Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

No sej klele je tvoj odgovor - to so ?ungalunga poceni gume, ki se ?e najslab?e obnesejo v mokrem. Po suhem so ?e kar v redu ?al pa to niso gume top izdelovalcev pnevmatik in ?e ho?e? obdr?ati cel avto je zelo priporo?ljivo, da to upo?teva?.

 

V vsakem primeru, ?e pa rad kak?en ovinek rad malo potegne? jih pa bo? moral zamenjat, ker cena ni vse, sploh pa ne pri gumah... je pa utopi?no pri?akovat, da se bodo 50% cenej?e gume obna?ale enako dobro kot gume top znamk.

 

Sicer ti bo pa ?e kak?no povedal forumski tyremaster Labi. ;)

 

jap you said it man ;)

sploh pri lahkih sportnih avtih je pomembno kaksne so "mokre" gume

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jooj, to pa to.........hvala bogu da so mi naredili izkop za klet, da lahko zdej ?e 14 dni ??oje not :angry: ..... za popizdit! :(

 

Stari, bazen ma? :bravo: ... a prestavmo piknik k tebi pa prnesemo ?e kopalke??? :P:D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa?o - loh bi naredu lokalni rok Oto?c, z mal globjo vodo! <_<:D

 

Mah beda tole, vpra?anje kdaj se ti bo izsu?il, sploh ?e ma? kaka nepronicljiva tla! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

par dni me ni na forum, pa so ?e tragedije take in druga?ne :(

 

moram pojamrat, da sem po parih dneh domov pri?la, pa se moja

ma?ka ?e dr?i name.....mislm....dans me bo zeblo v noge :(

 

p.s. rip, bogi poba :(

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

qrc... tak sem se trudil, da bi posra*o vinjeto ravno nalepil na steklo, in evo... je ?e postrani :(

 

sicer je malenkost, ampak za 3 mm, in se od blizu kar vidi :mellow:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

qrc... tak sem se trudil, da bi posra*o vinjeto ravno nalepil na steklo, in evo... je ?e postrani :(

 

sicer je malenkost, ampak za 3 mm, in se od blizu kar vidi :mellow:

 

a zdaj bo avto slabse sel? :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma bi jim organ zapicil u usta :D

 

 

?e te ?enska ustavi mogo?e...... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, ?e spet (ali ?e vedno) bom malo pojamral. kakor sem pisal pred parimi stranmi, mi avto, ?e je dolgo ?asa na soncu (cca. 8 ur), ne v?ge.

 

Skoraj nazadnje se mi je to zgodilo 30.05.2008, v najbolj neugodnem trenutku - mudilo se mi je na poroko (ne mojo :D ). No, takrat sem v afektu klical na servis - A-Cosmos, BTC, g. Majesa - ki mi je rekel da bo ?e isti dan naro?il ?rpalko za gorivo, saj drugo najbr? ni mo?no da bi bilo pokvarjeno. In da se sli?iva naslednji teden.

 

No, naslednji teden ?rpalke ?e ni imel. Prav tako ne ?e naslednji. Danes smo 22.06.2008 in od njega ?e nisem prejel klica. Jutri bom spet bentil po telefonu, saj to kar bi morali narediti ?e lani, jim ?e letos ne bo uspelo.

 

Kok sem jezen. Edina svetla to?ka je to, da se v slu?bo vozim z avtobusom, med vikendi (ko grem v Ajd.) pa je bilo do sedaj slabo in hladno vreme in je avto v?igal normalno.

 

Toliko o tem primeru na A-Cosmosu, PE BTC, ni pa edini z moje strani. O nadaljnjih dogodkih bom poro?al.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suicidal, kok star avto pa ma? to, da te tok podrkava? :ne vem:

 

Jz pa loh pojamram, da mam zdej na novem ?ihtu stalno neko uvajanje in bo tko ?e 2 mesca in pol, ko se izte?e poskusna doba, no obenem se pa loh pohvalm, da pa zlo hitr ?tekam in me kr mal :blink: kako da hitr kapiram! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.