Skoči na vsebino

xenon lu?i


badjo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 128
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Vsakega malo, pa saj je treba vmes kaj pojest, da nam ne bo slabo in da bomo la?je delali...

 

Zadnji?, sem v BTC gledal pozicijske LEDice, pa ne vem kak?ne naj kupim. Ene obstajajo s klasi?nim ozkim plasti?nim nastavkom, druge pa imajo okrogel kovinski nastavek, tak kot so bile v?asih avtomobilske ?arnice :ne vem: Pa kazali so mi dve izvedbi. Ene so cenej?e in z 1 LED diodo, druge pa so ful dra?je (naj bi bile veliko mo?nej?e) in imajo 2 LED diodi. Pojma nimam kaj naj kupim. Na koncu pa mi je prodajalec rekel, da naj pazim pri tem, da je imel prej?nji teden primer, ko je en mo?akar pri?el nazaj v trgovino in rekel, da ima s tem ful probleme pri novem Mercedesu. Baje mu ra?unalnik ves ?as ka?e problem pri lu?eh, verjetno zato, ker imajo LEDice tako majhno porabo in ga to zmede. ?zmeden?

 

To so ?ive sme?nice o tem mercedesu.Jaz jih imam noter ?e eno leto in lepo belo svetijo in noben ra?unalnik se ni? ne buni. :D

 

Boss ni problema. Edino mogoce je zdaj rahel problem, ker je tak mraz. Drugace pa se lahko dobiva naslednji teden. Men pomaga, ker imam tanke kitaristicne prste pa pridejo vsepovsod :)

 

Hvala,enako-mislim glede debeline prstov in to. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala,enako-mislim glede debeline prstov in to. :bravo:

 

Blagor vama, jaz imam pa prste kot en mesarski vajenec pa roke kot manj?e lopate. Za sneg odkopavat sicer idealno za kej druzga bi pa raje imel filigramske prstke. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blagor vama, jaz imam pa prste kot en mesarski vajenec pa roke kot manj?e lopate. Za sneg odkopavat sicer idealno za kej druzga bi pa raje imel filigramske prstke. <_<

 

Ja no,sej za kako v?asih kakemu te?ne?u prisolit,je ?e bolj?a tvoja...bolj zale?e... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej povej, ko se bo? lotil, ker me zanima pri levi lu?i, kaj vse bo? moral dol pobrati, da bo? pri?el zraven. Jaz ne morem kur?eve dolge lu?i zamenjat (da o parkirnih ne govorim), ker je zra?ni filter 2cm stran. Ne vem ampak imam ob?utek, da mora it najprej dol odbija? pol pa ?e lu?, al se motim? :ne vem:

 

Evo strokovnjaki cca 2 uri sem porabil za monta?i komplet xenona, zamenjava pozicijskih s primerej?imi ?arnicami, in menjavo obeh ?arnic v meglenkah. Za vse je dovolj prostora, samo malo se mora ?lovek znajt, glede na to da sem to prvi? v ?ivljenju delal na mazdi 6, vam povem da je enostavno. :danzoman:

Menjava leve in desne dolga ?arnice je cca 10-15 minut brez matranja in zlomljenih pokrovov tudi na minus 10 ?e je treba, pa placa tudi za bossove roke. Orodje ki ga potrebujemo je 10 klju? in en izvija?.

 

?e nekaj slikic.

 

Poky te ?e bolj mika ? :D

post-3-1198354986_thumb.jpg

post-3-1198355097_thumb.jpg

post-3-1198355130_thumb.jpg

post-3-1198355158_thumb.jpg

post-3-1198355213_thumb.jpg

post-3-1198355261_thumb.jpg

post-3-1198355310_thumb.jpg

post-3-1198355345_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo opravljeno. :bravo: Kaj si na voznikovi strani kaj dol od?raufal?Se mi zdi ogrooomno placa.

In ?koda ker se ni zamenjalo ?e tistih grdih rumenih ?arnic za ?migavce spredaj.Jaz sem dal Philipsove srebrne

in izgleda za enih 100% bolj?e. :D

Mimogrede-kaj so sedaj v meglenkah kake mo?nej?e ?arnice ali je samo kaka pregorela?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo opravljeno. :bravo: Kaj si na voznikovi strani kaj dol od?raufal?Se mi zdi ogrooomno placa.

In ?koda ker se ni zamenjalo ?e tistih grdih rumenih ?arnic za ?migavce spredaj.Jaz sem dal Philipsove srebrne

in izgleda za enih 100% bolj?e. :D

Mimogrede-kaj so sedaj v meglenkah kake mo?nej?e ?arnice ali je samo kaka pregorela?

 

?migavci ?e pridejo zamenjani, pri meglenki pa je ena pregorela. Sem pa odvil celo 1 vijak, sem snel 3 cevke, en konektor in za levo lu?jo eno odve?no ?katlo potegnil ven, itaq je samo nataknjena, dela je 1 minuto. :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?migavci ?e pridejo zamenjani, pri meglenki pa je ena pregorela. Sem pa odvil celo 1 vijak, sem snel 3 cevke, en konektor in za levo lu?jo eno odve?no ?katlo potegnil ven, itaq je samo nataknjena, dela je 1 minuto. :jupiii:

 

Lepa Yavar... pravi?, da je spodnji del ?katle od filtra samo nataknjen, al kaj?

 

OK, ?e prav razumem si snel najprej dovodno cev za filter (tam si rabil izvija? za objemko, ?e se ne motim), odstranil tri male cevkice in odklopil konektor. A potem si celo ?katlo s filtrom samo dvignil al kaj, al je zadeva ?e kje pritrjena? Mislim, do te to?ke sem pri?el, potem pa nekako se nisem upal preve? vle? ?katlo, da ne bi kaj odlomil. Ma sej ve? kako je ?e si malo bolj konj sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa Yavar... pravi?, da je spodnji del ?katle od filtra samo nataknjen, al kaj?

 

OK, ?e prav razumem si snel najprej dovodno cev za filter (tam si rabil izvija? za objemko, ?e se ne motim), odstranil tri male cevkice in odklopil konektor. A potem si celo ?katlo s filtrom samo dvignil al kaj, al je zadeva ?e kje pritrjena? Mislim, do te to?ke sem pri?el, potem pa nekako se nisem upal preve? vle? ?katlo, da ne bi kaj odlomil. Ma sej ve? kako je ?e si malo bolj konj sramezljiv

 

Kaj,proba? in je.?e kaj zlomi?-zlomi?.Jaz ponavadi ?ele ko kaj zaj..em,i??em informacijo,kako se kaj naredi.

No,v ve?ini primerov pa mi uspe.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj,proba? in je.?e kaj zlomi?-zlomi?.Jaz ponavadi ?ele ko kaj zaj..em,i??em informacijo,kako se kaj naredi.

No,v ve?ini primerov pa mi uspe.

 

saj v?asih sem tudi sam deloval po istem principu samo deli za MAzdo so tako svinjsko dragi, da se raje prej premislim, predno uporabim silo sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj v?asih sem tudi sam deloval po istem principu samo deli za MAzdo so tako svinjsko dragi, da se raje prej premislim, predno uporabim silo sramezljiv

 

Sej se da marsikatero te?avo re?it tudi z malo iznajdljivosti in spretnosti.Ni potrebno vedno kupit vse novo.

Jaz recimo,sem re?il zadevo z zlomljenim jezi?kom pri plastiki od lu?i z-elektri?arskim selotejpom.

Ni ga ?ez selotejp. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa Yavar... pravi?, da je spodnji del ?katle od filtra samo nataknjen, al kaj?

 

OK, ?e prav razumem si snel najprej dovodno cev za filter (tam si rabil izvija? za objemko, ?e se ne motim), odstranil tri male cevkice in odklopil konektor. A potem si celo ?katlo s filtrom samo dvignil al kaj, al je zadeva ?e kje pritrjena? Mislim, do te to?ke sem pri?el, potem pa nekako se nisem upal preve? vle? ?katlo, da ne bi kaj odlomil. Ma sej ve? kako je ?e si malo bolj konj sramezljiv

 

To?no tako odvije? objemko potegne? dol 2 cevki na ohi?ju in eno na ventilu hladilnika, potem pa kompletno ?katlo z filtrom potegne? ven in to zaprto ni je treba odpirat, je pa samo nataknjena na treh zati?ih ki sedejo v 3 gumijasta le?i??a.

 

Fantje saj znate samo poguma vam majka. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Patex power tape :bravo:

Na ponyju sm meu ta trak namesto letvic na vratih :danzoman:

Pa ?e lepo je zgledal k ni una za??itna guma stran ?trlela :D

 

Ja sej res :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Samo zadeva je izpadla kar dobro saj rje ni blo (vidt)!? :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako odvije? objemko potegne? dol 2 cevki na ohi?ju in eno na ventilu hladilnika, potem pa kompletno ?katlo z filtrom potegne? ven in to zaprto ni je treba odpirat, je pa samo nataknjena na treh zati?ih ki sedejo v 3 gumijasta le?i??a.

 

Fantje saj znate samo poguma vam majka. <_<

 

Pa mi je ratalo... :bravo: zamenjane dolge in pozicijske. Sem pa tudi pogruntal, zakaj se ni dalo z lahkoto odstraniti filter boxa in sem enkrat ?e odnehal sramezljiv . Ena od treh gumic, ki ga dr?ijo je bila slabo name??ena in se je tako nesre?no zavihala, da nikakor nisem uspel odstraniti filtra.

 

Ni mi preostalo drugega, kot, da sem nekako od?raufal kompleten nosilec za ta filter in ga skupaj s ?katlo potegnil dol. Potem mi je pa le nekako ratalo (z veliko preklinjanja) ta nosilec oddvojiti od ?katle. Pri sestavljanju je ?lo potem kot po maslu. :jupiii:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mi je ratalo... :bravo: zamenjane dolge in pozicijske. Sem pa tudi pogruntal, zakaj se ni dalo z lahkoto odstraniti filter boxa in sem enkrat ?e odnehal sramezljiv . Ena od treh gumic, ki ga dr?ijo je bila slabo name??ena in se je tako nesre?no zavihala, da nikakor nisem uspel odstraniti filtra.

 

Ni mi preostalo drugega, kot, da sem nekako od?raufal kompleten nosilec za ta filter in ga skupaj s ?katlo potegnil dol. Potem mi je pa le nekako ratalo (z veliko preklinjanja) ta nosilec oddvojiti od ?katle. Pri sestavljanju je ?lo potem kot po maslu. :jupiii:

 

No,no vidi? da se da,?e ne gre milom pol pa silom.Va?no je,da ve? za drugi? postopek. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mi je uspelo zbasat xenonke v mojo macdo :bravo: . Yavar, hvala za ponujeno pomo?, vseeno sem se z zadevo spopadel sam, da nebi trpel moj ego sramezljiv . Za pir pa ?e vedno velja ob priliki :cheers: .

 

"Zihr je le zihr" je rekla nuna in dala risgumo na sve?o, in tako sem na obeh lu?eh med + in - nalotal 15V tranzorba, da nebi kdaj kak?na ?pi?ka nazaj po napajanju B) .

 

Stvar sveti ampak tisto ni nikoli 6000K kot je pisalo na lampah, mora biti kar kak?no stopinjo ali dve ve? ?zmeden? .

 

Izgled sedaj kvarita pozicijski lu?ki s svojo rumenooran?no svetlobo, pa bi prosil za kak?no idejo kaj dat noter. Modre LED odpadejo, rad bi nekaj, kar bi dajalo belo svetlobo primerljivo s xenonsko. Razmi?ljam o OSRAM Halogen Cool Blue.

 

Pred kak?nim tednom sem se igral z LED in sicer s ta trenutek v svetu tahoh ledicami za razsvetljavo, ki imajo izkoristek 100 lm/W (Seoul Z-Power LED P4). Pri tej ledici je najvi?ja dovoljena temperatura hladilnika ledice (merjeno tik ob ledici) 65°C, kar je ve? trajno po?koduje LED. A mogo?e kdo ve kako to zgleda v paraboli od dolgih lu?i, ko ledicam ni prav preve? hladno :rolleyes: .

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mi je uspelo zbasat xenonke v mojo macdo :bravo: . Yavar, hvala za ponujeno pomo?, vseeno sem se z zadevo spopadel sam, da nebi trpel moj ego sramezljiv . Za pir pa ?e vedno velja ob priliki :cheers: .

 

"Zihr je le zihr" je rekla nuna in dala risgumo na sve?o, in tako sem na obeh lu?eh med + in - nalotal 15V tranzorba, da nebi kdaj kak?na ?pi?ka nazaj po napajanju B) .

 

Stvar sveti ampak tisto ni nikoli 6000K kot je pisalo na lampah, mora biti kar kak?no stopinjo ali dve ve? ?zmeden? .

 

Izgled sedaj kvarita pozicijski lu?ki s svojo rumenooran?no svetlobo, pa bi prosil za kak?no idejo kaj dat noter. Modre LED odpadejo, rad bi nekaj, kar bi dajalo belo svetlobo primerljivo s xenonsko. Razmi?ljam o OSRAM Halogen Cool Blue.

 

Pred kak?nim tednom sem se igral z LED in sicer s ta trenutek v svetu tahoh ledicami za razsvetljavo, ki imajo izkoristek 100 lm/W (Seoul Z-Power LED P4). Pri tej ledici je najvi?ja dovoljena temperatura hladilnika ledice (merjeno tik ob ledici) 65°C, kar je ve? trajno po?koduje LED. A mogo?e kdo ve kako to zgleda v paraboli od dolgih lu?i, ko ledicam ni prav preve? hladno :rolleyes: .

 

Lp M

 

bele LED diode :ne vem: oddajajo zelo podobno svetlobo xenonu B)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem bi bile LED T10 taprave. Kako pa je z njimi, a kaj crkujejo?

 

Oglsi se pri meni imam prav to kar potrebuje?, lahko pa gre? iskat v A3M in vzame? bele pozicije, ki razpr?ijo svetlobo po paraboli in ne svetijo v piko kot navadne. Za pogledat so tako kot bi jih zavrtal od spredaj in imajo konus.Bo m jutri poslikal pa ti napopam sliko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam bele LED T10 diode za osvetlitev ?tevca, kupljene v A3M-u (itak :P) in do zdj nobena ni crknla (sam jih mam ?ele k?n mesc). Pa ful lepo svetlobo oddajajo. Tud za pozicijske sm jih meu, sam je ena ?ez par mescov guznla. O?itno jih mrz pokoplje :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje svetijo ?e ve? kot leto in pol, upam da bodo ?e dolgo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.