Skoči na vsebino

Mazda6 - servis 120k


Priporočeno sporočilo

?E ma? predsodke NE razmi?ljaj o tem....normalno da se plin drazi, a se drugo ne?? Obstaja pa evropska direktiva, ki pravi da se plin mora gibati okoli vrednosti 50% zelenca.

 

 

Ki se je nasi, jasno da ne drzijo. Kje so sedaj institucije vele evrope? Matr matr...

Mah pomisleki so ker ni moj avto. Drugace bi ze zmontiral. Majke mi :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ki se je nasi, jasno da ne drzijo. Kje so sedaj institucije vele evrope? Matr matr...

Mah pomisleki so ker ni moj avto. Drugace bi ze zmontiral. Majke mi :)

 

Ti si preve? ?rnogled za to na?o lepo de?elo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si preve? ?rnogled za to na?o lepo de?elo....

 

 

MAtr d mas prou. jst ne vem kako je teb uspel. mas kak predlog? Vrjetn rabm skor terapevta :) pa resno mislem.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MAtr d mas prou. jst ne vem kako je teb uspel. mas kak predlog? Vrjetn rabm skor terapevta :) pa resno mislem.

 

Delo, delo, delo.....

se ne pritozujem, sluzim dobro , smo si privoscili dobre avte in hi?o (s pufom seveda) ampak vse ima ceno, druzine ne vidim tud po tedne ne....in vse kar uporabljamo ni zaradi bli??a, kot je pri ve?ini slovencev ampak enostavno ker rabimo, ?e ne bi bi ?lo ?e na bolho :)

Predvsem pa ne razmisljam kaj je narobe, gledam naprej....ker kar delas danes se bo investiralo kasneje.

 

Veliko prijateljev stalno razmi?lja da je vse narobe, kaj bomo pa zdaj itd itd pa sedijo doma in ne grejo nikamor, ta drzava je v pi***, kaj nam delajo....

Ampak noben pa ne razmi?lja kako nam je v bistvu v redu - ko gre? po tujini ?ele vidi? kaj imamo! ?E vedno imamo poceni hrano, dopusta na pretek, delamo v ve?ini ?e do treh, stirih, vecina ima sluzbene avte, mobitele, notebooke...itd itd itd itd

 

V tujini tega ni!

Dela se do 18h zvecer, varstva so privat, zivljenje je drago kot pes, uporabo avtomobilov, telefonov itd se pla?a, in to ne kot boniteta, uporablja se javni prevoz in to v veliki masi, itd itd

 

V sloveniji ima vsaka hi?a in vsak polnoletni mulc avto, ima vsak v druzini mobitel, optiko do bajte, da se kdo vsede na vlak mu je izpod ?asti, v trgovino je treba obvezno z avtom, navajeni smo takole v sluzbi sedeti pred internetom in stresati zalost, a ko je treba do dejanj je vsaka rit zase, pa za cike in pijaco je vedno denar (a ne David aaaaaaa) itd

 

Da te malo provokativno vpra?am, a misli? ?e ima? sluzbo, avto ki je zelo dober (saj je mazda a ne), internet doma, mobitel, itd itd da ti gre slabo?

 

Men se zdi da SMO Slovenici zelo razvajen narod....

 

Jaz se ze sedaj s 4letnikom trudim da bi razumel, ker trend je nemogo?. ?e v vrtcu tekmujejo kaj imajo, vsak dan se dere un ma pa ben10 uro, un ma pa bakugana....

Kot otrok seveda tudi dobi ampak si mora zasluziti, tako da pomaga doma, zbira igrace ki jih ne potrebuje in jih voziva v spar, petrol in povsod kjer zbirajo za otroke potrebne pomo?i.

In zadnji? mi je odleglo, ko je sam nabiral igra?e ki jih ne rabi in me prosim da na ?katlo napi?em, da je za otroke ki nimajo za igra?e.

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delo, delo, delo.....

se ne pritozujem, sluzim dobro , smo si privoscili dobre avte in hi?o (s pufom seveda) ampak vse ima ceno, druzine ne vidim tud po tedne ne....in vse kar uporabljamo ni zaradi bli??a, kot je pri ve?ini slovencev ampak enostavno ker rabimo, ?e ne bi bi ?lo ?e na bolho :)

Predvsem pa ne razmisljam kaj je narobe, gledam naprej....ker kar delas danes se bo investiralo kasneje.

 

Veliko prijateljev stalno razmi?lja da je vse narobe, kaj bomo pa zdaj itd itd pa sedijo doma in ne grejo nikamor, ta drzava je v pi***, kaj nam delajo....

Ampak noben pa ne razmi?lja kako nam je v bistvu v redu - ko gre? po tujini ?ele vidi? kaj imamo! ?E vedno imamo poceni hrano, dopusta na pretek, delamo v ve?ini ?e do treh, stirih, vecina ima sluzbene avte, mobitele, notebooke...itd itd itd itd

 

V tujini tega ni!

Dela se do 18h zvecer, varstva so privat, zivljenje je drago kot pes, uporabo avtomobilov, telefonov itd se pla?a, in to ne kot boniteta, uporablja se javni prevoz in to v veliki masi, itd itd

 

V sloveniji ima vsaka hi?a in vsak polnoletni mulc avto, ima vsak v druzini mobitel, optiko do bajte, da se kdo vsede na vlak mu je izpod ?asti, v trgovino je treba obvezno z avtom, navajeni smo takole v sluzbi sedeti pred internetom in stresati zalost, a ko je treba do dejanj je vsaka rit zase, pa za cike in pijaco je vedno denar (a ne David aaaaaaa) itd

 

Da te malo provokativno vpra?am, a misli? ?e ima? sluzbo, avto ki je zelo dober (saj je mazda a ne), internet doma, mobitel, itd itd da ti gre slabo?

 

Men se zdi da SMO Slovenici zelo razvajen narod....

 

Jaz se ze sedaj s 4letnikom trudim da bi razumel, ker trend je nemogo?. ?e v vrtcu tekmujejo kaj imajo, vsak dan se dere un ma pa ben10 uro, un ma pa bakugana....

Kot otrok seveda tudi dobi ampak si mora zasluziti, tako da pomaga doma, zbira igrace ki jih ne potrebuje in jih voziva v spar, petrol in povsod kjer zbirajo za otroke potrebne pomo?i.

In zadnji? mi je odleglo, ko je sam nabiral igra?e ki jih ne rabi in me prosim da na ?katlo napi?em, da je za otroke ki nimajo za igra?e.

Objavljena slika

 

 

 

 

 

Jures komentar leta!

 

 

Podpis

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa za cike in pijaco je vedno denar (a ne David aaaaaaa) itd

 

 

No da presko?im vse ostalo..... aaam.... Recimo da imam rahlo prednost z naslova dela v marketingu Toba?ne Ljubljana.... :P

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Jure tako lepo si opisal trenutno situacijo, da lep?e skoraj ne bi mogel. :rispekt:

 

 

 

Problem pri nas Slovencih je ta, da smo v izredno kratkem ?asu iz neke uravnilovke zajahali zahodni potro?ni?ki sistem in da smo ga lepo jahali do leta 2007 saj smo iz leta v leto imeli ve? denarja za potro?it.

 

leta 2007 se nam je nato zgodi Evro, ki je ve?ini odnesel redkim pa bogato prinesel, nato je leta 2008 inflacija naredila nov rez v na?i potro?ni?ki du?i in je takratni predsednik vlade razlagal, da zaradi visoke gospodarske rasti ne bo posegal po ukrepih za zmanj?evanje inflacije zato ga je spet najebal mali folk, velike ribe pa so spet dodatno zaslu?ile.

 

leta 2009 pa nas je udarila svetovna recesija, ki je bil predvsem po zaslugi neusmiljenega grabljenja velikih rib in ko so za?eli re?evati podjetja so spet takratko potegnili mali ljudje.

 

In ?e te v treh letih 3x u?ge mi je popolnoma jasno zakaj Mazda 6 combi gleda tako ?rnogledo. ?al pa to ne pomaga k izbolj?anju stanja zato predlagam, da se zgledujemo po Juretovem razmi?ljanju.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Jure tako lepo si opisal trenutno situacijo, da lep?e skoraj ne bi mogel. :rispekt:

Problem pri nas Slovencih je ta, da smo v izredno kratkem ?asu iz neke uravnilovke zajahali zahodni potro?ni?ki sistem in da smo ga lepo jahali do leta 2007 saj smo iz leta v leto imeli ve? denarja za potro?it.

 

leta 2007 se nam je nato zgodi Evro, ki je ve?ini odnesel redkim pa bogato prinesel, nato je leta 2008 inflacija naredila nov rez v na?i potro?ni?ki du?i in je takratni predsednik vlade razlagal, da zaradi visoke gospodarske rasti ne bo posegal po ukrepih za zmanj?evanje inflacije zato ga je spet najebal mali folk, velike ribe pa so spet dodatno zaslu?ile.

 

leta 2009 pa nas je udarila svetovna recesija, ki je bil predvsem po zaslugi neusmiljenega grabljenja velikih rib in ko so za?eli re?evati podjetja so spet takratko potegnili mali ljudje.

 

In ?e te v treh letih 3x u?ge mi je popolnoma jasno zakaj Mazda 6 combi gleda tako ?rnogledo. ?al pa to ne pomaga k izbolj?anju stanja zato predlagam, da se zgledujemo po Juretovem razmi?ljanju.

 

Ma sej (nam) enim res ni hudega.Samo vedno ve? je folka,ki po?teno dela in so vedno ve?ji reve?i. :(

Kak?na dva avta pri hi?i,kak?no svoje stanovanje ali pa hi?a,kak?ne po?itnice-to so za vedno ve?

folka le sanje.

In o recesiji pri nas raje ne bi govoril.Ve se,da je za 80% recesije krivo pri nas zgre?eno vlaganje

in vodenje "najbolj?ih" direktorcljev.Pa? nimamo proizvodov (kon?nih) in z tem priznanih znamk, razen par svetlih izjem in nas hitro odre?ejo kupci,ker mi smo ponavadi ?ele drugi ali tretji dobavitelj polizdelkov

za njihov kon?ni proizvod. :angry2:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Jure tako lepo si opisal trenutno situacijo, da lep?e skoraj ne bi mogel. :rispekt:

Problem pri nas Slovencih je ta, da smo v izredno kratkem ?asu iz neke uravnilovke zajahali zahodni potro?ni?ki sistem in da smo ga lepo jahali do leta 2007 saj smo iz leta v leto imeli ve? denarja za potro?it.

 

leta 2007 se nam je nato zgodi Evro, ki je ve?ini odnesel redkim pa bogato prinesel, nato je leta 2008 inflacija naredila nov rez v na?i potro?ni?ki du?i in je takratni predsednik vlade razlagal, da zaradi visoke gospodarske rasti ne bo posegal po ukrepih za zmanj?evanje inflacije zato ga je spet najebal mali folk, velike ribe pa so spet dodatno zaslu?ile.

 

leta 2009 pa nas je udarila svetovna recesija, ki je bil predvsem po zaslugi neusmiljenega grabljenja velikih rib in ko so za?eli re?evati podjetja so spet takratko potegnili mali ljudje.

 

In ?e te v treh letih 3x u?ge mi je popolnoma jasno zakaj Mazda 6 combi gleda tako ?rnogledo. ?al pa to ne pomaga k izbolj?anju stanja zato predlagam, da se zgledujemo po Juretovem razmi?ljanju.

 

Prestavljeno**

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom ?ez kak teden imel enak servis.Bom menjal tudi vodno pumpo (pride nekje 44? od konkurence Znamke Graf),?eprav jo na uradnem servisu in tudi po servisni knji?ici ni treba.Tam jo zamenjajo na 240000 km..Druga?e pa je obvezna menjava zobatega jermena,napenjalca in rolce.Hidravli?ni napenjalec se prekontrolira in po potrebi zamenja samo je drag kot hudi?.

Priporo?ljivo je zamenjat ?e olje v menjalniku,zavorno teko?ino in seveda vse filtre-filter nafte,filter klime v kabini in filter olja.In pa seveda kar je najva?nej?e,potrebno je zamenjati motorno olje.In to z kak?nim res kvalitetnim. ;)

 

Saj tole okol zobatega jermena me zanima.Sem bil v avtotrgovini in je na?el dva jermena en z 150 zob in 153 zob.Zdaj pa kateri je pravi.Pol nabavim ?e hidravli?ni napenjalec in rolo.Za pumpo bom pa ?e povpra?al.

Druga?e pride pa jermen z napenjalcem okrog 180 evrov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj tole okol zobatega jermena me zanima.Sem bil v avtotrgovini in je na?el dva jermena en z 150 zob in 153 zob.Zdaj pa kateri je pravi.Pol nabavim ?e hidravli?ni napenjalec in rolo.Za pumpo bom pa ?e povpra?al.

Druga?e pride pa jermen z napenjalcem okrog 180 evrov.

 

Za ?t.zob ne vem,vem pa da je tale tapravi: znamka-Gates 5596xs.Hidravlji?nega napenjalca jaz verjetno ne bom menjal-ni nujno in je predrag ?pas.Za pumpo pa poglej pod znamko Graf.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Za ?t.zob ne vem,vem pa da je tale tapravi: znamka-Gates 5596xs.Hidravlji?nega napenjalca jaz verjetno ne bom menjal-ni nujno in je predrag ?pas.Za pumpo pa poglej pod znamko Graf.

 

 

Ja ta je pravi.So mi zamenjali.Zamenjati sem dal zobati jermen obe roli in hidravli?ni napenjalec.

Zamenjali so ?e mikro jermen,zra?ni filter,oljni filter,olje castrol 5w40.

Skupaj z delom 511 eurov.Na servisu z ra?unom in garancijo(seveda ni to poobla??en servis)

Mimogrede hidravli?ni napenjalec pride okol 150 eurov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ekola,pravkar sem dobil nazaj macdo.Narejen VELIK servis (?eprav ima avto ?ele 95500 km :rolleyes: )

ampak ima 5 let in tukaj n ?ale.

Vse skupaj me je stalo reci in pi?i 420? (materjal +delo).Zamenjano pa je bilo:

- zobati jermen, napenjalec+rolca, micro jermen, vodna ?rpalka, motorno olje (mobil 1- 5W30), olje v menjalniku, zavorna teko?ina, oljni filter, filter goriva, zra?ni filter, filter klime.

Za zamenjati bi bli ?e silent bloki ampak jih nisem ?e nabavil. :P Ni tak?na panika glede tega.

 

Ne vem,?e je to ugodna cena.Meni se zdi drago to vse skupaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola,pravkar sem dobil nazaj macdo.Narejen VELIK servis (?eprav ima avto ?ele 95500 km :rolleyes: )

ampak ima 5 let in tukaj n ?ale.

Vse skupaj me je stalo reci in pi?i 420? (materjal +delo).Zamenjano pa je bilo:

- zobati jermen, napenjalec+rolca, micro jermen, vodna ?rpalka, motorno olje (mobil 1- 5W30), olje v menjalniku, zavorna teko?ina, oljni filter, filter goriva, zra?ni filter, filter klime.

Za zamenjati bi bli ?e silent bloki ampak jih nisem ?e nabavil. :P Ni tak?na panika glede tega.

 

Ne vem,?e je to ugodna cena.Meni se zdi drago to vse skupaj.

 

Cena je ugodna, glede na to da se gre za navor.

 

 

NI Silent ampak selen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.