Skoči na vsebino

xenon lu?i


badjo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 128
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

niso original xenon so pa le?e not!

 

Potem ima? H1, problem re?en. Lahko pa po?aka? ?ez vikend bom montiral fotru v 6-ko, pa t ipovem kak?na je izvedba in kolk je zajebana. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sm dav v svojo a*****(ne povem znamke da ne bom tepen :P ) sm dav ta kratke rahlo rumeno modre barve 100W za tadolge pa xenon look isto 100w tko da mam ponoci dan na cesti :danzoman::P

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem ima? H1, problem re?en. Lahko pa po?aka? ?ez vikend bom montiral fotru v 6-ko, pa t ipovem kak?na je izvedba in kolk je zajebana. <_<

 

Dej povej, ko se bo? lotil, ker me zanima pri levi lu?i, kaj vse bo? moral dol pobrati, da bo? pri?el zraven. Jaz ne morem kur?eve dolge lu?i zamenjat (da o parkirnih ne govorim), ker je zra?ni filter 2cm stran. Ne vem ampak imam ob?utek, da mora it najprej dol odbija? pol pa ?e lu?, al se motim? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce hoces ti jih lahko jaz zamenjam.

Pri prvem poskusu (pozicija+dolge) sem rabil cca. 1 uro ampak nekako gre.

 

Jaz pa sem pri monta?i une plastike(za??itne)polomil ?tifte od le-te in imam zdaj gor zalepleno z lepilnim. :ne vem:

?e bi hotel to popravit,bi moral zamenjat celo desno lu?-komplet.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej povej, ko se bo? lotil, ker me zanima pri levi lu?i, kaj vse bo? moral dol pobrati, da bo? pri?el zraven. Jaz ne morem kur?eve dolge lu?i zamenjat (da o parkirnih ne govorim), ker je zra?ni filter 2cm stran. Ne vem ampak imam ob?utek, da mora it najprej dol odbija? pol pa ?e lu?, al se motim? :ne vem:

 

za :pepsi: , pa sva zmenena.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce hoces ti jih lahko jaz zamenjam.

Pri prvem poskusu (pozicija+dolge) sem rabil cca. 1 uro ampak nekako gre.

 

Yavar ra?una en pepsi (oz. pija?o po ?elji), kolk si pa ti drag/poceni? :P:hohoho::hohoho:

 

Z mojimi ?apami res ne morem zraven, ?e ti ni odve? bi te res prosil za pomo?. Ker ?e se da brez da bi pol prednjega konca razstavil bi bilo to super duper.

 

Aja za nagrado ?astim pico al pa par bigmacov, horsburgerjev oz. po ?elji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavar ra?una en pepsi (oz. pija?o po ?elji), kolk si pa ti drag/poceni? :P:hohoho::hohoho:

 

Z mojimi ?apami res ne morem zraven, ?e ti ni odve? bi te res prosil za pomo?. Ker ?e se da brez da bi pol prednjega konca razstavil bi bilo to super duper.

 

Aja za nagrado ?astim pico al pa par bigmacov, horsburgerjev oz. po ?elji.

 

 

Jaz sem imel ta teden ta velik servis na 120.000 km in sem jih malo zasli?al ?e okoli lu?i oz. zamenjave ?arnic, na Gami seveda. So rekli, da se sploh ne "zajebevajo" s tem, ampak preprosto odmontirajo celo lu?, zamenjajo kar je treba in zmontirajo lu? nazaj... <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ni problema. Edino mogoce je zdaj rahel problem, ker je tak mraz. Drugace pa se lahko dobiva naslednji teden. Men pomaga, ker imam tanke kitaristicne prste pa pridejo vsepovsod :)

 

 

Ammmmmm, fanta, a se lahko ?e jaz pridru?im? Jaz bi pa rad zamenjal pozicijske z belimi ledicami in seveda dolge, da bo lep?a barva...

Tudi jaz seveda primaknem za am-am in :pepsi::)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prid se ti.

Imam obuctek, da na koncu bomo sam jedl in nc zamenjal :hohoho:

 

Vsakega malo, pa saj je treba vmes kaj pojest, da nam ne bo slabo in da bomo la?je delali...

 

Zadnji?, sem v BTC gledal pozicijske LEDice, pa ne vem kak?ne naj kupim. Ene obstajajo s klasi?nim ozkim plasti?nim nastavkom, druge pa imajo okrogel kovinski nastavek, tak kot so bile v?asih avtomobilske ?arnice :ne vem: Pa kazali so mi dve izvedbi. Ene so cenej?e in z 1 LED diodo, druge pa so ful dra?je (naj bi bile veliko mo?nej?e) in imajo 2 LED diodi. Pojma nimam kaj naj kupim. Na koncu pa mi je prodajalec rekel, da naj pazim pri tem, da je imel prej?nji teden primer, ko je en mo?akar pri?el nazaj v trgovino in rekel, da ima s tem ful probleme pri novem Mercedesu. Baje mu ra?unalnik ves ?as ka?e problem pri lu?eh, verjetno zato, ker imajo LEDice tako majhno porabo in ga to zmede. ?zmeden?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako in kje bomo zadevo izvedli... lahko bi sicer uporabili gara?o pri mojih star?ih samo je tako kratka, da gre ?estka jedva noter in ne bo placa ?e po lu?eh ?arit. A ma kdo bolj?o idejo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

w5w je oznaka teh brez grla, pri bratrancu smo dali najprej xenon noter in mu sveti na armaturi da ima kratki ?arnici zani?, potem smo pa ?e potzicijske zamenjali z led in mu gorijo sprednji ?migavci :D

 

 

?????? ?zmeden? A pol kar na tem kar imam ostanem al kaj???

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako in kje bomo zadevo izvedli... lahko bi sicer uporabili gara?o pri mojih star?ih samo je tako kratka, da gre ?estka jedva noter in ne bo placa ?e po lu?eh ?arit. A ma kdo bolj?o idejo?

 

 

Lahko tudi pri nas, samo 6ke ?e nismo imeli pod nadstre?kom (napu?em) od nisdeja Lantra je bila brez problema

 

?????? ?zmeden? A pol kar na tem kar imam ostanem al kaj???

 

 

Z kak?nim preduporom ali kaj podobnega bi se dalo re?it da nebi svetile opozorilne lu?ke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.