Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Grid poznam obrnu... res nor spil..ko je prsu ven je biu eden najlepsih spilov graficnega izgleda med voza?inami...ja lej lahko dol povlecem samo prek neta ga pa nisem nikoli tako da kaka pomo? nebi bila odve? :D

je pa tukej res rfdobra alternativa...simulacija kateri samo 4x4 pogon fali...(fizika pa to)je pa prog, avtov,m odov, setup-ov res malo morje...

http://www.rfactorcentral.com/ na tej strani je veliko tega

lp,Feri

 

?e zdownloada? GRID u bistvu ne rabi? nobenega posebej cracka za online, skoraj isti postopek kot pri Racedriver 3 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz si ?e kaki 2 leti, ?e ne ve?, kar originale dol cukam iz Steama ali pa si jih kupim v angle?ki trgovini, ko je ?pil kake 3 mesce zunaj (in dose?e vrtoglavo vrednost npr. 6?). Malo so me razpi*dili ?rvivi cracki, malo pa sem dobil spo?tovanja do ustvarjalcev :) A NFS je bil kaki omembe vreden po Most Wantedu? Gledal sem videe na Tubi pa se po fiziki pribli?uje Lego Racerjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa bl lezijo streljacine :) najvec zdej strelam COD black ops...cakam na COD BO2,sam bo

vrjetno bl tema k je ze tko kokr cod mw3,ja mors spilat multiplayer,k je zakon,bi pa spilu BF sam nimam dobre graficne...oz.bi delal sam bl tko tko...premal fps...bo pa pocas treba mal nadgradit ja :)

 

al pa ce kdo pozna dead island - konc spil glejte filmcke youtube

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pa ni ves...novi BF zahteva ze konkretno grafo...ker je vse ful vecje pa vec dogajanja...ce pa mas grafo od 300? ti pa ta spil dela hudo k svina :D res lepa grafika...sam jst sm zvest cod-u ze od samega zacetka :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pa ni ves...novi BF zahteva ze konkretno grafo...ker je vse ful vecje pa vec dogajanja...ce pa mas grafo od 300? ti pa ta spil dela hudo k svina :D res lepa grafika...sam jst sm zvest cod-u ze od samega zacetka :D

 

se prav bi na Radeon HD4870 X2 ?e mogla lavfat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, to sem prebiral po You-Tube od uporabnikov, da je ?pil izjemno optimiziran in so ga igrali tudi na prenosnikih z XY grafi?nimi karticami. Je pa res, da ne more? pri?akovat, da bo ?el na maksimum. Na omenjenem Radeonu bi skoraj za ziher laufala teko?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa bi delal...samo ne vse na extra al kok je najvisi...pa pac pol se v igri poznajo FPS-ji,

kar je pa dobr da jih mas 125 skos...pa ti dela lepo in premikas se lepo.uglavnem lahko delas burek :)

tok da jesen nabavt cod2 pa bomo potrgal :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, zdaj odvisno koliko ti pomenijo te vizualni bombon?ki. Meni vsaj pri takih ?pilih bolj malo, ker se itak nimam ?asa ukvarjat s tem kako se ro?ice lesketajo v soncu, ko enemu sledim z no?em :lol: Sicer pa... 125 FPS?! Madona, jaz ne igram iger pod 25 FPS, na 50-60 se mi zdi ?e ultra teko?e. Sem igral ?e tudi nad 100FPS, ampak po pravici povedano med 60 in 100 nisem opazil skoraj nobene razlike. Po neki teoriji naj bi ?love?ko oko zaznalo le 25 FPS, kar je manj se pozna ob?utno, kar je ve? pa ni take opazne razlike...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ta spil naj bi ti najleps delu na 125 fps...ok tut jst jih nimam skos tok...razn ko pogledas v zrak ali v tla...drgac ko naravnost hodm jih je okol 80...recmo neki tazga...drgac je pa povezava se najbl vazna...hods na serverja k majo mal pinga da ga mas okol 30-40 da se ne premikas po diapozitivih...tok da ja,povezava,to je to :D :D

bos nabavu cod2?

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to pa res. Ping zna precej ponagajat pri FPS-ih. COD-2 verjetno ne bom ve? igral, ker mi je preve? klavstrofobi?en. Rad imam ogromne mape, ?e so v njih vozila pa ?e bolj?e. Tak da v jeseni bom nasko?il BF3 :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj sej jst bi tut,tok da bom do zime mal spimpu comp.mal pauze z mazdo pa comp nadgradit...ubistvu rabm sam grafo eno posteno,da se pozim lepo doma uziva na toplem,avto zaprkerat pod streho pa akcija...

BF3 je hud...sploh ce mas ene 3-4 modele poznane k to spilajo...pol je zabavno se pa se

se namecete v tank,đip,heli pa se vozs po mapi sestavlas taktiko,povezan itak na sluzalke prek

ventrilota,teamspeaka,skyp...pac sam da se slises...pa zima mine ko nc :D

sparas avto,spara denar...polet pa spet akcija :prstgor:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ja ta spil naj bi ti najleps delu na 125 fps...ok tut jst jih nimam skos tok...razn ko pogledas v zrak ali v tla...drgac ko naravnost hodm jih je okol 80...recmo neki tazga...drgac je pa povezava se najbl vazna...hods na serverja k majo mal pinga da ga mas okol 30-40 da se ne premikas po diapozitivih...tok da ja,povezava,to je to :D :D

bos nabavu cod2?

 

Ve?ina monitorjev je itak 60 hz in ti 125 FPS prav ni? ne pomaga, ker monitor prika?e najve? 60 FPS.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En ?lanek, kjer je malo razlo?eno s FPS-i:

 

http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

 

Pa ?e iz Wikija: "A culture of competition has arisen among game enthusiasts with regard to frame rates, with players striving to obtain the highest FPS possible, due to their utility in demonstrating a system's power and efficiency. Indeed, many benchmarks (such as 3DMark) released by the marketing departments of hardware manufacturers and published in hardware reviews focus on the FPS measurement. Even though the typical LCD monitors of today are locked at 60 Hz, making extremely high frame rates impossible to see in realtime, playthroughs of game “timedemos” at hundreds or thousands of FPS for benchmarking purposes are still common."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

pa saj je ?isto stock :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak pogre?am NFS 1. Zakaj ne morejo zdaj skombinirat fizike iz Shifta pa prog iz Runa recimo. Pa ?e kaki moped bi noter dali pa malo ve? "realnih" state trooperjev pa bi bil ?pil bomba. Ne pa da eno je simulacija po zaprtih progah (zeeeeh), drugo pa znanstvena fantastika po 6 pasovnicah (zeeeeeeeeeeh)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NFS 1 je bil kul zaradi zanimivih avtov in unih treh prog, ki celo niso bile kro?ne. :vesel: ?e v Gran Turismo so le kro?ne proge, edino une rally so celo po stageih narejene.

 

Ja, pa ?e fizika je bila za tiste cajte bolj dodelana kot pri nekaterih dana?njih NFS-jih, ko se lahko po snegu pelje? 300km/h v oster ovinek, zraven lepo bo?no drsi? cikcak med tekmeci, zadaj te preganja policijska Pagani Zonda, cesta je ?iroka 100 metrov in nasploh je ob?utek izjemno pristen. NOT! :unsure: Skratka, rad bi videl neko semi-simulacijo v stilu NFS-ja. Nekaj podobnega kot je TDU, samo manj duhamorno. Recimo novo varianto Gran Tourisma po etapnih progah normalnih ?irin, ne pretirano futuristi?nih policijskih pregonov v Gallardih in Zondah, z interaktivno okolico (npr. da gre? ?ez ?elezni?ki prehod v trenutku, ko pripelje vlak), s po?kodbenim modelom v stilu Carmageddona TDR 2000, s posnetki me?kanja pleha iz Burnout Paradisea, s prilagajanjem stopnje prometa (?e ho?e? varianto cikcakanja med Punti in romunskimi kamijoni kot pri GTA4 ali pa ?isto prazne proge), brez vigga-da-nigga muzike pa ?e kaj bi se dalo najt. ?e bi ?e kak moped dali noter s ciklistiko iz Tourist Trophya, bi bilo pa itak zakon. NFS1 je imel res take super etapne proge, da sem jih ?e 2 leti nazaj ?pilal. Ena, ki se je za?ela na Dravskem polju in peljala na Roglo, druga obalna od Kopra do Portoro?a in tretja nekje po avtocestnem kri?u za ti??anje pedala do metala. Malo prispodob za bolj plasti?no predstavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hudicek:

tole na?igam na avionu, dobra je

 

A to je za telefon? Sem probal nekaj podobnega, samo mi to nagibanje ekrana ne potegne najbolj. Jaz sem na?eloma na letalo jemal PSP s sabo. Zdaj me pa ta zadeva mika:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.