Skoči na vsebino

xenon lu?i


badjo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 128
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 tedne kasneje...

Pa sem namontiral tudi xsenonkam primerne ledice za pozicijske in to take s konusom. Sicer so eno malenkost pre?vohotne (20mA), ampak nisem dobil tistih 100mA inverted, ki jih na bolhi nekdo ?e dlje ?asa ogla?uje, le proda ti jih ne ?zmeden? .

 

Osvetlitev reg. tablice sem se lotil na svoj na?in - oskubil sem eno ceneno ?elno svetilko z 19 LED kupljeno neko? v ?paru in sedaj na tablico sveti 8 LED sicer slabe kvalitete B) .

Objavljena slika

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker imajo te LED precej ozek kot svetlobe, je bilo treba najti ustrezen kot glede na podno?je:

Objavljena slika

 

Katastrofalen izgled izdelave:

Objavljena slika

 

Zelo lepa bela svetloba:

Objavljena slika

 

Svetlobe je dovolj, ?e bi bile to ledice z normalnim izkoristkom kupljene v kak?ni ?tacuni z elektroniko, bi bilo svetlobe pol preve?. B)

 

Off topic: Ne kupujte raznih cenenih svetilk na ledice v trgovinah z delikateso, nikoli niti pribli?no niso vredne tistega denarja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::bravo:

Nice work!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi*da tud jaz bi rad v xenon club pri?el... sramezljiv

 

Vse poti so ti odprte. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?ivjo, ponosno sporo?am da mi je yavarye, namontiral xenon kit 6000 v mojo 323c! in res mi je ?ou da tega nism naredu prej ker je sedaj fenomenalno vidm res dvakrat ?e ne trikrat bol tko da tisti k se ne strinjate probite pa bote vidl!!!!!!!!!!!!! :rispekt::rispekt::rispekt::rispekt::rispekt::rispekt::rispekt:

 

 

:bravo: xenon zakon :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

welcome the club :bravo: -slike za?eljene :D

YawarYe s5 nice work :bravo:

 

 

P.s. imel sem tehni?nega tokrat na drugem servisu (z razlogom),in samo lahko povem da ni problemov glede Xsenon kit-ov

niti najman se ni obremenjeval z nimi -to je bol za dvomlivce :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

:D pravkar v motoreviji bral o vasem nevarnem dodatnem ksenonu in da bi vas policija mogla polovit keri mate to montirano :P

 

Preve? bere?, to je to. :D Raje si odpri la?ko. :cheers:

 

 

Kaj naj bi bklo nevarnega pri tem ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? xenon lahk k?n la?ko ali dva ve? spije?, pri navadnih h4, h7 postane vidljivost veliko prej manj?a :hohoho: No to je bil hec.

Jest trdim tako, ?e so pravilno nastavljene OK, ?e je le?a pa skoraj res ni panike. Zadnje cajte videvam Cliote, Civice ipd. brez le? in sveti vse po?rek naravnost v o?i da sem nekajkrat celo malo zami?al :whatever: :ne vem: ...take bi pa moral skint s ceste.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

xenon ti zares ponudi osvetljen pogled na svet (cesto) :ljubezen:

 

Majster si ga ?ele zdej stestiral ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od testiranja nimas nic. uporabljam ga ;)

 

Skozi ve? nas je. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opazil pa sem, da se na avtocesti sami umikajo, ce mas xenon... ?zmeden?

 

Po moje gre za podzavesten ob?utek, da je za njimi drag in hiter avto...

Ker je xenona ?edalje ve? tudi v manj?ih in cenej?ih avtomobilih, bo tega umikanja ?edalje manj.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se umikajo tud brez xenona...sam vztrajen moras bit :)

 

 

Ti ma? pa velik ?rn avto, na ?iroko postavljene lu?i, pa ?e nalima? se mu ?ist... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ma? pa velik ?rn avto, na ?iroko postavljene lu?i, pa ?e nalima? se mu ?ist... :hohoho:

 

pa ?e ?e grdo gleda... dobitna kombinacija da ljudi strah rata... ?e bi imel ?e bimmerja namest mazde pa sploh ne bi niti lu?i rabil :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D pravkar v motoreviji bral o vasem nevarnem dodatnem ksenonu in da bi vas policija mogla polovit keri mate to montirano :P

 

Mislim, da bodo :policaj: tistim, ki nimajo avtomatske nastavitve, pa pranje itd.., pa sploh homologirane xsenonke, prav kmalu pobirali tablice...Je preve? tega, na vsaki neravnini te oslepi, kar je vse prej kot prijetno! :blink:

Pravkar sem se vrnil iz CH, preko It, nikjer nobenega home made xsenona, pri nas pa.... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha ha a ni avtomatska nastavitev v primeru da je zadaj nalo?en in se lu?i same spustijo,To gre brez problema tudi z ro?nim! In glede pranja koliko avtov imajo pranja stekel(kar naj bi veljalo tudi za une ki nimajo Xenona)

 

Naj lovije tiste kretene in butle ki vozijo sredi dneva z meglenkami,ali poono?i z eno lu?jo(misli? da je motor),da ne govorim o kamjonistih kise vozijo kot novoletne jelke naokoli,in tiste ki spijo na semaforjih ko se pri?ge zelena ,pa ?e in ?e

Druga?e pa zakaj bi lovili tiste ki imajo xenon kite notr sja vi?ina je enaka kot pri obi?nih ?arnicah,pa bdomo realni tud navadne ?arnice po?teno slepijo tako da BV.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.