karussell v resnici premetava volan 10 cm gor in dol in moli?, da bodo kon?niki zdr?ali. Pa malo pred njim je en ovinek kjer ti v ?pilu zategne volan (kucelj, ki sem se ga samo zaradi tega bal), v resnici ne zategne tako zelo. Za vse ostalo lahko re?em, da je tako kot v ?pilu. Razen seveda dejstva, da te sama velikost proge in spremembe vi?ine (in posledi?no G sile ko pribremza? v dolino ali "sko?i?" ?ez hrib ali kucelj) vseeno impresionirata. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja, samo se ?isto druga?e igra :) Res pa ta izometri?en pogled precej spominja na Generals/Commandos. Zadeva je res super zabavna na?igancija, sploh kot multiplayer. Vozi se preko smernih tipk, ima? tubro boost, specialni "move", nadgradnje kanona, sekundarno oro?je, vozi? lahko tudi helikopter itd. Aja, pa ?e Gordon Freeman je noter z onim svojim razstavljenim rumenim Chargerjem :punk:

 

http://www.esperino.com/half-life-2-gordon...de-ops-on-steam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko se zima zacen bo dobr spilat doma,jst cakam na COD - Black Ops 2:D

 

to je fajn za spilat ce mas par prjatlov si lepo na kanalu in se pogovarjas in delas pizdarijo folku :) haha

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem nikoli ?pilal COD-a multiplayer, ampak razumem poanto. Zdaj se ?e nekaj z diplomo ubadam, ko kon?am pa takoj nalo?im BF3, grem online in se ?ustveno in ?utno distanciram od okolice za nekaj ur :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa kaksen rfactor ,cod1,2,4,6 minecraft v 1.2.5(mamo server), far cry 2,rf 2 bo pomoje kmalu tudi crackano za online,dirt 2,3.. lahko preko hamachija ali pa tunngle

 

Ce je pa se kje kaka ideja pa povejte potegnem dol..

 

 

lp,Feri

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?asih smo racedriver 3, kasnej Racedriver GRID cepal prek neta in je blo kr pestro :D

 

Grid poznam obrnu... res nor spil..ko je prsu ven je biu eden najlepsih spilov graficnega izgleda med voza?inami...ja lej lahko dol povlecem samo prek neta ga pa nisem nikoli tako da kaka pomo? nebi bila odve? :D

 

 

je pa tukej res rfdobra alternativa...simulacija kateri samo 4x4 pogon fali...(fizika pa to)je pa prog, avtov,m odov, setup-ov res malo morje...

http://www.rfactorcentral.com/ na tej strani je veliko tega

 

 

lp,Feri

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.